Gönderen Konu: Asuman Hair 3500 greft - İkinci ekimim sıklaştırma - Yaş 40 - 09/06/2023  (Okunma sayısı 10231 defa)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buda donör bölgesi. ister istemez eskiye nazaran biraz daha seyreklik hissediyorum dokununca donörde.

Donör bölgede ikinci ekim olması dolayısıyla elle dokununca seyreklik hissetmeniz çok normal ve olması gereken bir durum.

Önceki attığınız bir kaç fotoğrafta donör bölgesinde nokta halinde hafif seyreklikler vardı. 3.5 ay oldu memnun değilim demiştiniz donör için. Sonra donör saçlarınız uzamış. O nokta halinde olan seyreklik düzeldi mi anlaşılmıyor.  Durum nedir ? Kısa kestirdiniz mi? Toparladı mı?

Bir de ekimden öncesine göre saçlarınız çok güzel olmuş. Bir arkadaş tepeden çekince seyrek gözüküyor demiş ama 3500 greft’e göre gayet. Hayırlı olsun.

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgede ikinci ekim olması dolayısıyla elle dokununca seyreklik hissetmeniz çok normal ve olması gereken bir durum.

Önceki attığınız bir kaç fotoğrafta donör bölgesinde nokta halinde hafif seyreklikler vardı. 3.5 ay oldu memnun değilim demiştiniz donör için. Sonra donör saçlarınız uzamış. O nokta halinde olan seyreklik düzeldi mi anlaşılmıyor.  Durum nedir ? Kısa kestirdiniz mi? Toparladı mı?

Bir de ekimden öncesine göre saçlarınız çok güzel olmuş. Bir arkadaş tepeden çekince seyrek gözüküyor demiş ama 3500 greft’e göre gayet. Hayırlı olsun.

Merhaba hala kısa kestirmedim. Uzatmayı düşünüyorum ama aradan neredeyse 8 ay geçti. Baya toparlamıştır diye düşünüyorum. 8 ay iyi bir süre. Aynı zamanda 2. kez ekim yaptıran arkadaşım var. O hep kısa kestirdi ve şuan donör bölgesi gayet iyi durumda.

ARS

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekiminizin konusu var mi

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekiminizin konusu var mi

Hayır yok maalesef ama şu konuda bir kaç resim paylaşmıştım.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29623.msg556665#msg556665

ARS

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Onceki ekiminizde greft sayisı azmis o sayiyla verteksede ekim yapilmis bu ekimle cok daha guzel olmus

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
Ekiminiz gayet başarılı olmuş bence hele şu yan kısımlar şakaklar çok iyi olmuş.hatta sürecinizin ilerlemesini adım adım resmettim ilk günden 6 aya muazzam görüntü olmuş.
  • Ekim Tarihi: 28 kasım 2023
  • Ekim Merkezi ismi ali bulun diyarbakır
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz gayet başarılı olmuş bence hele şu yan kısımlar şakaklar çok iyi olmuş.hatta sürecinizin ilerlemesini adım adım resmettim ilk günden 6 aya muazzam görüntü olmuş.

Çok teşekkürler hocam. Ben bile böyle detaylı görememiştim şakakları  :) İyi bir inceleme olmuş. Çok teşekkürler..

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
Çok teşekkürler hocam. Ben bile böyle detaylı görememiştim şakakları  :) İyi bir inceleme olmuş. Çok teşekkürler..

rica ederim hocam. ilk şakaklara odaklandım 2 ve 3 ay resimlerde ben bile çıkmayacağını düşünürken 4.ayda birden atak yapmış ve çıkışlar hızlanmış  yani aslında süreç yavaş ama sağlam ilerliyor bence ümitsizliğe kapılanların bu aşamalara bakması çok iyi olacak. süreç 1 sene boyunca hiç durmadan ilerliyor belki yavaş ama sağlam şekilde derimizin altında biz görmeden farkına bile varmadan yeni yaşamlar başlıyor.
  • Ekim Tarihi: 28 kasım 2023
  • Ekim Merkezi ismi ali bulun diyarbakır
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
8. Aya 5-6 gün kala müsaitken paylaşıyım dedim. Valla 7. Ayla 8. Ay arasında ben çok fark göremiyorum yada bana öyle geliyor uzadığı için. Geçen ay shivarzkof boya ile inceden boyamıştım. Biraz daha koyuydu. Tek fark o.  Saçlar biraz daha uzadı sadece. Zaten bu hali bile yetiyor. Vertekste biraz daha çıkarsa daha memnun olurum ama buda yeter. Yalnız tektük dökülme var. Mevsimseldir inşallah.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil, alopexy T vs kullandınız mı sonradan?
Tek tük dökülmeden hiçbir şey olmaz. Bunu çok kimse bahsediyor ama bu gayet normal bir durum.

Ense saçlarınızı kısalttırdığınız zaman sizden fotoğraf bekliyorum hocam. Daha önce seyrek hissettiğinizi belirtiniz. Donör ne durumda merak ediyorum.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2024, 01:00:27 Gönderen: Angmar »

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil, alopexy T vs kullandınız mı sonradan?
Tek tük dökülmeden hiçbir şey olmaz. Bunu çok kimse bahsediyor ama bu gayet normal bir durum.

Ense saçlarınızı kısalttırdığınız zaman sizden fotoğraf bekliyorum hocam. Daha önce seyrek hissettiğinizi belirtiniz. Donör ne durumda merak ediyorum.

Hayır hiç kullanmadım. Enseleri yakın zamanda kısaltacağımı zannetmiyorum bu kadar uzatmışken. Şuan sanki daha yoğun gibi. Dokunduğumda bunu hissediyorum. Eğer gaza gelip kısaltırsam enseyi zaten paylaşacağım.

serenade11

• Hero Member
Valla çok güzel bir sonuç. Saç stiliniz sakal ile birlikte yakışmış. 1 seneye daha da güzel olacaktır. Belki isterseniz 5-7 sene sonra tepe bölgesine ve isterseniz ön bölgeye (toplam 500-1000 greftlik) ekim yaptırabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
şimdi tekrar baktım da ön bölgede sorun yokmuş, sadece tepe bölgesinde çok çok az seyreklik var, o da göze batmıyor.
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sinfi gecmis

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
12. ay bitti. Saçları kısaltmadan önce son bir kez paylaşım yapıyım dedim. Saçları kısa kestirmeyi düşünüyorum. Kısa kestirdiğim de de paylaşım yapacağım. Şuan bende donör bölge kısayken nasıl olacak merak ediyorum. O yüzden taç takarak paylaşmak istedim. Belki daha iyi görünür. Normalde takmıyorum. Sonuç olarak tarama şekline göre değişen bir sonuç. Geriye taradığımda daha yoğun gözüküyor. Varteksten beklentim çok fazla yoktu ama yine de buda yeter. Tam olarak istediğim gibi olmasa da genel olarak %80 memnunum. İkinci ekimim olduğu için sonucu az çok tahmin edebiliyordum. Kemik üstü kısa kestirince daha net belli olur sanırım. Şuan uzun olduğu için yoğun gözüküyor.. Süreci paylaşayım istedim. Hepiniz için en iyi sonuçları diliyorum.

Facebook Twitter Instagram