Gönderen Konu: Lifehairankara & Şahin 3200 greft  (Okunma sayısı 34610 defa)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lifehairankara & Şahin 3200 greft
« Yanıtla #240 : 17 Mayıs 2018, 23:52:23 »
O durum en normali. Finasteride dışında da çözümü yok. Diğerleri de dökülmeye devam edecek. Zaten 2. ekimi düşünüyorsun. Dökülen yerlere de sıklaştırma yapılır ileride.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 17 Mayıs 2018, 23:56:38 »
Ekimini dahada kötü göstermek için elinden geleni yapıyorsun bu yüzden seni takdir ediyorum.forumun yarısının çoğu 6 ayda bundan  daha iyi durumda değil ama adamlar daha çıkacak diye bekliyorlar.birde saçlarını ortalardan yararak açıp foto çekmişsin ya alemsin  :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:32:37 Gönderen: Hintell »

soraro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 17 Mayıs 2018, 23:58:37 »
Ekimini dahada kötü göstermek için elinden geleni yapıyorsun bu yüzden seni takdir ediyorum.forumun yarısının çoğu 6 ayda bundan  daha iyi durumda değil ana adamlar daha çıkacak diye bekliyorlar.birde saçlarını ortalardan yararak açıp foto çekmişsin ya alemsin  :)
Kara göründüüü!!! İşte şimdi oldu 😀
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:35:47 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 17 Mayıs 2018, 23:58:44 »
Yakindan cekmiyorum ztn foto saol cok moral verdin  :D kizmak deil kardesim durum hic hos deil kizdigim yok sana  ;) gun isiginda bildigin kabak saclar 3200 greft az deil benim cokta acikligim yoktu hadi 200 u verex taraflarina ekilsin bu aylarda goruntu cok cok iyi olmasi gerekirdi var olan saclarda kayip var yerimde olsan neyapardn acaba merak edyrm foto atayim bak acikliga nekrozlar vs kafam allak bullak oldu cidden
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:32:51 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 18 Mayıs 2018, 00:02:36 »
Cangi ekimi kotu gorunmekle alakasi yok ztn kotu bir ekim oldu ben bunun bilincindeyim biriside ciksin iyi desin diger ekimler olabilir benimki olmadigi bariz belli zaten  5 tane nekroz var ordan yola cik birsey biliyormussun gibi  normal sartlarda ekim olan bolgeyi gosterirsin olan saclarinla ekim bolgesini kapatarak gosterilen sonuc ne kadar saglikli olabilirki kimsenin kimseyi kandirmaya hakki yok ben gozuken nyse onu cekiyorum ekimi kotu gostermek gibi bir cabamda olmadi oyle bir cabam olsa  ekim olmayan yerleri ayirir saci havaya diker kabak gibi cikartirim ne var ne yok saclar one yatik dikkatini cektiyse yorum yaparken biraz daha suclayici deilde ilimli davranirsak sevinirim )) kime hizmet ediyorsan onuda anlamadimda tarafsiz yorum yapmayi dene ;) forumu pek takip etmedigin belli sallamasyon yorum yapiyorsun bombos kafalar acikligi benim yarisi kadar bile olmayanlar  5. Aylari benden cok daha iyi forumu incele biraz  😊 kim ister bukadar emek verip boyle bi goruntu hayal kirikligi kotu bir pskolojiye  sahip olmayi ha bir ihtimal belki 2 ay icinde cikislar olurda goruntu kirliligi kaybolur diye bekliyorum  bir umutla
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:33:06 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 18 Mayıs 2018, 00:04:06 »
Tony olur dostum oyle yapacaz artik tsk :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:33:18 Gönderen: Hintell »

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 18 Mayıs 2018, 01:42:56 »
Ekimin iyi gitmiyor o başka mesele ,bu forumda şu an paylaşım yapanların en az yarısı senin durumunda ama kimse senin gibi sürekli aynı fotoları atıp konusunu güncellemiyor.bana özellikle konuna olumsuz yorum yazılsın istiyorsun gibi geldi o yüzden bu yorumu yaptım.düşüncemde haksız isem kusura bakma ama sana tavsiyem hayatta hep negatif olma.baştan beri olumsuz şeyler yazmışsın konuna baktım,korktuğun şey başına geliyor hatta gelmiş vasat bir ekim sonucu ortaya çıkmak üzere .umarım bu objektif yorum seni tatmin eder...
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:35:56 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 18 Mayıs 2018, 01:51:31 »
Surekli ayni fotolar deil cangi anlik foto cekip atiyorum guncellemek istiyorum tabikide kimsw son durum nedir diye sormadan paylasim yapiyorum negatif hangi yorumlarim var son 1 haftadir negatif bir hal almaya basladim paylasilanlara bakiyorum kendi surecime bakiyorum daglar kadar farklar var normal deilmi sennce bu halde olmam k bakilcak birsey yok kardesim istedigin kadar olumlu olumsuz yorumuna saygi duyarim ama haksiz yorumlara karsiyim yanlis anlama senlik bi durum deil kim olursa olsun oyle sende kbakma  :) konuma olumsuz yorum yapilsin die deil hakki nyse o yorum yapilir dogru olanda budur )) tsk objektif yorumun icin  ☺
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:33:30 Gönderen: Hintell »

