Gönderen Konu: Finasterid masalı  (Okunma sayısı 544 defa)

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid masalı
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2023, 00:03:27 »
Kişiden kişiye değişir yaş ve agresiflik durumuna bağlıdır ben xpecia kullanıyorum o bile çok etki etti

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2023, 01:25:03 »
Kişiden kişiye değişir yaş ve agresiflik durumuna bağlıdır ben xpecia kullanıyorum o bile çok etki etti
Doğrudur fakat yerli ve yabancı kaynakları aşırı övmesi .....

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2023, 02:19:25 »
Hangi kaynak?
Tek başına finasterid başarı oranı yüzde 50 geçmez.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2023, 17:45:51 »
Bendede etkili olmadı finasterid.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2023, 18:16:12 »
 saçlı deride dhtyi yuzde 38 baskılar.dokulme agresifse geri kalan yuzde 62 saldırmaya devam ettiğinden işe yaramayabilir.ya hormonu baskılıcak ya dısardan kanlanmayı arttırıp saçı beslicen.minox zahmetli pahalı.donguleri var.masaj ve dermoller daha mantıklı duruyor.prp igfde pahalı şeler.içerden fin içip dısardanda saçı beslemeli.eldekiler bunlar saç konusunda tıp zayıf malesef
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2023, 20:35:11 »
saçlı deride dhtyi yuzde 38 baskılar.dokulme agresifse geri kalan yuzde 62 saldırmaya devam ettiğinden işe yaramayabilir.ya hormonu baskılıcak ya dısardan kanlanmayı arttırıp saçı beslicen.minox zahmetli pahalı.donguleri var.masaj ve dermoller daha mantıklı duruyor.prp igfde pahalı şeler.içerden fin içip dısardanda saçı beslemeli.eldekiler bunlar saç konusunda tıp zayıf malesef
Sorma ya bu kadar büyük piyasası var ni halt yapamadılar

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2023, 03:03:25 »
finasteridin sac cikarmasini mi bekliyorsun?
bu ilacın kullanılma amacı vakayı erken tespit edip olan saçı koruması yönündedir.
ekstra olarak saç kalitende artış yaşarsın o kadar

yani finas kafa parlamaya başlamadan kullanılması gereken bir ilaç.parlamaya başladıktan sonra finasla beraber ekime girişmek gerekiyor

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2023, 04:54:11 »
dht de saç döker anti androjenler de saç döker minoxidil de saç döker

dht'nin döktükleri daha cılız olarak çıkar
anti androjenlerin ve minoxidilin döktükleri ise daha kalın olarak çıkar
saçı dökmeden daha sağlıklısını çıkarmak pek mümkün değil, dökülmeyenlerin sadece çapı küçük bir miktar artabilir

finasteride'in yetersiz kalması veya vücudun antiiandrojenlere tepkisiz olması ihtimalleri de var
fakat 5 ay çok kısa bir süre. ciddi etkisini görmek için ortalama 1 seneden bahsederler
saçlarımız androjenlerden kaynaklı nasıl birkaç ayda dökülmediyse birkaç ay içinde de androjenleri baskılayınca eski haline dönmez
finasteride'de bir sene geçir ardından dutasteride araştırırsın

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2023, 18:13:59 »
finasteridin sac cikarmasini mi bekliyorsun?
bu ilacın kullanılma amacı vakayı erken tespit edip olan saçı koruması yönündedir.
ekstra olarak saç kalitende artış yaşarsın o kadar

yani finas kafa parlamaya başlamadan kullanılması gereken bir ilaç.parlamaya başladıktan sonra finasla beraber ekime girişmek gerekiyor
Yok çıkarmasını değilde dökülmeyi durdurmasını bekledim bu 5 ayda aşırı ve aşırı libidom düştü ayıptır söylemesi kalkmıyor ve bu başka felaketlere yol açmasın diye bıraktım

