Gönderen Konu: MC HAİR CENTER / 19 EYLÜL 2017 / 3000 GREFT  (Okunma sayısı 9140 defa)

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
MC HAİR CENTER / 19 EYLÜL 2017 / 3000 GREFT
« : 26 Kasım 2017, 02:07:14 »
ARKADAŞLAR UZUN SÜREDİR FORUMU TAKİP EDİYORUM. VE BENDE SAÇ EKTİRDİM SONUNDA RESİMLERİ BAYA GEÇ YÜKLEDİM KUSURA BAKMAYIN BUNDAN SONRA FIRSAT BULDUKÇA RESİM ÇEKİP BU KONUYA EKLEYECEM.

ARKADAŞLAR SİZCE EKİM SÜRECİM NASIL İLERLİYOR ?

HERHANGİ BİR İLAÇ KULLANMIYORUM SAÇ EKİM MERKEZİNİN VERDİĞİ ÖZEL KENDİLERİNİN YAPTIRDIĞI BİR ŞAMPUAN VAR İÇİNDE BİOTİN VE VİTAMİNLER OLAN ONLA YIKIYORUM HER GÜN VE AYRİYETEN BOL BOL SU İÇMEM SÖYLENİYOR.

BUGUN 68. GÜNE GİRDİM YENİ RESİMLER ÇEKTİKCE BU KONUDA GÜNCELLİYCEM LÜTFEN İYİ KÖTÜ YORUMLARINIZI ESİRGEMEZSENİZ SEVİNİRİM. HAKARET BOYUTUNA GELMEDİĞİ SÜRECE ELEŞTİRİ YAPABİLİRSİNİZ.

SAÇ EKİMİ ÖNCESİ

SAÇ EKİLDİĞİ GÜN

10.GÜN

15.GÜN

20.GÜN

30.GÜN

67.GÜN

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MC HAİR CENTER / 19 EYLÜL 2017 / 3000 GREFT
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2017, 02:34:29 »
@Hintell hocam sence gidişat nasıl

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2017, 14:40:10 »
neden kimse yorum yapmıyor acaba forumda bir sürü kişi var bakıyorum konulara devamlı aktif yorumlar geliyor  :'(

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2017, 23:05:26 »
Hayırlı olsun ekiminiz. İnşallah istediğiniz neticeyi elde edersiniz. Şu anda şok dökülme evresi bitmek üzere. Bana 3000 ekikmiş gibi gözükmedi. Dönör bölgede biraz zarar görmüş gibi

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2017, 01:05:10 »
Geçmiş olsun. 3000 greft için biraz fazla açıklik var. Seyrek bir ekim gibime geliyor. Size ekimden once ne soylendi?
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2017, 01:57:18 »
Hayırlı olsun ekiminiz. İnşallah istediğiniz neticeyi elde edersiniz. Şu anda şok dökülme evresi bitmek üzere. Bana 3000 ekikmiş gibi gözükmedi. Dönör bölgede biraz zarar görmüş gibi

çok teşekkür ederim dökülme durdu 1 haftadır dökülmüyor biraz banada seyrek ekimmiş gibi geldi dönör de az bir dediğiniz gibi açıklık var hoca zamanla toplar dedi diğer kısımda baya vardı o taraf kapandı bu tarafta biraz kaldı insallah bu kısımda toparlar dönörü pek kafa takmıyorum ama ekilenlerin neredeyse %90 ı şok dökülme ile döküldü merakla bekliyoruz süreci 68 ci güne göre sanki durum iyi değil gibi

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2017, 02:01:30 »
Geçmiş olsun. 3000 greft için biraz fazla açıklik var. Seyrek bir ekim gibime geliyor. Size ekimden once ne soylendi?

teşekkür ederim dönör bölge malesef 3000 greft kadar verebildi birazda benim eski saçlar olunca biraz sıklaştırma ekimi gibi oldu benim gözlemlediğim ekimden önce dedikleri zaten kafa yapınıza bakılırsa ön çizginiz biraz geriden olacak ve alabildiğimiz kadar greft almaya calısacaz büyük ölçüde kapanacaktır açık yerler ve sonuçta çok memnun kalacaksınız bunun garantisini veriyoruz dendi

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2017, 11:24:51 »

teşekkür ederim dönör bölge malesef 3000 greft kadar verebildi birazda benim eski saçlar olunca biraz sıklaştırma ekimi gibi oldu benim gözlemlediğim ekimden önce dedikleri zaten kafa yapınıza bakılırsa ön çizginiz biraz geriden olacak ve alabildiğimiz kadar greft almaya calısacaz büyük ölçüde kapanacaktır açık yerler ve sonuçta çok memnun kalacaksınız bunun garantisini veriyoruz dendi
Umarim dedikleri gibi olur ve mutlu olursunuz :)
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2017, 11:59:58 »
Hayırlı olsun ekımınız kabukları biraz geç dökmüssünüz.. ekım planlaması vertekse doğru cok zayıf bu sekılde planlama yapacagına keske 2 seaans seklınde bır ekım planladaymıs var olan saçlarınız da çok zayıf onları finasterit kullanarak güçlendirirseni ekılenlerde çıkarsa daha hoş bir sonuc olur.
Global Moderator

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2017, 18:53:16 »
76.GÜN

SİZCE GİDİŞAT NASIL ARKADAŞLAR ?