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 18 Mayıs 2018, 03:35:17 »
Arkadaşlar latent haklı memnuniyetini ifade eden bir çok kişi var, memnuniyetsizliğini ifade edecek Kişiler de olmalı, lütfen yapıcı eleştiriler yapalım, ilerleyen zamanda inşallah atak yapar, patentte gururla gür saçlarını çekmek istiyordur,ben de her hafta paylaşıyorum sürecimi
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:36:06 Gönderen: Hintell »

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 18 Mayıs 2018, 06:44:32 »
Buda flasli simdilik goruntuden hic memnun deilim olan saclarimdada kayiplarim var toparlarmi sizce
Selam LaTenT kardes. Bu foto, senin fotonun büyütülmüs hali. Atmis oldugun foto net olmamasina ragmen, seyrek görünen yerlerde, birsürü ince ve gelismeye hazir saclarin var... resmen görünüyor. Suan bariz seyrek görüntünün iki nedeni var. 1.) Ana saclarin kaliteli... ekilenlerin bu kaliteye ulasabilmesi icin daha zamana ihtiyaci var. 2.) Seyrek görünen yerdeki ince saclar, gün isigi olsun yada flas olsun... isikla temas ettiginde seffaf kaliyorlar. Benim görüsüm, üc ay icerisinde yüzün gülmeye baslayacak.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:33:41 Gönderen: Hintell »

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 18 Mayıs 2018, 07:08:25 »
...
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:33:56 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 18 Mayıs 2018, 08:58:15 »
Arkadaşlar latent haklı memnuniyetini ifade eden bir çok kişi var, memnuniyetsizliğini ifade edecek Kişiler de olmalı, lütfen yapıcı eleştiriler yapalım, ilerleyen zamanda inşallah atak yapar, patentte gururla gür saçlarını çekmek istiyordur,ben de her hafta paylaşıyorum sürecimi

Tskdrm serdar komutanim  ;) bende haddinden cok istiyorum memnun olmayi sadece biraz daha beklicwz sonuc tatmin edwr umarim ins senin saclar cok iyi olur istedigine ulasirsin takip ediyorum senin sureci bol sacli gunlere :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:36:14 Gönderen: Hintell »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lifehairankara Dr deniz kök & Şahin 3200 greft
« Yanıtla #252 : 18 Mayıs 2018, 09:07:54 »
Buda flasli simdilik goruntuden hic memnun deilim olan saclarimdada kayiplarim var toparlarmi sizce
Selam LaTenT kardes. Bu foto, senin fotonun büyütülmüs hali. Atmis oldugun foto net olmamasina ragmen, seyrek görünen yerlerde, birsürü ince ve gelismeye hazir saclarin var... resmen görünüyor. Suan bariz seyrek görüntünün iki nedeni var. 1.) Ana saclarin kaliteli... ekilenlerin bu kaliteye ulasabilmesi icin daha zamana ihtiyaci var. 2.) Seyrek görünen yerdeki ince saclar, gün isigi olsun yada flas olsun... isikla temas ettiginde seffaf kaliyorlar. Benim görüsüm, üc ay icerisinde yüzün gülmeye baslayacak.

As hatayli abi telefon anca bukadar cekiyor idare etelimizde olan malzeme bu  😄 guzel bir bakis acisi yakalamissin tebrik ediyorum saclar kaliteli evet ince tuyler hep var 2 3 aydir bi gelisemediler oyle duruyor dedigin gibi zamana ihtiyac var ama oyle ahim sahim bi yogunlukta ince tuy yok onlar gelisince kapaticilik saglarmi orasini bilemiyorum ins dedigin gibi olurda su pskolojinden cikarim beklemekte fayda var bekliyorum tsk guzel yorumun icin  :)

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 18 Mayıs 2018, 14:23:46 »
🙏🙏🙏👋👋👋
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:36:20 Gönderen: Hintell »

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 01 Haziran 2018, 22:31:56 »
LaTent. Hani bana, saclarini islatip, foto cekip, konuma yükleyecegine dair söz vermistin??? Hayirdir ne oldu, yoksun ortalikta?
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2018, 19:36:25 Gönderen: Hintell »

Facebook Twitter Instagram