Gönderen Konu: Dr.Serkan Aygın 4400 Greft Yaş 23  (Okunma sayısı 19613 defa)

Emret52

• Full Member
Ynt: Dr.Serkan Aygın 4400 Greft Yaş 23
« Yanıtla #166 : 17 Temmuz 2024, 19:42:34 »
Çok kötü olmuş keşke yaptırmasaydın

Yorumun kadar kötü bir durum uzaktan yakından alakası yok.Keşke ilk baştaki açıklığa göre bir yorum yapsaydın.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2024, 20:07:02 Gönderen: Emret52 »
  • Ekim Tarihi: 05.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Propecia

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #167 : 17 Temmuz 2024, 20:05:06 »

Çok kötü olmuş keşke yaptırmasaydın

Konunun başına gidip açıklığın ne seviyede olduğuna bakıp sonra yorum yapsaydın keşke.Alınan sonuç ortada geniş açıklıktan sonra gelinen nokta ortada.Ne biryerimde ekim izi kalmış nede ekilen greftlerin tutmama gibi bir olayı olmamışken bu yorumu yapman çok ilginç.Fakat sizde haklısınız burası bir forum illaki doğru yorumlar ve yanlış yorumlar olucaktır.Ağzı olan,süreci incelemeyen konuşuyor.Evet saçlarımın 1 aydır inceldiği ortada ama tekrardan söylüyorum dediğiniz gibi bir durumu ne ben düşündüm nede gerçekte gören çevremden böyle bir yorum aldım.Kimsenin yaptığı işi kötülemeye hakkınız yok özellikle bu iş iyiyken.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #168 : 17 Temmuz 2024, 21:15:27 »
Güncel durum böyle.Flash ile çektim
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

Ali Şahin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #169 : 17 Temmuz 2024, 21:47:08 »
Merhaba, kötü niyetli insanların laflarına takılma bende saç ekimimin 1. Ayı bitti seninle kellik alanımız çok benziyor hatta  ekim... bana da 5000 greft ekildi denildi ama ben fotoğraf çekip saydım 3500 greft var kafamda sıklığı fena değil umarım benimkide tutar dostum. Saçların ilk haline  göre gayet güzel olmuş ilk lise zamanları gibi sık olacak halimiz yok sonuçta seyrek görüntüler olabilir ama şu ekilen saçların dökülme mevzusuna şaşırdım ben yani belki de mevsimsel dökülme yüzünden ara ara azalabilir. Bu saç kökleri DHT dayanıklı olanlar değil mi sonuçta bence fazla kafaya takma artık kabullenmek lazım. Yeterince güzel olmuş kellikten kurtulmuşsun mutlu olman lazım.

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #170 : 17 Temmuz 2024, 21:52:45 »
Merhaba, kötü niyetli insanların laflarına takılma bende saç ekimimin 1. Ayı bitti seninle kellik alanımız çok benziyor hatta  ekim... bana da 5000 greft ekildi denildi ama ben fotoğraf çekip saydım 3500 greft var kafamda sıklığı fena değil umarım benimkide tutar dostum. Saçların ilk haline  göre gayet güzel olmuş ilk lise zamanları gibi sık olacak halimiz yok sonuçta seyrek görüntüler olabilir ama şu ekilen saçların dökülme mevzusuna şaşırdım ben yani belki de mevsimsel dökülme yüzünden ara ara azalabilir. Bu saç kökleri DHT dayanıklı olanlar değil mi sonuçta bence fazla kafaya takma artık kabullenmek lazım. Yeterince güzel olmuş kellikten kurtulmuşsun mutlu olman lazım.

Merhabalar değerli yorumunuz için teşekür ederim.Ekim merkeziyle yazıştığımda mevsimsel dökülmenin normal olduğunu söylediler ve açıkçası bundan 2 hafta önce 10 günlük bir deniz tatili yaptım ve nolduysa o tatilden sonra incelme oldu.Dökülme yok bende ne tararken nede duştan çıkarken fakat incelmeyi farkettim.Dediğiniz çok doğru asla eski sıklığını beklemedim ve sonuçtan memnunum.Dht olayına gelince ise hala devam ettiği ortada çünkü 2 ay önceki kadar kalın değil teller ve kapatıcılık yok.Buyüzden finasteride geri dönmeyi düşünüyorum beni anlamınızı ve tüm süreci bie bütün olarak yorum yapmanız beni çok mutlu etti.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

RennieTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 17 Temmuz 2024, 21:57:32 »
Aslında çok kötü durmuyor hocam evet bir eksilme var ama ilk ekime göre halen iyi bence yani diğer sayfada abilerimizden biri yazmış lanet dht durmuyor diye maalesef öyle biz sadece sorunu erteliyoruz işte şu yaşa şu kadar gitsin vs ekim merkeziyle görüşün bakalım ne diyecekler bakalım.

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #172 : 17 Temmuz 2024, 22:05:04 »
Aslında çok kötü durmuyor hocam evet bir eksilme var ama ilk ekime göre halen iyi bence yani diğer sayfada abilerimizden biri yazmış lanet dht durmuyor diye maalesef öyle biz sadece sorunu erteliyoruz işte şu yaşa şu kadar gitsin vs ekim merkeziyle görüşün bakalım ne diyecekler bakalım.