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2017, 19:00:24 »
Hayırlı olsun ekımınız kabukları biraz geç dökmüssünüz.. ekım planlaması vertekse doğru cok zayıf bu sekılde planlama yapacagına keske 2 seaans seklınde bır ekım planladaymıs var olan saçlarınız da çok zayıf onları finasterit kullanarak güçlendirirseni ekılenlerde çıkarsa daha hoş bir sonuc olur.

çok teşekkür ederim evet kabuk olayında baya hassas davranmaya çalıştım kökler yerinden çıkabilir diye korktum o yüzden biraz geç sürdü bir kaç gün geçti dökme işlemi bu forumu yeni keşfettim keşke ekim yaptırmadan önce keşfetseydim daha bilgili olurdum bu konuda baya bir sıkıntı yaşadım 2 ci ekime gerek yok tek ekimde hallederiz dediler bende anlamadımdan tamam dedim evet en çok korktum olay aslında saç tellerim çok zayıf ve ince saç ektirdikten sonra nasıl olur diye merak ediyordum doktor hiç bir türlü ilaç almıyacaksın gerekirse kan cıvıtıcı corasprin alabilirsin dedi kendi verdikleri özel yaptırdıkları şampuan var onu kullan başka bir şeye gerek yok diyorlar aralık 20 de PRP için gidecem bakalım prp hakkındada internette dolu şey yazılıp çizilmiş yalan dolan diye ama doktor buna kızıyor öyle bir şey olsa bütün ekim merkezleri yaparmı dedi ve prp ile ilgili bir sürü şey söyledi bakalım faydasını görecekmiyiz :)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2017, 20:15:26 »
Bu ekim merkezi nerede. Ekimi yapan kişi doktor mu.
Bunlaron dışında diğer merkez ve operasyonla ilgili bilgileri paylaşırsanız diğer arkadaşlara daha iyi yardımcı olabilirsiniz.
Bu arada MC den sonra yd de çıktı. Önceden este furyası vardı.

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2017, 22:14:31 »
Bu ekim merkezi nerede. Ekimi yapan kişi doktor mu.
Bunlaron dışında diğer merkez ve operasyonla ilgili bilgileri paylaşırsanız diğer arkadaşlara daha iyi yardımcı olabilirsiniz.
Bu arada MC den sonra yd de çıktı. Önceden este furyası vardı.

hocam istanbul bakırköy de özel çamlık hastanesinde oluyor ekimler sosyal medyadan 3 yıldır takip ettim bir ekim merkezi daha önce 2 arkadaşım ektirdi buraya çok memnun kaldılar bende onlara istinaden ektirdim yeme içme konaklama masraflarını onlar karşılıyor greft sayısı olarak full greft çalışıyorlar şu kadar ekeriz bu kadar alırız gibi bir kaideleri yok önceden belirleyip tahmini çıkabilecek grefti söylüyorlar ve fazlası oluyor aşağısı olmuyor fiyatları sabit tek fiyat yaklaşık 10 yıllık bir firma google de aramalarımda sosyal medyada aramalarımda herhangi bir şikayete rastlamadım ekim yapılan kişileri ekledim onlarla konuştum hepsi çok memnun

ayrıntılı bilgi isteyenlere web sitesi : http://mchaircenter.com/basinda-biz.html

google görsellerde ekim yaptıkları kişilerle  ait fotolar

https://www.google.com.tr/search?q=mchaircenter&rlz=1C2CHZL_trTR768TR768&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiytOz_hfHXAhWPCOwKHXTmDpcQ7AkISg&biw=1366&bih=637 

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2017, 22:20:09 »
Hocam biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Ekimi yapan doktor mu
Kaç kişilik ekip ekim yapıyor.
Alımlar Manuel mi Micro motorla mı?
Alım işlemi kaç saat sürdü vb. Gibi

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2017, 22:35:14 »
Hocam biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Ekimi yapan doktor mu
Kaç kişilik ekip ekim yapıyor.
Alımlar Manuel mi Micro motorla mı?
Alım işlemi kaç saat sürdü vb. Gibi

hocam hastane ortamında oluyor doktor mu diye sormadım açıkcası ben ekimin kalitesine ve referanslara baktım ama televizyona çıkan bir kişi ekimi yapan melike çolak ortalama 8 saat sürdü benim işlemim rabia hoca saç köklerini aldı melike hoca ekti micro motorla alıyorlar kökleri ekim sırasında duydugum 0,6 mm lik punch alabilirmiyim dedi asistana çok temiz bir ortam herkes maskeli eldivenli toplam 4 kişi ile ekim yapıyorlar herkesin görevi ayrı ve ekip ortalama 7 yıldır aynı ekipmiş işlemim bittikten sonra lokantada karnımı doyurdum sonra hotele yerleştirdiler yanımda kardesimde vardı onunda masraflarını karşıladılar havaalanından alım bırakma işlemi hotele yerleşim olsun hep pozitif güler yüzlü insanlardı 2.gün hotelde sargı açıldı pansuman yapıldı 3.gün hastanede ilk yıkama yapıldı sonra kullanacagım sampuanlar ilaçlar köpükler losyonlar verildi ücretsiz ortalama 3 ay gidecek dedi bunlar sonra havaalanına bıraktılar işte bu ayın 20 sindede prp için tekrardan gidecem şu an şok dökülmeyi atlattım 76.gündeyim gidişata bakılırsa memnun gibiyim tabiki herşey 90 günden sonra belli olacak

Facebook Twitter Instagram