Gönderen Konu: 3 haziran 2023 4.500 greft civarı saç ekimi Adana  (Okunma sayısı 4778 defa)

leonidass

• Full Member
Ynt: 3 haziran 2023 4.500 greft civarı saç ekimi Adana
« Yanıtla #90 : 30 Kasım 2023, 17:13:12 »
Sacları biraz uzatsan mi acaba? Biraz uzayınca belki kapaticilik artacak daha doğal duracak bu şekilde kesim yaparsanız 10 metreden ekim olduğu anlaşılacak zaten önleri çok doğal ekilmemis. Biraz uzatmayı rahatsız oldukça uçlarını aldırmayı deneyin. 1 sene dolana kadar sac çıkışları devam edecek ancak çokta büyük artış olur mu sanmıyorum. Biraz uzun sacla topik kullanarak bile görsel acıdan güzel saçlarınız olur kullanmaya karşı değilseniz.

Haklısınız saçları uzun tutmak gerekiyor. Topik kullanacağımı sanmıyorum ama uzatacağım saçları bakalım nasıl duracak.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #91 : 30 Kasım 2023, 17:15:27 »
Öncelikle dediklerine imza atarım. Kesinlikle  meşhur yerler dışında diğer gönderiler asla etkileşim almıyor. Benim sana tavsiyem saçlarını uzat. Prp bitince mezoterapi yaptır. 12 ay sonrasında bence revizyon için şansını dene. Daha az greft alınacağından zahmeti az olur. Mutlaka paylaşım yapmaya da devam et. Başkalarına yol gösteriyoruz.

Prp nin pek bir faydasını görmediğim için mezoterapi işe yarar mı yaramaz mı insan tereddüte düşüyor biraz. 12 ay sonra da duruma bakacağım ama dediğim gibi sanırım yaptırmam yeniden bir işlem. Özellikle sol sonrasında ise sağ ön tarafta boşluklar var baya. Biraz uzasın bir paylaşım da öyle yaparım ileride.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 30 Kasım 2023, 19:05:05 »
Prp nin pek bir faydasını görmediğim için mezoterapi işe yarar mı yaramaz mı insan tereddüte düşüyor biraz. 12 ay sonra da duruma bakacağım ama dediğim gibi sanırım yaptırmam yeniden bir işlem. Özellikle sol sonrasında ise sağ ön tarafta boşluklar var baya. Biraz uzasın bir paylaşım da öyle yaparım ileride.

Hocam ben de son ücretsiz prp’yi bugün yaptırdım. Uzman saçlarıma baktı prp yaptırmaya devam et dedi alttan gelen çıkışlar olduğunu söyledi. Kararsız kaldım. Ayrıca mezoterapi de yapmaya başlamışlar. Genel olarak sonuçtan memnunlar ama biraz yavaş geliştiğini söylediler. Prp için sen ne kadar ücret ödüyorsun? Acaba 12. aya kadar prp ve mezoterapi alsam mı?

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #93 : 30 Kasım 2023, 20:00:24 »
Hocam bence saçınızı uzatın ve mezoterapi edin  , saçlarınız gayet güzel çıkmış hiç moralinizi bozmayın

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #94 : 30 Kasım 2023, 22:04:13 »
Hocam ben de son ücretsiz prp’yi bugün yaptırdım. Uzman saçlarıma baktı prp yaptırmaya devam et dedi alttan gelen çıkışlar olduğunu söyledi. Kararsız kaldım. Ayrıca mezoterapi de yapmaya başlamışlar. Genel olarak sonuçtan memnunlar ama biraz yavaş geliştiğini söylediler. Prp için sen ne kadar ücret ödüyorsun? Acaba 12. aya kadar prp ve mezoterapi alsam mı?
Ben bulunduğum ilde gidiyorum prp ye saç ekiminden 2 hafta sonra 6 seanslık peşin ödeme yapmıştım. Seansı 1300 liraya gelmişti. Şu an artmıştır epey fiyatlar hocam. Durumun varsa yaptır. İlerde keşke yaptırsaydım demek yerine yaptırdım dersin. Ben de  yaptırmasına yaptırırım ama prp nin pek bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. O yüzden tereddütte kaldım.Benim gittiğim doktorda küçük çıkışlar var normal diyor gidişata ama kendileri ekmedikleri çokta güvenemiyorum.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #95 : 30 Kasım 2023, 22:04:43 »
Hocam bence saçınızı uzatın ve mezoterapi edin  , saçlarınız gayet güzel çıkmış hiç moralinizi bozmayın
Çok teşekkür ederim yorumunuz için motive ettiniz.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 30 Kasım 2023, 23:02:44 »
Ben bulunduğum ilde gidiyorum prp ye saç ekiminden 2 hafta sonra 6 seanslık peşin ödeme yapmıştım. Seansı 1300 liraya gelmişti. Şu an artmıştır epey fiyatlar hocam. Durumun varsa yaptır. İlerde keşke yaptırsaydım demek yerine yaptırdım dersin. Ben de  yaptırmasına yaptırırım ama prp nin pek bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. O yüzden tereddütte kaldım.Benim gittiğim doktorda küçük çıkışlar var normal diyor gidişata ama kendileri ekmedikleri çokta güvenemiyorum.

