Gönderen Konu: Emrah Meletli- History Hair /5200 Greft/30 Yaş  (Okunma sayısı 6250 defa)

leonidass

• Full Member
Ynt: Emrah Meletli- History Hair /5200 Greft/30 Yaş
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2023, 11:18:13 »
Belki kliniğe sorup, ilaveten dermatoloji uzmanına görünebilir. Bu arada başlığı açarken yeni konu diye işaretlemedim. Herhalde o nedenle çok etkileşim alamadım.

Benim açtığım konu da öyle maalesef

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2023, 16:11:42 »
Benim açtığım konu da öyle maalesef

Belki ilerleyen aylarda değişim fotoğrafını paylaşınca daha çok ilgi çeker.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Haziran 2023, 23:42:14 »
36 gün fotolarını ekliyorum. Şok dökülme sonrası çoğu ekilen saç döküldü. Bugün kliniğe giderek prp yaptırdım.

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #19 : 27 Haziran 2023, 01:36:50 »
Hayırlı olsun hocam. Hocam kimse yazmamış ama kafa derinde göçükler var. Muhtemelen nekroz olmuş o kabuklu yerler. Saç derin pek sağlıklı değil. Üzülerek söylüyorum,on çizgi arkası yani ortalardan verim alamazsan üzülme. Umarım yanılırım da iyi sonuç alırsın.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 27 Haziran 2023, 02:33:15 »
Hayırlı olsun hocam. Hocam kimse yazmamış ama kafa derinde göçükler var. Muhtemelen nekroz olmuş o kabuklu yerler. Saç derin pek sağlıklı değil. Üzülerek söylüyorum,on çizgi arkası yani ortalardan verim alamazsan üzülme. Umarım yanılırım da iyi sonuç alırsın.

Hocam çok teşekkür ederim cevap verdiğin için. İnşallah dediğin gibi olmaz :( Nasıl anladın nekroz olduğunu? Bugün klinikte saçları sert yıkamamı söylediler. İlaveten hair forte alerji yapabilir o nedenle günde tek kullanım yap dediler. Sana kabuk dökümü sonrası olan resmî atacağım. Ona da bakar mısın? Bayram sonrası da muayene gideceğim bu dediklerini söyleyeceğim.

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #21 : 27 Haziran 2023, 09:09:00 »
Aşırı kanamalar her zaman nekroz riskine sebep olabilir. Ekim merkezi tecrubezsizse ve kanllari çok yakın actiysa gene nekroz olabilir. Ama benim nekroz dememin sebebi normalin çok ötesinde kanlanma ki formda başka ekimlere bakabilirsiniz çiçek gibi tertemiz ekimler var kabuk dökümü sonrası derinizin bazı bölgelerinde deride çökme ve tümsekler olmuş o bölgede diğer bölgeye nazaran ekilen saçlar yok muhtemelen kabukla beraber çoğu düştu kabuğa yapışıp. Ekim öncesi saç deriniz çok sağlıklı duruyor. Şu an açıkçası aynı degil. Tecrübeli hocalarımız var hintel e sorabilirsin mesela. Bu konuda sana yardımcı olurlar. Ama nekroz ise dönüşü yok o bölgeye revize gerek. Bir de cizdigim yerde iltihap ya da akıntı oldu mu

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #22 : 27 Haziran 2023, 09:09:36 »
Cizdigim yer

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Haziran 2023, 13:35:21 »
Aşırı kanamalar her zaman nekroz riskine sebep olabilir. Ekim merkezi tecrubezsizse ve kanllari çok yakın actiysa gene nekroz olabilir. Ama benim nekroz dememin sebebi normalin çok ötesinde kanlanma ki formda başka ekimlere bakabilirsiniz çiçek gibi tertemiz ekimler var kabuk dökümü sonrası derinizin bazı bölgelerinde deride çökme ve tümsekler olmuş o bölgede diğer bölgeye nazaran ekilen saçlar yok muhtemelen kabukla beraber çoğu düştu kabuğa yapışıp. Ekim öncesi saç deriniz çok sağlıklı duruyor. Şu an açıkçası aynı degil. Tecrübeli hocalarımız var hintel e sorabilirsin mesela. Bu konuda sana yardımcı olurlar. Ama nekroz ise dönüşü yok o bölgeye revize gerek. Bir de cizdigim yerde iltihap ya da akıntı oldu mu

Benim bu ekim merkezini seçmemin sebebi kendi apartmanında birisinin ekimini gerçekleştirmesi. Referans sistemiyle çalışıyorlar. Şöyle diyim hocam ben ekim sonrası tüm yıkamalarımı saç ekim merkezinde yaptım. Bana hiç nekroz var, ya da ekilenler tutmamış demediler. Senin dediklerin çıkarsa çektiğim eziyete yazık. İnşallah tutar saç ekimi. Tutmazsa da ben hayatta bir daha bu işe girmem :(
Kanalı bizzat Emrah bey açtı. Kanalı açarken derimin çok ince olduğunu söylemişti. Ama bir sıkıntı olmadı. Çizdiğin yerde iltihap ya da akıntı olmadı. Bayram sonrası zaten kliniğe gideceğim muayene yapacaklar. Sorarım tekrar. Evet hintell’in de yorumlarını bekliyorum.

