Gönderen Konu: Asuman Hair 3500 greft - İkinci ekimim sıklaştırma - Yaş 40 - 09/06/2023  (Okunma sayısı 10296 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhabalar.

Uzun zamandır sıklaştırma ekimi yaptırmayı düşünüyordum. İlk ekimim 2015 yılında başka bir klinikte yapılmıştı (2500 greft yapılmıştı). Zaman zaman memnun kalmıştım ama sonradan ekim olmayan saçlarım dökülünce ve saçlar zayıflayınca kötü bir görüntü ortaya çıkmıştı. Ayrıca saç ekim açısından pek memnun değildim.

Forumu uzun zamandır takip ediyorum ve Asuman Hanım'ın ekimlerini çok beğendiğim için ikinci ekimimi kendisine yaptırmak istedim. Öncelikle Asuman Hanım'a ve ekibine çok teşekkür ederim. Sabah saat 08:30 da hastanede Özlem Hanımla buluştuk ve Asuman Hanım geldikten sonra planlama yapıldı. Sonrasında anestezi ve saç alım işlemi başladı. Anesteziyi yapan Gülcan Hanıma, saç alımını yapan Beyza hanıma ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca Melike Hanıma da tüm yardımları için teşekkür ederim. Ayrıca Özlem hanıma ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkürler ederim.

Asuman Hanım kanalları açtıktan sonra saç ekimi başladı. Asuman Hanım kanal açmanın dışında saç ekimimin büyük kısmında kendisi de yer aldı ve diğer arkadaşlara yardımcı oldu. Tekrardan bütün ekibe teşekkürler.

Neyse saç ekimim Saat 18:00 gibi bitti. Bugün ilk yıkamaya gideceğim. Gitmeden önce ekim konusunu açıyım dedim. İyi yada kötü tüm değerli yorumlarınızı bekliyorum. İnşallah istediğim gibi olur. İnşallah herkesin saçı istediği gibi olur..

Ekim öncesi fotolar:

Ekim sonrası fotolar diğer konuda..

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarda ekim sonrası fotolar arkadaşlar..

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncesi sonrası Donör bölge.. Hepsini aynı konuya ekleyemedim. K. bakmayın. Cevap olarak yazıyorum..

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Yaş,açıklık ,donör bölge kalitesi ,saç ekimi yapan kişi vs düşünüldüğünde büyük ihtimal ile harika bir sonuç gelecek şimdiden hayırlı olsun.
Ayrıca planlama ve çizgi dizaynı kusursuz olmuş.

cral03

• Hero Member
olumsuz herhangi bir şey söylenemez şuanlık hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
gayet başarılı bir saç ekimi sıklaştırması yapılmış ön çizgi sıklık gayet başarılı olmuş
tek sorun kendi saçlarınızın zayıflaması saç ekiminiz kendi saçlarınıza göre yapılmış durumda
kendi saçlarınız zayıflayıp dökülürse sıkıntı yaşarsanız medikal olarak korumak zorundasınız
Global Moderator

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş,açıklık ,donör bölge kalitesi ,saç ekimi yapan kişi vs düşünüldüğünde büyük ihtimal ile harika bir sonuç gelecek şimdiden hayırlı olsun.
Ayrıca planlama ve çizgi dizaynı kusursuz olmuş.

Çok teşekkürler hocam.. Henüz çok erken ama inşallah dediğiniz gibi olur. Teşekkürler.

olumsuz herhangi bir şey söylenemez şuanlık hayırlı olsun

Evet şuan için çok erken diyebiliriz. İnşallah güzel bir sonuç alırım. Teşekkür ederim.

gayet başarılı bir saç ekimi sıklaştırması yapılmış ön çizgi sıklık gayet başarılı olmuş
tek sorun kendi saçlarınızın zayıflaması saç ekiminiz kendi saçlarınıza göre yapılmış durumda
kendi saçlarınız zayıflayıp dökülürse sıkıntı yaşarsanız medikal olarak korumak zorundasınız

Evet hocam maalesef saçlarda incelme oldu. Bunu bende farkettim. Ama kullandığım pro zinc plus ve konozol şampuan ile biraz kendine geldiğini söyleyebilirim. Zaten saçların çıkış süreci içerisinde Asuman Hanımın verdiği vitaminleri kullanmaya devam edeceğim. Değerli yorumun için teşekkürler Hintell hocam.