Anladım hocam. Birde senin prp seansın ne kadar sürüyor. Kan alımı yapılıyor bir tüp sonra 10 dakika onu bir makineye atıyorlar. Sonrasında da 5-6 dakika da kafana mı enjeksiyon oluyor. Bu arada moral bozma tekrardan belirteyim ve saçlarını uzat mutlaka. Ben en iyisi prp ve mezoterapiyi de alayım dediğin gibi bu kadar eziyet çektik pişman olmayalım. Bunu da deneyelim.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #97 : 01 Aralık 2023, 09:05:54 »
Anladım hocam. Birde senin prp seansın ne kadar sürüyor. Kan alımı yapılıyor bir tüp sonra 10 dakika onu bir makineye atıyorlar. Sonrasında da 5-6 dakika da kafana mı enjeksiyon oluyor. Bu arada moral bozma tekrardan belirteyim ve saçlarını uzat mutlaka. Ben en iyisi prp ve mezoterapiyi de alayım dediğin gibi bu kadar eziyet çektik pişman olmayalım. Bunu da deneyelim.
Aynen dediğin gibi yapıyorlar hocam.10 dk makine süresi 5-6 dk da işlem sürüyor. Peki sen ne kadar ödüyorsun prp için ve mezoterapiyi ne kadara yapacaklar? Belki ben de yaptırırım mezoterapi.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 01 Aralık 2023, 13:11:22 »
Aynen dediğin gibi yapıyorlar hocam.10 dk makine süresi 5-6 dk da işlem sürüyor. Peki sen ne kadar ödüyorsun prp için ve mezoterapiyi ne kadara yapacaklar? Belki ben de yaptırırım mezoterapi.

Hocam bana kendilerinde saç ekimi yaptıranlar için prp seansı 750 TL mezoterapi 1000 TL dediler. O zaman bayağı uygun yapıyorlar. Toplu bir seans alacağım.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #99 : 01 Aralık 2023, 13:39:51 »
Hocam bana kendilerinde saç ekimi yaptıranlar için prp seansı 750 TL mezoterapi 1000 TL dediler. O zaman bayağı uygun yapıyorlar. Toplu bir seans alacağım.
Fiyat çok iyi yaptırın kesinlikle.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 01 Aralık 2023, 13:42:17 »
Fiyat çok iyi yaptırın kesinlikle.

Tamam hocam

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #101 : 06 Haziran 2024, 11:04:06 »
Saç ekimi üzerinden 1 yıl geçti. Eski haline göre memnunum. Sadece ön çizginin bir tık arkası seyrek duruyor tepeden bakınca ona da yapacak bir şey yok artık.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 06 Haziran 2024, 20:48:18 »
Bence gayet güzel olmuş önler. 1-2 sene sonra belki tepeye de ekim yaparsın. Güle güle tara saçlarını.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #103 : 07 Haziran 2024, 21:33:50 »
Bence gayet güzel olmuş önler. 1-2 sene sonra belki tepeye de ekim yaparsın. Güle güle tara saçlarını.
Teşekkür ediyorum. Senin son durum ne oldu konuda paylaştın mı. En son baya uzatmıştın.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 08 Haziran 2024, 11:44:04 »
Teşekkür ediyorum. Senin son durum ne oldu konuda paylaştın mı. En son baya uzatmıştın.

Saçları kestirdim. 1 yıl da oldu. Dün Ekim merkezine gittim. Şimdi paylaşım yapıyorum.

Facebook Twitter Instagram