Gönderen Konu: Emrah Meletli- History Hair /5200 Greft/30 Yaş  (Okunma sayısı 6231 defa)

himan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Emrah Meletli- History Hair /5200 Greft/30 Yaş
« Yanıtla #45 : 27 Ağustos 2023, 01:08:52 »
Merhaba. Ben ekim yerini seçerken reklam vermeyen referans ile iş yapan bir yeri seçtim. Bütçeme de uygundu. İlaveten kanalları Emrah bey açıyor. Saç ekim uzmanının tün kanalları açmasını istiyordum. Birde kontrole gittiğimde aynı ilgi devam ediyor, bu da önemli. Daha 3 ayım yeni doldu çıkışlar başladı ama çok erken bir şey söylemek için. Size tavsiyem beğendiğiniz kliniklerin ekimlerini inceleyin, abartılı övgülere aldanmayın. Olumsuz durumlarda neler yapmışlar vs bunları da inceleyin. Sonuçta ben size gidin şurada yaptırın diyemem buna kendiniz karar verin. Size önerim Emrah bey’den randevu alın bizzat gidip görüşün. Hatta üç-dört tane ekim merkezi ile ön görüşme yapın ve öyle karar verin.

cevap için teşekkürler. zaten neredeyse 5-6 ekim merkeziyle emrah bey de dahil görüştüm. Emrah beyin dediğiniz gibi kanalları kendi açması ve uzn yıllar tecrübesi sebebiyle aklıma daha cok yattı ama yine tereddütlerm var diğer pek çok popüler ekim merkezi gibi adları duyulmamıs olması sebebiyle.

Ön çizginizden ve ekim planlamanızdan memnun msuunuz?
Saç ekilen ortam steril ve temiz miydi?

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 27 Ağustos 2023, 02:03:57 »
cevap için teşekkürler. zaten neredeyse 5-6 ekim merkeziyle emrah bey de dahil görüştüm. Emrah beyin dediğiniz gibi kanalları kendi açması ve uzn yıllar tecrübesi sebebiyle aklıma daha cok yattı ama yine tereddütlerm var diğer pek çok popüler ekim merkezi gibi adları duyulmamıs olması sebebiyle.

Ön çizginizden ve ekim planlamanızdan memnun msuunuz?
Saç ekilen ortam steril ve temiz miydi?

Benim önde çizgim kaybolmadığı için ön çizgiyi değiştirmedik. Ekim planlamasından memnunum. Saç ekilen ortam steril ve temizdi. İşlerini özenle yapıyorlar.

Bende ekim yapmadan önce bayağı araştırdım. O popüler merkezlerin bazılarında neredeyse bir araba parası isteyip başarısız sonuç alanlar, revizyona gidenler ya da işinin arasında durmayanlar var. Birde daha önce farklı isimle çalışıp çok kötü sonuçlar alıp dükkanı kapatıp bir süre ortalıktan kaybolup sonra farklı isimle piyasaya çıkanlar da var. Birkaç ünlüye iyi iş yapıp onun üzerinden geçinenler de var.

Benim tavsiyem butik olarak çalışan günde 2-3 hasta bakan yerleri inceleyin. Kanalları uzman açmalı kesinlikle.Ancak siz kendi hislerinize ve görüşlerinize göre hareket edin. Konuştuklarınız arasında kim güven verdiyse onu seçin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Aklınıza başka bir şey takılırsa çekinmeden sorabilirsiniz.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #47 : 27 Ağustos 2023, 10:57:41 »
Hocam ne durumda saçlar fotoğraf atma şansın var mı?

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 27 Ağustos 2023, 14:28:39 »
Hocam ne durumda saçlar fotoğraf atma şansın var mı?

Dün kafamı vurdum kanadı biraz . 90. Gündeyim.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #49 : 27 Ağustos 2023, 15:21:03 »
Dün kafamı vurdum kanadı biraz . 90. Gündeyim.
Ben de bu durumdayım aşağı yukarı. Daha bir şey olmaz hocam kafanızı vursanız da kökler dipte zaten.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 27 Ağustos 2023, 15:51:15 »
Ben de bu durumdayım aşağı yukarı. Daha bir şey olmaz hocam kafanızı vursanız da kökler dipte zaten.

Aynen hocam daha bir şey belli değil. 4. Ayda başlıyor kararmalar, 6. Ay da %80 çıkıyor. O zaman anlaşılır. İnşallah olmaz bir şey ama dipte kökler yine de dikkatli olmalı.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 30 Ağustos 2023, 23:04:41 »
97. Günden ışık altından daha net fotoğraflar. Kızarıklık hala geçmedi.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 22 Eylül 2023, 22:42:03 »
118. Gün ışık altında. Bugün bir prp de yapıldı. Hafiften çıkışlar başladı

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 23 Eylül 2023, 00:47:14 »
Kendi saçların hızlı toparlamış haliyle şu aşamada çıkış olsada farkedilmiyor ben senin yerinde olsam saçları epey kısaltırdım şu sıra hem daha derli toplu olur hemde yeni çıkışlarla uyum sağlamış olur bu şekilde.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 23 Eylül 2023, 02:26:47 »
Kendi saçların hızlı toparlamış haliyle şu aşamada çıkış olsada farkedilmiyor ben senin yerinde olsam saçları epey kısaltırdım şu sıra hem daha derli toplu olur hemde yeni çıkışlarla uyum sağlamış olur bu şekilde.

6.ayı bekleyip görmek isterim aslında. Ama dediğiniz de mantıklı.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #55 : 02 Ekim 2023, 16:29:22 »
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kendi saçlarınızı biraz kısalttırsanız daha net çıkar ortaya. Çıkışlar da gözle görülür derecede belli ediyor. Bence süreç gayet normal gidiyor.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 02 Ekim 2023, 20:32:05 »
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kendi saçlarınızı biraz kısalttırsanız daha net çıkar ortaya. Çıkışlar da gözle görülür derecede belli ediyor. Bence süreç gayet normal gidiyor.

Açıkçası uzun hali ile dökülmeler belli olmuyor ondan kestiresim gelmiyor. İnşallah 6. Ayda hepimiz güzel sonuç alır.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 23 Ekim 2023, 21:31:23 »
149. gün.

Daha da toparladı ama tabi tepeler açık. Zaten beklentim ortaların ve önlerin dolması.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 23 Ekim 2023, 21:44:02 »
süreç biraz yavaş umarım hızlanır.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 23 Ekim 2023, 21:59:33 »
süreç biraz yavaş umarım hızlanır.