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Hairli,hayırlı olsun ön çizgiyi beğendim.Asuman hanım ve ekibi yapıyor bu sporu (:

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hairli,hayırlı olsun ön çizgiyi beğendim.Asuman hanım ve ekibi yapıyor bu sporu (:

Teşekkürler dostum.

Bu arada saçları yıkamışken batikonal sürmeden de paylaşmak istedim arkadaşlar. 3. gündeyim biraz daha rahatım çok şükür.. Artık kabuk dökene kadar bir aksilik olmazsa foto paylaşmamın gereği yok. :) Bu arada beyaz saçlarımda baya çok.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2023, 10:51:09 Gönderen: denizci1 »

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. Kabuk dökümüne kadar konuya yazmayacaktım ama akşam üstü ilaçları içerken bir anda farkında olmadan şakak kısmını biraz sert şekilde kaşıdım. İki üç tane greftin dibinde hafif kanlanma oldu ve yerinden biraz çıktılar sanki. Bugün 4. Gün acaba bu greftler gitmişmidir?  🤔
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2023, 22:04:39 Gönderen: denizci1 »

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba.
Bugün 11. gün ve kabukların %95 i temizlendi gibi. Tabi kabuklarla birlikte giden saçları da söylemek lazım. Klinik kabuklar dökülürken saçlarında gitmesine bir şey demedi. Sıkıntı olmadığını söyledi. Herhalde, kökler deri altına yerleşmiştir diyorum ve bu konuda sıkıntı yapmak istemiyorum. 

Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz gibi saçlarım çok incelmiş durumda ve çok fazla beyaz olması, sıkı görüntüyü etkiliyor gibi. Aslında boş gibi gözüken bazı yerlerde beyaz ip ince saçlar mevcut. Asuman Hanım'ın söylediği xpecia, finansterid ve redoxona devam ediyorum. İnşallah iyi gelir. Beklentim var tabi ki ama çok çok büyük bir beklentim yok. Sonuçta ikinci ekimim. Eskisine nazaran daha iyi olsun, biraz daha sıkı ve gür olsun yeter. Saçların ektirme olduğu çok fazla anlaşılmasın yeter. :)

9 sene önce yapılan ilk ekimimden olan dik açılı saçlar ve yeni ekilen doğru açılı ve bir çoğu beyaz renkte ve ince olan saçların karışımı ile ortaya şimdilik çıkan bu. :) Gidişat iyi mi kötümü yorumlarınızı beklerim.

Herkese sağlıklı ve bol saçlı günler diliyorum:)
Saygılar

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2023, 13:43:17 Gönderen: denizci1 »

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Mevcut saçların inşallah zarar görmez ekiminiz güzel görünüyor güzel olur inşallah

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ikinci ekim olduğu için haliyle zor bir ekim fakat asuman hanım tercihi çok isabetli olmuş bence ,güzel bir sonuç olması çok büyük ihtimal sadece zaman meselesi .

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mevcut saçların inşallah zarar görmez ekiminiz güzel görünüyor güzel olur inşallah

Valla eski saçlar zarar görmesin, eskiye nazaran daha doğal ve iyi görünsün diye zaten forumda en çok talep gören uzmanlardan birisi olan ve ekimlerini çok beğendiğim Asuman Hair'i seçtim. İnşallah herkesin ekimi gönlünce olur, tatmin eder. Teşekkürler.

ikinci ekim olduğu için haliyle zor bir ekim fakat asuman hanım tercihi çok isabetli olmuş bence ,güzel bir sonuç olması çok büyük ihtimal sadece zaman meselesi .

O zamanı bir kere yaşamıştım, çok gereksiz stres yapmıştım artık tecrübeliyim. Acelem yok. İstediğime yakın olsun yeter. Tek acelem donör bölgesinin düzelmesi. :) Gerisi zamanla gelir diye sabredeceğiz hocam. Strese girmeyelim, umutlu ve mutlu olmaya çalışalım, gerisi gelirse zaten gelir. Teşekkürler yorum için.

İnşallah herkesin saçı istediğinden, beklentisinden daha iyi olur.. Pek düşünmüyorum artık denizlere yelken açmayı ama belki de yeni saçlarla yeni denizlere açılacağız.  Allah bilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekim güzel bir sıklaştırma zaten
kabuk sonrası görüntünüzde çok güzel duruyor
şu an için her şey yolunda maşallah şok da başlamış
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram