Gönderen Konu: Asuman Hair 3500 greft - İkinci ekimim sıklaştırma - Yaş 40 - 09/06/2023  (Okunma sayısı 10263 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
15. gün donör bölgem aşırı kaşınıyor fito krem rahatlatıyor ama 1-2 saat. Anlamadım. Yarında böyle devam ederse klinikle görüşücem.. Son durumu paylaşmak istedim.. şok başladı sanırım tel tel geliyor yıkadıkça.

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba,
20 . gün fotolarını kliniğe göndermiştim buraya da paylaşayım istedim. İkinci kez ekim yaptıracaklar için yardımcı olması açısından paylaşıyorum. Prozinc plus seruma başladım.. Herkese gür saçlı günler. Bu arada şok dökülme tüm hızıyla devam ediyor..

Saygılar...

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar arkadaşlar.
Umarım herkesin saçı istediği gibi olur inşallah. Bana pek yorum yapılmıyor anlamadım. Ama canınız saolsun. Hepinizin saçı 10 numara olsun gençler. Yaştan dolayı mı, yoksa gidişat mı kötü yada ikinci ekim olduğu için mi  acaba. Ama yorum yok. Ben paylaşmaya devam edeceğim. Olsun olmasın. Sonuçta forum sayesinde bende karar verdim. Öyle ekim yaptırdım. İkinci ekim yaptıracaklar için 25. günü fotoları paylaşıyorum.

Aslında merak ettiğim, şok dökülme hızlımı oldu acaba? Daha 25. gün eski ekimden olan saçlarım kaldı sanki sadece.. Birde donör bölgemden şuan için memnun değilim. Düzelecektir illaki tecrübeli arkadaşlar fikir paylaşırsa sevinirim.

Yorum yapsanız yapmasınız da teşekkürler. :)

Resim kısıtlaması varmış.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2023, 22:10:09 Gönderen: denizci1 »

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçların çok hızlı uzadığı için muhtemelen şok ekilenleri silip süpürecektir diye düşünüyorum ama bu işin doğası bu hocam moral bozmak yok .oldukça kaliteli işler çıkaran bir yerde ekim yaptırmışsınız sonuçta bu yüzden sonucun güzel olma olasılığı yüksek .kullandığınız takviyelere yoğunlaşın şu sıralar .kullanıyormusunuz bilmiyorum ama minoxil kullansanız bence süreç çok daha hızlı ilerler ve fire olma ihtimalide azalır

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçların çok hızlı uzadığı için muhtemelen şok ekilenleri silip süpürecektir diye düşünüyorum ama bu işin doğası bu hocam moral bozmak yok .oldukça kaliteli işler çıkaran bir yerde ekim yaptırmışsınız sonuçta bu yüzden sonucun güzel olma olasılığı yüksek .kullandığınız takviyelere yoğunlaşın şu sıralar .kullanıyormusunuz bilmiyorum ama minoxil kullansanız bence süreç çok daha hızlı ilerler ve fire olma ihtimalide azalır

Valla ekim merkezinin söylediği herşeyi kullanıyorum.

Finansterid - günde 1
xpecia - sabah akşam
prozinc serum - sabah akşam
3 günde bir redoxon 3'i bi arada çinko minko öyle işte.. (Pahalı bu arada 180tl) Herkesin bildiği işte.
3 günde bir konozol şampuan, her gün sabah akşam prozin plus şampuan ile yıkıyorum. Serumdan önce.. Sonra 5 fısla kapatıyorum günü..

Ne uğraştık be.

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2023, 09:42:54 Gönderen: denizci1 »

Ali Kemal

• Sr. Member
Süreç gayet sağlıklı görünüyor yalnız hocam saçı günde iki defa şampuanlayıp yıkamak biraz abartı geldi bana .Bu şekil alıştırırsan saç derisini aşırı yağlanmaya meyilli hale gelir.

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç gayet sağlıklı görünüyor yalnız hocam saçı günde iki defa şampuanlayıp yıkamak biraz abartı geldi bana .Bu şekil alıştırırsan saç derisini aşırı yağlanmaya meyilli hale gelir.

Hocam bana göre de fazla geliyor. Uğraşması etmesi falan ama kliniği söylediği bu. Bize uymak kalıyor.

ibrayen

• Yeni üye
  • *
başarılı bi ekim olacağını düşünüyorum. açıkçası ekim öncesi görüntü tabi ki seyrek ama gayet güzelmiş saçlarınız. şimdi çok makul miktarda bi sıkılaşma ile bile çok güzel olacağından şüphem yok
  • Yaşınız 25

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar donör çok güzel toprlamış şok dökülmeniz de devam ediyor süreç güzel hocm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülme sürecindesiniz süreç sağlıklı ve olması gerektiği gibi devam ediyor donör alan ikinci ekim olmasına rağmen hızlı bir topalarlama gösterecektir
güzel sağlıklı bir süreç maşallah diyelim
Global Moderator

remziaruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
paylaşıma devam edebilir misiniz son durum nedir acaba. bende araştırma yapıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
paylaşıma devam edebilir misiniz son durum nedir acaba. bende araştırma yapıyorum.

dün paylaşmış zaten son  resimlerini
Global Moderator

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar donör çok güzel toprlamış şok dökülmeniz de devam ediyor süreç güzel hocm

Teşekkür ederim hocam inşallah istediğime yakın olur.

başarılı bi ekim olacağını düşünüyorum. açıkçası ekim öncesi görüntü tabi ki seyrek ama gayet güzelmiş saçlarınız. şimdi çok makul miktarda bi sıkılaşma ile bile çok güzel olacağından şüphem yok

Değerli yorumunuz için teşekkürler hocam inşallah öyle olur.

şok dökülme sürecindesiniz süreç sağlıklı ve olması gerektiği gibi devam ediyor donör alan ikinci ekim olmasına rağmen hızlı bir topalarlama gösterecektir
güzel sağlıklı bir süreç maşallah diyelim

Çok saol Hintell hocam. Yalnız biraz hata yapıyorum sanki. 2 gündür şapka takıp akşamları bisiklete bindim. Terleme biraz fazla oldu. Havalar malum. Acaba bu büyük sıkıntı yaratır mı?

Birde 2-3 günde bir alkol kullanıyorum. Sabaha karşı çok terlemiş uyanıyorum. Bunlar büyük sıkıntı çıkarır mı acaba? İlk ekimimden 10 gün sonra çok fazla alkol kullanmaya başlamıştım ama ekilenlerin çoğu yine de çıkmıştı. İnşallah sıkıntı çıkarmaz bu bana. Sanırım biraz daha dikkat etmem lazım.

Facebook Twitter Instagram