Serkan hoca bana herzaman finasterid kullan demişti fakat yan etkilerden dolayı düzenli hiç kullanmadım ve son 6 aydırda kullanmadım.Fakat dhtyi baskılamam gerektiği net bir şekilde belli ve finasteridi bırakmayı düşünmüyorum artık zaten bir yan etki görmemiştim.Zaten sonuçtan memnunum sadece incelme var bakalım pazartesi yüzyüze görüşmeye gidiceğim.Bilgilendiririm sizleri
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

Ali Şahin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #173 : 17 Temmuz 2024, 22:05:44 »
Rica ederim dermaroller veya minoxidil ile kalınlaşma olur. Finasterd beni biraz korkutuyor böyle şeyler. Lokal müdahale daha doğru gibi geliyor bence ekilen saçlar mantıken incelmemesi lazım mevsimsel dökülme yüzünden olabilir. Çünkü zaten ekilen grefletler dökülünce ekilen saçlar azalıyor ilk halimiz gibi olmadığımız için açık gözükebilir biraz süreç olarak 1 yıl gözlem yapmak lazım belki de birkaç ay sonra yine sıklaşacak belli olmaz

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #174 : 17 Temmuz 2024, 22:08:30 »
Rica ederim dermaroller veya minoxidil ile kalınlaşma olur. Finasterd beni biraz korkutuyor böyle şeyler. Lokal müdahale daha doğru gibi geliyor bence ekilen saçlar mantıken incelmemesi lazım mevsimsel dökülme yüzünden olabilir. Çünkü zaten ekilen grefletler dökülünce ekilen saçlar azalıyor ilk halimiz gibi olmadığımız için açık gözükebilir biraz süreç olarak 1 yıl gözlem yapmak lazım belki de birkaç ay sonra yine sıklaşacak belli olmaz

Kesinlikle katılıyorum dediğinize.3 ay düzenli kullandım finasteridi bir yanetki yapmamıştı sonra neyse kullanmıyım direkt bırakmıştım artık geri döndüm bu dht hafife alınmazmış.Umarım sizin ekiminizde çok güzel sonuçlanır ve istediğinize ulaşırsınız
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

Ali Şahin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #175 : 17 Temmuz 2024, 22:12:15 »
""Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? Saç ekim merkezleri tarafından yapılan açıklamalara göre saçsız alan için toplanan saç köklerinin, saç dökülmesine sebebiyet veren DTH hormonuna duyarlı reseptörlerle bağlantılı olmadığı ve bu yüzden çevresel herhangi bir faktör olmadığı sürece ekilen saçların dökülmesi gibi bir sorun yaşanmayacağı belirtiliyor. Erkek tipi kellik olarak bilinen saç dökülmesi sorununda ense bölgesinin daima kalıcı bir etkisi olduğunu görmekteyiz. Bu kalıcı etkileri nedeniyle donör bölge olarak ense kullanılır ve doğal olarak ekim yapılan bölgede ki saçların genetikleri ense köklerine ait olduğu için bu özelliklerini ekimin yapıldığı bölgede de korurlar. "" İnternette bulduğum bir yazı bu

RennieTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 17 Temmuz 2024, 22:15:55 »
Serkan hoca bana herzaman finasterid kullan demişti fakat yan etkilerden dolayı düzenli hiç kullanmadım ve son 6 aydırda kullanmadım.Fakat dhtyi baskılamam gerektiği net bir şekilde belli ve finasteridi bırakmayı düşünmüyorum artık zaten bir yan etki görmemiştim.Zaten sonuçtan memnunum sadece incelme var bakalım pazartesi yüzyüze görüşmeye gidiceğim.Bilgilendiririm sizleri

Hocam işte nereye kadar kullanacağız ki orası da ayrı konu tamam şuan için yan etki görmedik ama garantisi de yok bir yeri yapalım derken ben bir yeri bozmaktan korktuğum için halen kullanmaya başlayamadım ilacı aldım her gün birbirimize bakıyoruz şu forumda dahi yan etki yaşayanda çok.

Emret52

• Full Member
« Yanıtla #177 : 17 Temmuz 2024, 23:58:23 »
Hocam işte nereye kadar kullanacağız ki orası da ayrı konu tamam şuan için yan etki görmedik ama garantisi de yok bir yeri yapalım derken ben bir yeri bozmaktan korktuğum için halen kullanmaya başlayamadım ilacı aldım her gün birbirimize bakıyoruz şu forumda dahi yan etki yaşayanda çok.

Haklısınız tabiki bireysel bir karar bende bunu çok düşündüğüm için devam etmedim.Çok büyük ikilem ama başka çare yok.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 23

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 18 Temmuz 2024, 00:17:46 »
şu açıklığa 4400 greftle alınabilecek en güzel sonuç olmuş ,süreç daha devam ediyormu bilmiyorum ama böylede kalırsa kötü değil kesinlikle belki ön çizgiye ufak bir rötuş yapılırsa çok daha iyi olabilir .

EMP

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 18 Temmuz 2024, 08:13:04 »
Daha önce revize tecrübeniz oldu mu? Direkt revize yapıyorlar mı?

Ankarada başka bir merkezde ekim üstüne revize yaptırdım ben geçen sene. Kalan açıklık çok değilse revize işlemi gerçekten çok fark yapıyor. Ancak genelde, ilk ekim başarısız veya yeteri kadar başarılı olmazsa klinikler revize yapalım diyorlar. Sizin durumda ne olur bilemedim.

Facebook Twitter Instagram