Gönderen Konu: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ yaptırdım  (Okunma sayısı 6232 defa)

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ yaptırdım
« Yanıtla #30 : 09 Haziran 2024, 19:51:11 »
Tamamen para tuzağı farklı bir konuda da aktarmistim ben ilk ciktiginda yaptırdım ve hiç bir faydası olmadı okdr paraya da yazık oldu yüzde onluk bir vaadi varsa al minox sık daha iyi ozaman. Bir daha yaptırmam yaptıracak kişilerede tavsiye etmem.

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #31 : 10 Haziran 2024, 23:07:04 »
benim doktorum göbekten yağ aldığında çok kaliteli kökler geldi dedi eminim çok başarılı olacak dedi dediği gibi de oldu. saç ekimi öncesi ve sonrası yapılan prp seanslarına bir alternatif düşünülebilir. fakat uzman bir doktorun yönlendirmesi ile yapılması gerekir.
Hocam bu göbekten alınan yağ ağrı sızı oldu mu? Yani nasıl yapıldı?
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

bet10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 11 Haziran 2024, 12:00:37 »
Hocam bu göbekten alınan yağ ağrı sızı oldu mu? Yani nasıl yapıldı?

Uyuşturdukları için çok birşey hissetmedim aslında ama kanülle göbeğimden yağ çektikleri için psikolojik olarak etkilendim biraz acı da hissettim doktor hissetmemen lazım aslında dedi. sonra da yağ aldıkları yer morardı ve sanki ince bir şerit halinde yağ tabakasında boşluk oluştu elimle hissettim. 3-4 hafta sonra hem morluklar hem de boşluk hissi geçti

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #33 : 11 Haziran 2024, 12:03:45 »
Uyuşturdukları için çok birşey hissetmedim aslında ama kanülle göbeğimden yağ çektikleri için psikolojik olarak etkilendim biraz acı da hissettim doktor hissetmemen lazım aslında dedi. sonra da yağ aldıkları yer morardı ve sanki ince bir şerit halinde yağ tabakasında boşluk oluştu elimle hissettim. 3-4 hafta sonra hem morluklar hem de boşluk hissi geçti
Saç ekimi için randevu aldım kök hücre tedavisi için karın bölgesinden yağ alacağız dedi. Biraz tedirgin oldum yaptırmasam mı diye düşünüyorum. Bir de yaptıranların pek sonuç aldığı ile ilgili bir şey yok forumda kararsızım. Sizin nasıl oldu sonuç iyi mi?
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2024, 12:28:19 Gönderen: Portraitpeople »
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

bet10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 11 Haziran 2024, 13:47:19 »
Saç ekimi için randevu aldım kök hücre tedavisi için karın bölgesinden yağ alacağız dedi. Biraz tedirgin oldum yaptırmasam mı diye düşünüyorum. Bir de yaptıranların pek sonuç aldığı ile ilgili bir şey yok forumda kararsızım. Sizin nasıl oldu sonuç iyi mi?

Bendeki etkisi resimdeki gibi oldu. ilk resim kök hücre öncesi ikinci resim 1 ay sonrası 3. ise 2.5 ay sonrası. fakat benim gözlemlerime göre 2 ay sonrasında herhangi bir gelişme olmadı hatta bence şuan biraz daha seyrelmiş olabilir. sonuçta dökülmek üzere olan zayıflamış kökleri tekrar diriltti kesinlikle yeni bir kök oluşturmadı ama dirilttiği köklerin de eski haline dönmeye başladığını düşünüyorum.
benim şahsi fikrim kök hücre uygulaması yaklaşık 10 seans prp almak gibi bişey ki zaten ücreti de 7-8 prp ücretine denk geliyor daha az iğne yemiş oluyorsun
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?action=dlattach;topic=31602.0;attach=528472;image

bu mesajdaki resim bana ait =)

Facebook Twitter Instagram