Gönderen Konu: Asmed By Dilek Çakır 3500 Greft saç ekimi  (Okunma sayısı 27558 defa)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed By Dilek Çakır 3500 Greft saç ekimi
« Yanıtla #16 : 23 Mayıs 2023, 23:25:22 »
hayırlı olsun çok güzel kaliteli bir saç ekimi ön çizgi sıklık donör alımı süper

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Mayıs 2023, 23:30:50 »
saç ekiminiz çok  kaliteli ve güzel duruyor maşallah umarım sonucunuz da güzel olur

Çok saol hocam inşallah çok mutlu olurum oluruz Tüm saç ektiren arkadaşlar için güzel dilekler dileyip diğer konularla da özellikle ilgileneceğim
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Kanat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Mayıs 2023, 23:40:45 »
Hocam maşallah diyelim ya gerçekten. Donör ve alan iyi sonuç için müsait ama ekim yapanlar gerçekten rafine çalışmışlar.

Yani 10 günde hem donör durumu hem de ekim alanı, yön sıklık 10 numara diyebilirim.

Sonuç bence çok iyi olacak 👍
  • Ekim Tarihi: 16.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4.300
  • Medikal Tedavi Solgar omega 3-950, Solgar biotin 5.000

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 23 Mayıs 2023, 23:41:57 »
Hocam maşallah diyelim ya gerçekten. Donör ve alan iyi sonuç için müsait ama ekim yapanlar gerçekten rafine çalışmışlar.

Yani 10 günde hem donör durumu hem de ekim alanı, yön sıklık 10 numara diyebilirim.

Sonuç bence çok iyi olacak 👍

güzel ve değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
inşallah ikimizde çok güzel sonuç alırız süreçler beraber :)

karagoz20

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 23 Mayıs 2023, 23:48:33 »
Ekim çok güzel olmuş. Ön çizgi kafa yapınıza uymuş bence. Saç ekimi sürecine uzak kişiler şakaklara neden Ekim yapılmadı diye soruyor mu🙂 benim de benzer ön çizgim ilk onu soruyorlar😀

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 23 Mayıs 2023, 23:49:01 »
kardeşim Allah utandırmasın ilk yorumunu okurken içinde ki o mutluluğu Hissettim
umarım bu mutluluk tamamen süreç ve sonuca ulaştırır senle birlikte gelerek.
saç ekimi kaliten çok iyi diğer arkadaşlar çok güzel yorumlar yapmış teknik detayları çok güzel vurgulamışlar
ve kendilerine katılıyorum hayırlı olsun.

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 23 Mayıs 2023, 23:50:55 »
Ekim çok güzel olmuş. Ön çizgi kafa yapınıza uymuş bence. Saç ekimi sürecine uzak kişiler şakaklara neden Ekim yapılmadı diye soruyor mu🙂 benim de benzer ön çizgim ilk onu soruyorlar😀

kabuk sonrası bu gün aslında pek saç ektirdin mi diye soran olmadı :) sanırım şok dökülmede daha çok soran olacak
güzel yorumunuz için teşekkür ederim. sizin saç ekiminiz çok güzel ilerliyor darısı başıma artık
süreç de ne kullanıyordunuz siz? deneyinlerinizden faydalanmak isterim.

karagoz20

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Mayıs 2023, 23:59:12 »
kabuk sonrası bu gün aslında pek saç ektirdin mi diye soran olmadı :) sanırım şok dökülmede daha çok soran olacak
güzel yorumunuz için teşekkür ederim. sizin saç ekiminiz çok güzel ilerliyor darısı başıma artık
süreç de ne kullanıyordunuz siz? deneyinlerinizden faydalanmak isterim.
Merkezin verdiği setler işe başladım. ( seogen tablet, regrow sprey, d vitamini be coraspin. Sonrasında forumdan faydalanarak finasteride başladım. Şuan propecia, prozinc serum ve şampuan, coraspin, d vitamini ve seogen tablet kullanıyorum . İlave olarak yürüyüş yapmaya başladım 2 haftadır.

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 24 Mayıs 2023, 00:01:01 »
Merkezin verdiği setler işe başladım. ( seogen tablet, regrow sprey, d vitamini be coraspin. Sonrasında forumdan faydalanarak finasteride başladım. Şuan propecia, prozinc serum ve şampuan, coraspin, d vitamini ve seogen tablet kullanıyorum . İlave olarak yürüyüş yapmaya başladım 2 haftadır.

Bende finasterid kullanıyorum 2 aydır aslında biraz tedirgin başladım yazılanlardan dolayı bu ilaç hakkında ama şimdilik sorun yaşamadım. umarım yaşamamda
siz de inşallah hissedilir bir sorun olmamıştır.. sanırım gereksiz bir panik var bu ilaca karşı?

karagoz20

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Mayıs 2023, 00:12:46 »
Bende finasterid kullanıyorum 2 aydır aslında biraz tedirgin başladım yazılanlardan dolayı bu ilaç hakkında ama şimdilik sorun yaşamadım. umarım yaşamamda
siz de inşallah hissedilir bir sorun olmamıştır.. sanırım gereksiz bir panik var bu ilaca karşı?
Şu ana kadar sorun olmadı hatta tersine bile etki yaptı😁 test yaptıracaktım ama üşeniyorum. Proscar kullanıyordum tam eşit bölemediğimden propecia ya geçtim. İnşallah sorun yaşamam.

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 24 Mayıs 2023, 00:17:18 »
Şu ana kadar sorun olmadı hatta tersine bile etki yaptı😁 test yaptıracaktım ama üşeniyorum. Proscar kullanıyordum tam eşit bölemediğimden propecia ya geçtim. İnşallah sorun yaşamam.

Bende propecia pahalı ondan proscar aldım evet bölmekte zorlanıyorum.
okududuğum kadarı ile terine etki normal durum muş :) oluyormuş şanslısın :)

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 24 Mayıs 2023, 00:18:59 »

Bende bölmekte zorlanıyorum ama evet eşit almak daha mantıklı
tabi pahalı bir ilaç 1 mg olanı

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 24 Mayıs 2023, 01:00:31 »
Açıkliginiz az...donörünüz kaliteli...planlamanız güzel ...kabuk sonrası görüntüde güzel...Guzel sonuc alacağınızi düşünüyorum....seçmiş olduğunuz merkez de guzel bir merkez....Ekimi başkası yapsa bile forumdan takip ettigimiz kadarıyla herhangi bir olumsuzluk durumunda Koray Erdoğan Hastasina sahip çıkıyor...

karagoz20

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 24 Mayıs 2023, 08:57:24 »

Bende propecia pahalı ondan proscar aldım evet bölmekte zorlanıyorum.
okududuğum kadarı ile terine etki normal durum muş :) oluyormuş şanslısın :)
Ben hap kesici almıştım 4 e bölerek içiyordum. Benim özel sigortam karşılıyormuş propecia yı ondan dolayı ona geçtim yoksa proscara devam ederdim 😀

Facebook Twitter Instagram