Gönderen Konu: ankara F.arman saç ekimi -34 yaş-  (Okunma sayısı 11680 defa)

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ankara F.arman saç ekimi -34 yaş-
« Yanıtla #75 : 19 Ekim 2023, 07:20:51 »
Burada 6 ve 8.ay arasında çok ciddi değişiklikler gördük.Metobolizmaya bağlı süreç uzayabilir.Moral bozmadan devam ediniz.

Hocam gidişat zayıf ve süreç tatmin edici değil,benim çok umudum yok.umarım dediğiniz gibi olur 6/8 arasi ataklar olur.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 19 Ekim 2023, 19:43:02 »
Şu öndeki seyrek alanı canlandırmak için öneriniz veya tavsiyeniz var mı?
  • Ekim Tarihi: 28.04.2023
  • Ekim Merkezi ismi fehmi armani
  • Greft Miktarı 3000 ile 3500 arası
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi xpecia, solgar biotin , omega3

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 20 Ekim 2023, 19:15:52 »
  170 gun falan olmuş kalınlaşır gurleşir o sorun değin o değil .en on ortadaki bosluk ekim sonrasıda sorunluymuş sanki orası.bazende gec çıkabilir orası .30 yas ustu zaten geriden ama onlerde cabuk çıkar.2 aya değişiklik olcaktır .şu en on orta bolge biraz can sıkıcı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 20 Ekim 2023, 21:01:15 »
  170 gun falan olmuş kalınlaşır gurleşir o sorun değin o değil .en on ortadaki bosluk ekim sonrasıda sorunluymuş sanki orası.bazende gec çıkabilir orası .30 yas ustu zaten geriden ama onlerde cabuk çıkar.2 aya değişiklik olcaktır .şu en on orta bolge biraz can sıkıcı

Değerli yorumunuz için tesekkur ederim,surece destek olsun diye xpecia kullaniyorum. Ekim merkezi 1 yılı bekleyelim diyor.
  • Yaşınız 34

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 22 Ekim 2023, 17:25:47 »
177. Gün.

Ön orta tarafta boşlukta hareket yok.belki ilerleyen zamanda bir şeyler olur mu bilmiyorum.

Bu sıkıntılı bölge için revize mi yapılması gerekir?eğer yapılacaksa en erken kaçıncı ay yapılır?kaç greft tahmini gider?
  • Yaşınız 34

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 22 Ekim 2023, 19:42:04 »
 ekim sonrası çatlaklardanmı ole oldu yada boldulermi oraları ekerken daha doğal olsun diye  onler bazı merkezler boluyor o zaman çıkmıyor.orası cabuk çıkardı kalınlaşmayı bekleyen saçlarda var zamanda var.onler çıkmazsa 8 10 ayda revize olur normalde 15 aydan aşağı revize olmaz ama onler cabuk çıkar .umarım halllur revizeye gerek kalmadan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 23 Ekim 2023, 10:27:04 »
ekim sonrası çatlaklardanmı ole oldu yada boldulermi oraları ekerken daha doğal olsun diye  onler bazı merkezler boluyor o zaman çıkmıyor.orası cabuk çıkardı kalınlaşmayı bekleyen saçlarda var zamanda var.onler çıkmazsa 8 10 ayda revize olur normalde 15 aydan aşağı revize olmaz ama onler cabuk çıkar .umarım halllur revizeye gerek kalmadan

ekim sonrası çok kanlanma ve çatlaklar oluşmuştu. şimdi 6. ay bitiyor. 8.9.10. aylar gelsin eğer bir atak falan olmazsa tekrar ekim merkezi ile görüşürüm durumu. şimdilik beklememeyim. günde 2 adet xpecia alıyorum. ön bölge karşıdan biraz kötü duruyor. umarım sonu iyi olur eğer olmazsa düzeltmeye yönelik şeyler düşünürüm.
  • Yaşınız 34

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 23 Ekim 2023, 12:01:51 »
 tabiki bole kalmıcak belirgin şekilde gelişcek orası belli zaman sonra.ama seni kadar tatmin edicek ölçü o.beklicez.belli bolgeler bu aralar mevsimsel dokulmeden  etkilenmişolabilir.2 ay sonra daha net konusabiliriz.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 23 Ekim 2023, 12:15:36 »
Evet hocam sizinde belirttiğiniz gibi son zamanlarda belki mevsimsel olarak dökülemede olmus olabilir.ilk baştan beri o bölge geriden geliyor.dediğiniz gibi 8. Ayi görmek lazım.2 ay sonra daha net tablo çıkar.ona göre yol haritası çizerim.
  • Yaşınız 34

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 23 Ekim 2023, 12:22:35 »
 on hızlı çıkar kemik ustu onun arkası geriden gelir.sendeki o bolge geriden gelmez.kafatasınmı değişik o  onde kemik şişkinliğimi var acaba o bolgede.kabuklar beslenmeyimi engelledi.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 23 Ekim 2023, 18:41:49 »
on hızlı çıkar kemik ustu onun arkası geriden gelir.sendeki o bolge geriden gelmez.kafatasınmı değişik o  onde kemik şişkinliğimi var acaba o bolgede.kabuklar beslenmeyimi engelledi.

Valla hocam bilmiyorum ki kafatasım anormal heralde:))) bir gariplik var ama anlayamadim gitti.
  • Yaşınız 34

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 23 Ekim 2023, 19:13:41 »
 orası şişkin kemikse geriden gelir.çatlaklar tıkayıp beslenme sorunu yapmış olmasında çıkar.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 23 Ekim 2023, 19:40:42 »
orası şişkin kemikse geriden gelir.çatlaklar tıkayıp beslenme sorunu yapmış olmasında çıkar.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
  • Yaşınız 34

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 26 Ekim 2023, 09:16:42 »
180. gün
süreçte 6 ayı devirdim, aylık olarak foto atıyorum 6. aya ilişkin farklı açılardan çekmeye çalıştığım fotoları paylaşıyorum.
  • Yaşınız 34

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 26 Ekim 2023, 16:29:24 »
 hocam yası unutmuşumda 30 altı ise geriden yazıcaktım son resimlere bakıp 30 ustu ise normal yazıcaktım 30 ustuymuş.ekim bolgesine merkez izin verirse dolaşımı hızlandırıcı bişiler yapsan .masaj dermoller tarzı.35 yas hatta 34 yas dht yavaslar derler .beslemesi ve hormonu bloke etmesi için xpecia kullanıon tartışmalı bir ürün işede yarayabiliyor.bloker olarak bence finasterid kullansan daha zaten dht zayıflar yas gereği sende.prp tarzı bir uygulama ekim bolgesine yada masaj dermoller yap oraya.kanla besle bence ekim bolgesini merkez izin verirse.xpeciadan yan etki gorup finasteridden gormeyen var.çoğu kişide finasteridi yan etki gordum deyip bırakıo.artık sorunun dhtden çok kan dolaşımının zayıflığı olur.zaten dht damarları buusturur beslenmeyi bozar saçtaki.saçı kan beslio gerisi faso fiso.ekim bolgesini bence besle.eylul ekim aylarıda mevsimsel dokulme

Facebook Twitter Instagram