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #24 : 27 Haziran 2023, 13:39:52 »
Benim bu ekim merkezini seçmemin sebebi kendi apartmanında birisinin ekimini gerçekleştirmesi. Referans sistemiyle çalışıyorlar. Şöyle diyim hocam ben ekim sonrası tüm yıkamalarımı saç ekim merkezinde yaptım. Bana hiç nekroz var, ya da edilenler tutmamış demediler. Çektiğim eziyete yazık. İnşallah tutar saç ekimi. Tutmazsa da ben hayatta bir daha bu işe girmem :(
Kanalı bizzat Emrah bey açtı. Kanalı açarken derimin çok ince olduğunu söylemişti. Ama bir sıkıntı olmadı. Çizdiğin yerde iltihap ya da akıntı olmadı. Bayram sonrası zaten kliniğe gideceğim muayene yapacaklar. Sorarım tekrar. Evet hintell’in de yorumlarını bekliyorum.
İltihaplanma olmadıysa belki de yüzeysel nekrozdur hocam çok fazla uzman değilim ama çok fazla konu okudum. istersen sitede nekroz diye aratıp kendi ekimine benzerlik var mı kiyaslayabilirsin. Ama cizdigim bölgede deri sağlıklı değil eski haline bakınca orada hasar var gibi duruyor. Belki fotoğraf acisindandir siz kendiniz daha iyi bilirsiniz.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Haziran 2023, 13:43:38 »
İltihaplanma olmadıysa belki de yüzeysel nekrozdur hocam çok fazla uzman değilim ama çok fazla konu okudum. istersen sitede nekroz diye aratıp kendi ekimine benzerlik var mı kiyaslayabilirsin. Ama cizdigim bölgede deri sağlıklı değil eski haline bakınca orada hasar var gibi duruyor. Belki fotoğraf acisindandir siz kendiniz daha iyi bilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam yorumların için.

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #26 : 27 Haziran 2023, 13:44:47 »
13. gün kabuk dökümü sonrası

@Hintell ve diğer arkadaşların yorumlarını bekliyorum  :)
Hocam bu foto 13. Gün fotosu  5200 Greft demişler sana hiç öyle gözükmüyor. Ya o kadar Ekim olmamış ya da kabuklarla beraber ekilen saçlar kabuklar yapisip gelmiş. Dikkat et ağır kabuk olan yerlerde az saç var. Burada 5200 kök yok. 5000 greflik ekimleri incelemeni tavsiye ederim. Çok daha sık gözüküyor öyle ekimler

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Haziran 2023, 13:51:03 »
Hocam bu foto 13. Gün fotosu  5200 Greft demişler sana hiç öyle gözükmüyor. Ya o kadar Ekim olmamış ya da kabuklarla beraber ekilen saçlar kabuklar yapisip gelmiş. Dikkat et ağır kabuk olan yerlerde az saç var. Burada 5200 kök yok. 5000 greflik ekimleri incelemeni tavsiye ederim. Çok daha sık gözüküyor öyle ekimler

Sence hocam kaç greft var kafamda kabuk dökümü sonrası. Nekrozlu saçlar da şöyle oluyormuş. Benim böyle değil hocam.

Hainkostok

• Full Member
« Yanıtla #28 : 27 Haziran 2023, 13:56:01 »
Sence hocam kaç greft var kafamda kabuk dökümü sonrası. Nekrozlu saçlar da şöyle oluyormuş. Benim böyle değil hocam.
umarım değildir hocam. Ara yikamalarindan fotoğraf var mı mesela 7,8,9 günlerden. Eğer dedigim gibi bu görüntüyü soruyorsan Max 4 derim cunku on hatlarda kendi saclarin da var. Ama bence yanilabilirm de sana o kadar kök ekilmistir. Yalan söyleyeceklerini sanmam. Benim görüşüm kalın kabuklarla bazı saçlar yıkama esnasında döküldüğü. Ki onlar nekroz değilse kayıp sayılmaz.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Haziran 2023, 14:11:40 »
umarım değildir hocam. Ara yikamalarindan fotoğraf var mı mesela 7,8,9 günlerden. Eğer dedigim gibi bu görüntüyü soruyorsan Max 4 derim cunku on hatlarda kendi saclarin da var. Ama bence yanilabilirm de sana o kadar kök ekilmistir. Yalan söyleyeceklerini sanmam. Benim görüşüm kalın kabuklarla bazı saçlar yıkama esnasında döküldüğü. Ki onlar nekroz değilse kayıp sayılmaz.

Atıyorum hocam 7,8 ve 9. günlerden. Nekroz değilse kabuk dökümü sonrası saçlar geri çıkıyor değil mi hocam. Daha sağlıklı bir saç derisi için ne yapmalı bir de hocam?

Facebook Twitter Instagram