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2023, 18:15:13 »
dht de saç döker anti androjenler de saç döker minoxidil de saç döker

dht'nin döktükleri daha cılız olarak çıkar
anti androjenlerin ve minoxidilin döktükleri ise daha kalın olarak çıkar
saçı dökmeden daha sağlıklısını çıkarmak pek mümkün değil, dökülmeyenlerin sadece çapı küçük bir miktar artabilir

finasteride'in yetersiz kalması veya vücudun antiiandrojenlere tepkisiz olması ihtimalleri de var
fakat 5 ay çok kısa bir süre. ciddi etkisini görmek için ortalama 1 seneden bahsederler
saçlarımız androjenlerden kaynaklı nasıl birkaç ayda dökülmediyse birkaç ay içinde de androjenleri baskılayınca eski haline dönmez
finasteride'de bir sene geçir ardından dutasteride araştırırsın
Evet 1 sene kullanmak lazım ama libido 0 landı başka sorunlar çıkmasın diyede bıraktım asıl bırakma sebebim yan etkiler saç için hastanelik olmayalım ilerde

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2023, 00:12:42 »
Evet 1 sene kullanmak lazım ama libido 0 landı başka sorunlar çıkmasın diyede bıraktım asıl bırakma sebebim yan etkiler saç için hastanelik olmayalım ilerde
libidonun düşmesi birçok kişinin gördüğü bir şey. başta libidon yükselecek çünkü 5 alfa reduktaz enzimi yoluyla testo dht'ye dönüşmediği için serbest testo artacak.
bu artan testo östrojene aromatize olcak ve testonun beraberinde östrojen artacak bundan kaynaklı libidon düşecek, başka yan etkiler de çıkacaksa bu dönemde çıkabilir
daha sonra ise vücudun alışacak ve normale bineceksin. ben dht baskılayalı 6.5 ay oluyor ve yaklaşık 2 ay libidom düşüktü. şuan tamamen normal. dutasteride kullanıyorum üstelik yaşım da 20
yan etkilerin hepsi gerçek (plasebo olanlar hariç) buradan sonrası kişinin risk alıp almaması, sen bir seneyi doldur baktın işe yaramadı o zaman tamamen bırakırsın

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2023, 09:51:52 »
libidonun düşmesi birçok kişinin gördüğü bir şey. başta libidon yükselecek çünkü 5 alfa reduktaz enzimi yoluyla testo dht'ye dönüşmediği için serbest testo artacak.
bu artan testo östrojene aromatize olcak ve testonun beraberinde östrojen artacak bundan kaynaklı libidon düşecek, başka yan etkiler de çıkacaksa bu dönemde çıkabilir
daha sonra ise vücudun alışacak ve normale bineceksin. ben dht baskılayalı 6.5 ay oluyor ve yaklaşık 2 ay libidom düşüktü. şuan tamamen normal. dutasteride kullanıyorum üstelik yaşım da 20
yan etkilerin hepsi gerçek (plasebo olanlar hariç) buradan sonrası kişinin risk alıp almaması, sen bir seneyi doldur baktın işe yaramadı o zaman tamamen bırakırsın

kanka bu ilacın kalıcı bir zarar bıraktığı bir insana rastladın mı hiç?
kalıcı olma ihtimali de varmış ama ben hiç denk gelmedim.çok felaket bir şey
testo düşükse sen bir hiçsin demektir.erkeğin yaşam motivasyonu o alete bağlı tamamen

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2023, 10:46:43 »
testo düşükse sen bir hiçsin demektir.erkeğin yaşam motivasyonu o alete bağlı tamamen
Libidoya odaklanıyor herkes ama uzun vadede başka sonuçlarda doğurabilir hormon ilacı basit bişey değil

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2023, 11:07:26 »
biri tabanca atmıyor kalıcı kaldı diyordu sonra ne oldu bilmem .birde yabancı formlarda bir halk efsanesi vardı diyorlardı adamınki çürümüş falan filan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram