Gönderen Konu: 05/06/2023 Medical Hair 3.Paket Saç Ekimi Yaptıracağım, Öneri lütfen  (Okunma sayısı 858 defa)

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, 2016 yılında Sibel ULUSAN' a 3500 greft ön taraflara ekim yaptırmıştım. Şimdi de üst tepe bölümlere yaptırıyorum, donör bölgemden 4000 üzeri greft alınabilir dedi.

1000 euro olan (ödeme yaparken %50 zam gelecek demişti) 3.paketi tercih ettim. Asıl sorum önceki ekimde hiç takviye kullanmamıştım. Şu anda 1 aya yakındır Biotin 5000 ve 1/4 proscar kullanıyorum. Önceki ekimimde kafam çok fazla şişmişti, bu sefer bunu en aza nasıl indirebilirim ?

Sorularım;

1- Proscar ile Xpecia arasında fark nedir ? Xpecia 60 lık tablet 173 tl alabilirim.
1- Hangi şampuanı ve ne sıklıkta kullanmalıyım?
2- Şu iğneli dermorollerlardan kullanmalı mıyım ve hangisinden almalıyım?
3- Minoxil kullanmalı mıyım, bir de minoxil in tablet varmış sanırım ? Ve hangi markayı almalıyım ?

İşin özü öğrenmek istediğim; ne kullanmalıyım ve hangi markayı ?

Teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
proscar vitamin agırlıklı proscar direk dht baskılayıcı
kullandıklarına devam et xpecia eklersen biotin kes xpecia da var
ikisi güzel destek

ekim kararında hayırlı olsun

ödem sökücü ilaç var Enfla-c kullana bilirsin şişlik çabuk geçer 280 tl di sanırım ama fiyatı
Global Moderator

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yanıtınız için teşekkür ederim. Proscar ve biotin devam öyleyse, Enfla-c de alayım. Minoxil de almayı düşünüyorum da tavsiye eder misiniz ? Ve hangisini ? Minoxil Forte Deri Spreyi %5 60 ml şu nasıldır ? Bir de ne şampuan almalıyım ? Prozinc Plus Şampuan nasıldır ? Ve son olarak ekim sonrası için seyahat yastığı alayım mı ?

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
proscar vitamin agırlıklı proscar direk dht baskılayıcı
kullandıklarına devam et xpecia eklersen biotin kes xpecia da var
ikisi güzel destek

ekim kararında hayırlı olsun

ödem sökücü ilaç var Enfla-c kullana bilirsin şişlik çabuk geçer 280 tl di sanırım ama fiyatı

Ve ayrıca operasyon günü şu ilaçları da getirmem söylendi;

Operasyon günü ilaçlarınızı temin etmiş olarak gelmelisiniz. Aksi takdirde, operasyon
günü kimliğiniz ile sizin adınıza kliniğimiz tedarik edebilir. İlaçların bir kısmı devlet tarafından
karşılanabilir. Tüm ilaçların tok alınması önerilir.
1) Tetradox 100 mg (Op. günü öğlen başlanır, gece 12’de tekrar alınır. Sabah 1 Akşam
1 şeklinde kutu bitene kadar kullanılır.)
2) Ciprasid 750 mg (Doktorunuz önerir ise, op. günü öğlen başlanır, gece 12’de tekrar
alınır. Sabah 1 Akşam 1 şeklinde kutu bitene kadar kullanılır.)
3) Nootropil 800 mg (Op. Günü başlanır, gece 12’de tekrar alınır. Sabah 1 Akşam 1
şeklinde kutu bitene kadar kullanılır.)
4) Coraspin 100 mg (Op. günü öğlen başlanır. Öğlen 1 şeklinde kutu bitene kadar
kullanılır.)
5) Majezik Tablet (Op. günü öğlen başlanır. Eğer ağrı hissedilirse sabah 1 akşam 1
şeklinde kullanılabilir.)
6) Fito Pomad (Op. esnasında kullanılır.)
7) Hirudoid Gel (Eğer sigara içiyor ya da geçmişte içmiş iseniz alınız. Op.
esnasında kullanılır)
8) Passiflora (Op. esnasında kullanılır.)
9) Bepanthol (Normal ve yağlı ciltler için olanı tercih edin, eğer yoksa kuru ve hassas
ciltler icin olani tercih edin.)

Facebook Twitter Instagram