Gönderen Konu: saç ekimi Tek seansta kapanır mı??  (Okunma sayısı 1235 defa)

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
saç ekimi Tek seansta kapanır mı??
« : 28 Mayıs 2023, 02:33:03 »
Arkadaşlar yas 26 sülalede kellik yok bana bulaştı bu illet Izmirde oturuyorum saç ektirmeyi planlıyorum tek seansta kapanır mı? 2 kere ektirmek o zorlu sürece girmek beni korkutuyor.tek seansta kapatabilecek klinik merkezi var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Tek seansta kapanır mı??
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2023, 20:09:03 »
daha net üstten tüm alanı göreceğimiz bir resim paylaşırmısınız ? donör güzel bu arada ön bölgede saç var bu da avantaj
Global Moderator

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
Ynt: saç ekimi Tek seansta kapanır mı??
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2023, 20:20:38 »
Bu arada saçlarim ince ve kırılıyor finansterid harici öneriniz var mı? Şuanda xpecia + 5000 biotin kullaniyorum 1 hafta öncede prp yaptirdim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2023, 17:49:34 »
saç yapın incelmiş dökülmen devam ediyor ama konu açarken hiç bir bilgi vermiyorsun
ne kullanıyorsun yaşın kaç vs

saçlarında dökülme devam ediyor güçlendirmeden saç ektirirsen ekilenlerde kendi saçlarında dökülmeye devam eder
Global Moderator

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2023, 18:16:21 »
Şuan b12 demir xpecia 5000 biotin kullaniyorum 1kere prp yaptirdim saclarin durumu çok kötü ne yaptiysam saç dökülmesini engelleyemedi psikolojik olarak çok takıyorum ne yapmam  lazm :-\

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2023, 20:59:12 »
Aslında antiandrojen ile saçlarınız hatrı sayılır şekilde toparlayabilir, doktor kontrolünde finasteridi danışabilirsiniz. Ayrıca tek seansta şansınız varsa kapanabilir. Bu tamamen eken merkez ile birlikte sizin bünyeniz ve saç yapınız ile alakalı. Çok umutsuz bir durumda değilsiniz ama orta hatta saçlarınız dökülecek gibi duruyor. Tedavisiz ekim yapılırsa varolan saçlarınız dökülür ve yeniden ekim yaptırmak durumunda kalabilirsiniz. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2023, 21:41:46 »
Finansterideyi eczaneden elden alabilir miyiz.doktorun mu yazması lazım?? Suanki istedigim şu kırılan incilen sacların ya dökülmesi yada normal sac olmasini istiyorum.finanaterid+ xpeciaya başlıyorum en kısa zamanda.bunun haricinde önerebileceğiniz bisey varsa çok iyi olr

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2023, 22:07:38 »
Finansterideyi eczaneden elden alabilir miyiz.doktorun mu yazması lazım?? Suanki istedigim şu kırılan incilen sacların ya dökülmesi yada normal sac olmasini istiyorum.finanaterid+ xpeciaya başlıyorum en kısa zamanda.bunun haricinde önerebileceğiniz bisey varsa çok iyi olr

Ben tedavi önermiyorum doktor olmadığım için. Finasteride etken maddedir ve içeriğinde bulunan ilaçları eczanelerden reçetesiz satıyorlar. Saç için olan ilaç propecia'dır 1 mg. Aynı etken maddesinin bulunduğu prostat ilacı olan proscar'da 5 mg 5'e bölünerek saç tedavisi için kullananlar var. Yalnız proscar 5 mg olduğu için ilacı 5'e bölerek kullanıyor insanlar.

Edit: konuları karıştırmışım mesajın uzun saç ile olan kısmını bu nedenle sildim.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2023, 23:07:07 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2023, 22:13:21 »
Sülalede kel kimse olmamasi ve sana bulaşmasi enteresan,demekki şeçilmiş kişi sizmişsiniz şans işte

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2023, 23:00:09 »
 saç finasterid ve ekim ister 6 ay finasterid kullan donor guclencektir.eczaneye proscar de  a 5 e bol parcaları kapalı alanda sakla iç.iyi bir rakam girilirse tek seansta kapanma ihtimali var.ekimden sonra finasteride devam etmelisin dısardanda masaj falan yaparsın dermollerle beslersin saçı bunlar ekimden çok sonraki aşamalar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2023, 04:18:05 »
Donör alanı iyi aslında ektirmeyi niyetliyim ama şu gucsuzlesen saçlar yüzünden ektirmiyorum çünkü ektirirsem bu olanlar dökülecek biseye yaramayacak

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2023, 12:07:09 »
 guclendir ektir ekimde cıızlar ölür
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2023, 12:08:13 »
Proscar aldım.xpecia aldım 2 sini bir kullanmayı dusunuyrm

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2023, 12:50:11 »
 ağır gelir bence.tek finasterid daha mantıklı

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2023, 00:03:12 »
Bir de sülalesi hep kel olup saç fışkıran tipler var kafa ayakkabı fırçası gibi olan...Sizin saçlar sanki Ekim yapilmis gibi...Tek seansta Asmed Koray Erdoğan kapatır bu açıklığı...

Facebook Twitter Instagram