Gönderen Konu: Medicalhair Zafer Ulusan - 05/06/2023 - 2.ekim 4061 greft sakal dahil  (Okunma sayısı 9265 defa)

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Medicalhair Zafer Ulusan - 05/06/2023 - 2.ekim 4061 greft sakal dahil
« Yanıtla #45 : 27 Ağustos 2023, 23:25:58 »
Yani kritik bir ekim sizinki.. mantıken çok zor aslında.. ama her şey mükemmel giderse neden olmasın .. gibi bir ihtimalde var..

Merkez işi mükemmele yakın yaptıysa siz mükemmele yakın bakım sağlarsınız
O zaman o mükemmel sonucu yakalamak mümkün.

Çok heyecanlı bir serüven olucak sizin hikayenizi.

Takipteyim hocam🧐.

Umarım bu hikayenin sonu güzel olur✌

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 28 Ağustos 2023, 20:47:12 »
Arkadaşlar merhaba, bugün itibari ile sanıyorum 86 gün oldu ekim yapalı. Alta bugüne ait fotoğraflar ekliyorum ve gördüğüm kadarıyla ekilenlerden sanırım 3-5 tane çıktı ki onlarda siyah ve kalın görünüyor. Ve bu arada bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yıllarca kullandığım protez saçımın altında kalan zayıf dediğim tüylerde bir gürleşme var gibi geldi ? Siz ne dersiniz ? Ekimden 1 ay önce solgar biotin ve 1/5 proscara başlamıştım ve halen aralıksız devam ediyorum. Ekimden 1 ay sonra da minoxil forte başlamıştım ve her gün sabah-akşam kullanıyorum, 10 gün önce de dermaroller kullanmaya başladım, şampuan olarakta prozinc plus ve alpecin kullanıyorum. Yarın da merkezin yeni yerine gideceğim prp için.

Fotoğrafları ekliyorum, lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınız iletin, teşekkür ederim.

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 31 Ağustos 2023, 11:43:47 »
Şoktan kurtulan baya sac olmuş gibi görüyorum ben. Bundan sonrası şok yemiş saçların çıkması. Tepe önlere göre 1-2 ay arkadan geliyor genelde. Bende 2. Ekimimi yaptırdım tepeye aynı tarihte 5 haziranda başka yerde. Çok fazla sac kontrol ettim tepe her zaman geç çıkıyor ne yazık ki ektirdigim yerde bunu belirtti ilk ekimle kıyaslama tepe geç başlar çıkmaya diye.

gozupek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kararmalar çok fazla inşallah kapanacak diye düşünüyorum 

superior

• Yeni üye
  • *
  • Dr.Sibel Ulusan Medicalhair
Güzel ekim  sonucunu merak ediyorum. vertex kapanırsa efsane olur
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Sibel Ulusan Medicalhair

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
merhaba guncel durumun nasil?

Danismankemal

• Full Member
çok çok zor bir açıklığın ve ince görünen donorun var. forumdaki en iyi yerlerden birine gitmen bence akıllıca olmuş. mutlaka finasteride kullan ki desteklesin. merakla beklicem sonucunu

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba, ekim yaptıralı 5 ay 4 gün doldu. Bugün Medical Hair'in Bayraklı'da bulunan yeni binasına gittim, prp yapıldı. Şu mercekle saç köklerimin durumunu ekrandan kontrol ettik. Vertex olduğu için eklimler daha yeni yeni çıkıyor. Mercakte uçları yeni çıkmaya başlayan çok kök gördük ve ince tüyler de çoktu. Zafer ULUSAN ile görüştüm ve gidişatımın çok iyi olduğunu söyledi. Ekimden 1 ay öncesi 1/4 proscar, solgar biotin kullanmaya başlamıştım ve bu sayede ekim öncesinde ölü diye düşündüğüm saç telleri hayata dönmüş, bu beni mutlu etti. Şu anda onlara ek minoxil ve prozinc plus şampuan kullanıyorum. Bu arada saç için kök hücre ve lazere başlamışlar. Kök hücre olayı kulak arkasından 1 cm kare civarı parça alınıyormuş ve belirli bir işlemden geçirilerek üst bölgelere dağıtılıyormuş. Lazer de kafaya temas etmeden geniş bir şapka gibi birşey, ışık veriyor. Yarımşar saatten haftada 3 gün önerdi. Kök hücre 15bin tl, yanında lazeri ücretsiz veriyor. Kök hücre hakkında bilgi ve deneyimi olan var mıdır ? Onu da yaptırmayı düşünüyorum.

Ayrıca saç tellerim ince, daha kalın olması için öneriniz var mı ? Şampuan, boya vs ?

Bugün orada profesyonel makine ile çekilen fotoğrafları ekliyorum;

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2023, 19:39:07 Gönderen: Lost35 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç kalitesine göre 5 ay için güzel bir süreç ve gelişim olmuş hocam daha da gelişecek
Global Moderator

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç kalitesine göre 5 ay için güzel bir süreç ve gelişim olmuş hocam daha da gelişecek

Hintel hocam yanıt için teşekkürler, peki kök hücre hakkında bilginiz var mı ? Onu da mı yaptırsam diyorum ?

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Woooooooow bu ne karizma bu ne yakışıklılık hocam.

|-nazarboncugu-|

5.ayda böyle şekillendirmeyi başarabilmişsin.
Süper ilerliyor
Sevindim senin adına.

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alan okadar geniş ki şakak çalışması göze gelmiyor bile ;D

Daha detaylı bakınca fark ettim size şakak çalışılmış orayada baya greft koymuşlar fotoğraflara bakılınca öyle anlaşılıyor
Bu açıklığın üstüne bide şakak çalışmak büyük cesaret.
Neysek sonuç güzel olmuş
Şakak çizim ve çalışmanız çök doğal ve sizede çök yakışmiş |-nazarboncugu-|

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok iyi duruyor takipteyim
Topikal Fin %0.1

Kerimm34

• Hero Member
vertex için 5 aylık sonuç şu an için çok iyi .bir yıl sonuna kadar uzayabilir tam sonucun gelmesi.

yucel2

• Yeni üye
  • *
harika gidiyorsun

Facebook Twitter Instagram