Gönderen Konu: 3 haziran 2023 4.500 greft civarı saç ekimi Adana  (Okunma sayısı 4424 defa)

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3 haziran 2023 4.500 greft civarı saç ekimi Adana
« Yanıtla #76 : 31 Ekim 2023, 18:52:29 »
Moralini bozma lütfen bak benimde açıklar hala var. Sabredelim biraz daha. Eğer sonuçlarda bir problem olursa zaten ücretsiz revizyon yapmak zorundalar. Tabi ben bir daha o acıyı çekmem :( İnşallah toparlar saçlar hepimizin.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #77 : 01 Kasım 2023, 16:17:31 »
Moralini bozma lütfen bak benimde açıklar hala var. Sabredelim biraz daha. Eğer sonuçlarda bir problem olursa zaten ücretsiz revizyon yapmak zorundalar. Tabi ben bir daha o acıyı çekmem :( İnşallah toparlar saçlar hepimizin.
Ben de çekemem hocam çok sancılı bir süreç. İnşallah sonu iyi olur dediğin gibi.

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #78 : 01 Kasım 2023, 16:48:48 »
Ben de çekemem hocam çok sancılı bir süreç. İnşallah sonu iyi olur dediğin gibi.
ben 5000 greft Ekim yaptırdım iyiki yaptırdım diyorum. İlerde umarım olmaz ama gerekirse yine yaptırabilirim. Belki ekimden en çok çekinen birisiydim ben ama o kadar korktuğum gibi geçmedi. Yeter ki sonuç güzel olsun değer bence

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #79 : 01 Kasım 2023, 21:27:47 »
ben 5000 greft Ekim yaptırdım iyiki yaptırdım diyorum. İlerde umarım olmaz ama gerekirse yine yaptırabilirim. Belki ekimden en çok çekinen birisiydim ben ama o kadar korktuğum gibi geçmedi. Yeter ki sonuç güzel olsun değer bence
Konu açtınız mı hocam görmedim konunuzu.

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #80 : 01 Kasım 2023, 23:12:32 »
Konu açtınız mı hocam görmedim konunuzu.
evet açtım. Profilimden bakıp görebilirsiniz

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 27 Kasım 2023, 14:23:11 »
Son durum nedir hocam?

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #82 : 28 Kasım 2023, 13:34:40 »
179.Gün oldu maalesef istediğim şekilde gitmiyor. Lazer epilasyon yaptırıyorum çok saçma gelecek ama onunla alakalı bir durum olabilir mi ekim sürecini etkilemeyeceğini düşündüğüm için başlamıştım.
Not:Bu arada saçları 1 buçuk hafta önce kestirmiştim.

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #83 : 28 Kasım 2023, 13:35:37 »
Son durum nedir hocam?
Paylaştım hocam

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 28 Kasım 2023, 13:49:55 »
Ön ve orta kısım dolarsa mutlu eder. Saç tellerin de kalın. Ama süreç yavaş geliyor. Ekim merkezi ile konuşup prp yaptırabilir misin? Lazer etki etmez diye düşünüyorum. Saçlarını kestirdin mi?

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #85 : 28 Kasım 2023, 15:12:58 »
Ön ve orta kısım dolarsa mutlu eder. Saç tellerin de kalın. Ama süreç yavaş geliyor. Ekim merkezi ile konuşup prp yaptırabilir misin? Lazer etki etmez diye düşünüyorum. Saçlarını kestirdin mi?
Prp yaptırıyorum zaten 5 seans gittim. Ama pek faydası yok bence. Evet 1 buçuk hafta önce kestirdim.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 28 Kasım 2023, 16:43:15 »
Prp yaptırıyorum zaten 5 seans gittim. Ama pek faydası yok bence. Evet 1 buçuk hafta önce kestirdim.

Hocam bence 12 ayı bekle eğer böyle devam ederse ücretsiz revizyon yapmaları gerekiyor. Ama bence 12 ay öncesinde kesinlikle müdahale yaptırma. Hiç mezoterapi yaptırdın mı?

leonidass

• Full Member
« Yanıtla #87 : 29 Kasım 2023, 16:45:42 »
Hocam bence 12 ayı bekle eğer böyle devam ederse ücretsiz revizyon yapmaları gerekiyor. Ama bence 12 ay öncesinde kesinlikle müdahale yaptırma. Hiç mezoterapi yaptırdın mı?

Revizyon yapacaklarını hiç sanmıyorum açıkçası. Daha önce de sormak hiç aklıma gelmemişti. Mesai arkadaşımın ki çok başarılı olduğu için sıkıntı olursa revizyon yapar mısınız sorusunu yöneltmemiştim. Bir de yapıyor olsalar bile o çileyi çekmek gözümde büyüyor hocam. Kolay bir işlem değil zahmetli baya. Mezoterapi düşündüm prp bittikten sonra duruma göre yaptırırım belki.

Forumda dikkatimi çeken şey belli başlı tanınmış yerde saç ekimi yaptıranların konularına yorumlar yağıyor, senin benim konuma da bir iki kişi yorum yapıyor o da aynı kişiler. Özellikle forum moderatörünün (Hintell) objektif yaklaşması gerekirken ilk mesajı dışında yorum yaptığını görmedim. Forumun amacı iletişim kurmak, öneride bulunmak vs. Maalesef ben kendi açtığım konuda göremiyorum onu. Daha da paylaşım yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 29 Kasım 2023, 16:56:26 »
Sacları biraz uzatsan mi acaba? Biraz uzayınca belki kapaticilik artacak daha doğal duracak bu şekilde kesim yaparsanız 10 metreden ekim olduğu anlaşılacak zaten önleri çok doğal ekilmemis. Biraz uzatmayı rahatsız oldukça uçlarını aldırmayı deneyin. 1 sene dolana kadar sac çıkışları devam edecek ancak çokta büyük artış olur mu sanmıyorum. Biraz uzun sacla topik kullanarak bile görsel acıdan güzel saçlarınız olur kullanmaya karşı değilseniz.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 30 Kasım 2023, 15:25:58 »
Revizyon yapacaklarını hiç sanmıyorum açıkçası. Daha önce de sormak hiç aklıma gelmemişti. Mesai arkadaşımın ki çok başarılı olduğu için sıkıntı olursa revizyon yapar mısınız sorusunu yöneltmemiştim. Bir de yapıyor olsalar bile o çileyi çekmek gözümde büyüyor hocam. Kolay bir işlem değil zahmetli baya. Mezoterapi düşündüm prp bittikten sonra duruma göre yaptırırım belki.

Forumda dikkatimi çeken şey belli başlı tanınmış yerde saç ekimi yaptıranların konularına yorumlar yağıyor, senin benim konuma da bir iki kişi yorum yapıyor o da aynı kişiler. Özellikle forum moderatörünün (Hintell) objektif yaklaşması gerekirken ilk mesajı dışında yorum yaptığını görmedim. Forumun amacı iletişim kurmak, öneride bulunmak vs. Maalesef ben kendi açtığım konuda göremiyorum onu. Daha da paylaşım yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Öncelikle dediklerine imza atarım. Kesinlikle  meşhur yerler dışında diğer gönderiler asla etkileşim almıyor. Benim sana tavsiyem saçlarını uzat. Prp bitince mezoterapi yaptır. 12 ay sonrasında bence revizyon için şansını dene. Daha az greft alınacağından zahmeti az olur. Mutlaka paylaşım yapmaya da devam et. Başkalarına yol gösteriyoruz.

Facebook Twitter Instagram