Gönderen Konu: Asmed By Dilek Çakır 3500 Greft saç ekimi  (Okunma sayısı 27089 defa)

cral03

• Hero Member
Ynt: Asmed By Dilek Çakır 3500 Greft saç ekimi
« Yanıtla #31 : 24 Mayıs 2023, 10:36:07 »
hayrılı olsun sonucu çok merak ediyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #32 : 24 Mayıs 2023, 22:18:39 »
Benim açıklığıma benzer bir açıklık ve aynı merkez. Bir tek sizin ekiminiz Dilek Hanım yapmış. Benim sürecimde de planlama da Dilek Hanımla kısa süreli konuşmuştuk. Ekim çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Özellikle takipteyim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 24 Mayıs 2023, 22:45:00 »
Kardeşim hayırlı olsun . Çizgiye ve sıklığa bayıldım . Fiyat da süpermiş .bence  6 ay sonra dilek hoca da yer bulunmaz  fiyatı da artırır. Düşünen varsa acele etsin 😂

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 25 Mayıs 2023, 15:31:30 »
Açıkliginiz az...donörünüz kaliteli...planlamanız güzel ...kabuk sonrası görüntüde güzel...Guzel sonuc alacağınızi düşünüyorum....seçmiş olduğunuz merkez de guzel bir merkez....Ekimi başkası yapsa bile forumdan takip ettigimiz kadarıyla herhangi bir olumsuzluk durumunda Koray Erdoğan Hastasina sahip çıkıyor...

hublot hocam çok teşekkür ederim Koray hoca nın alakası yok sadece Dilek çakır
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 25 Mayıs 2023, 15:31:50 »
Kardeşim hayırlı olsun . Çizgiye ve sıklığa bayıldım . Fiyat da süpermiş .bence  6 ay sonra dilek hoca da yer bulunmaz  fiyatı da artırır. Düşünen varsa acele etsin 😂

hocam çok teşekkür ederim allah razı olsun

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 25 Mayıs 2023, 15:33:17 »
Benim açıklığıma benzer bir açıklık ve aynı merkez. Bir tek sizin ekiminiz Dilek Hanım yapmış. Benim sürecimde de planlama da Dilek Hanımla kısa süreli konuşmuştuk. Ekim çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. Özellikle takipteyim.

oni hocam sizin yazdıklarınızı konunuzu bilginizi uzun zamandır takip ediyorum Asmed i seçmemdeki en büyük etkende sizsiniz bu arada size çok teşekkür ederim
kaç kişinin doğru saç ektirmesine neden olduğunuzu tahmin edemezsiniz ama ben sizin için çok dua ettim sizin haberiniz olmasa da :)

erdal35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 25 Mayıs 2023, 16:50:13 »
Ekime uygun dökülme tipiniz ve harika bir donörünüz varken güzel bir sonuç alamamanız imkansız inşallah güzel sonuçlar alacaksınız, hepimiz istediğimiz saçlara kavuşuruz umarım en kısa zamanda
  • Ekim Tarihi: 21.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Proscar 4/1, Redoxon, Solgar Vm2000

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #38 : 25 Mayıs 2023, 16:54:57 »
oni hocam sizin yazdıklarınızı konunuzu bilginizi uzun zamandır takip ediyorum Asmed i seçmemdeki en büyük etkende sizsiniz bu arada size çok teşekkür ederim
kaç kişinin doğru saç ektirmesine neden olduğunuzu tahmin edemezsiniz ama ben sizin için çok dua ettim sizin haberiniz olmasa da :)

Tek amacım yazdıklarımın benzer dertleri çeken insanlara faydalı olması. Açıkcası ben bu bilgi eksikliğini çok yaşadım zamanında ve Hintell sayesinde naçizane öğrendiklerimi başka insanlar bu sorunları yaşamasın diye aktarmaya çalışıyorum. Faydası oluyorsa ne mutlu bana.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 25 Mayıs 2023, 18:33:57 »
Tek amacım yazdıklarımın benzer dertleri çeken insanlara faydalı olması. Açıkcası ben bu bilgi eksikliğini çok yaşadım zamanında ve Hintell sayesinde naçizane öğrendiklerimi başka insanlar bu sorunları yaşamasın diye aktarmaya çalışıyorum. Faydası oluyorsa ne mutlu bana.

valla hocam sayende kaç kişi benim gibi doğru saç ekimine yöneliyor tahmin edemezsin teşekkürler

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 30 Mayıs 2023, 11:56:00 »
Hayırlı olsun mücahit bende Dilek çakıra 10 ay önce saç ektirdim
instagram'dan paylaşmıştım hintell'e ekim fotolarımı forumda paylaş dedi ama vakit bulamadım şimdi 10 ayım oldu
hayırlı olsun

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 30 Mayıs 2023, 11:59:53 »
Hayırlı olsun mücahit bende Dilek çakıra 10 ay önce saç ektirdim
instagram'dan paylaşmıştım hintell'e ekim fotolarımı forumda paylaş dedi ama vakit bulamadım şimdi 10 ayım oldu
hayırlı olsun

Abi selamlar lütfen paylaşımısın çok merak ediyorum ? benim için önemli bende Dilek çakır a saç ektirdiğim için

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 30 Mayıs 2023, 12:01:21 »
Abi selamlar lütfen paylaşımısın çok merak ediyorum ? benim için önemli bende Dilek çakır a saç ektirdiğim için

paylaşırım akşama ama Tabi Hintell'e ayıp olur mu ?
o bana ilk gün paylaş demişti instagram dan resim attım
kendisi bana değil forumda paylaş demişti bende olur dedim ama gece gündüz çalıştığım için mutfakta vakit bulamadım işimden dolayı

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 30 Mayıs 2023, 12:01:59 »
kendisi bana değil forumda paylaş demişti bende olur dedim ama gece gündüz çalıştığım için mutfakta vakit bulamadım işimden dolayı

Hintell hocam ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 30 Mayıs 2023, 12:04:51 »

nasıl oldu saçların yakup ? memnunumsun sonuçtan ;?
eğer detaylı bir paylaşım olacaksa paylaş ama bu seferde unuttum deme :)

bir de rica etsem tekrar forum instagramın'dan mesaj atarımsın..
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram