Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 379 defa)

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi tavsiye
« : 03 Mayıs 2023, 09:00:00 »
Merhaba. Bir süre araştırma yaptıktan sonra saç ekimi yaptırmaya karar verdim. 10-12 taneye yakın merkeze fotoları gönderdim ve teklifler aldım. 2 si hariç 2 seans ekim önerdi. Tüm merkezler saç ekimine uygun olduğumu söyledi. Ancak bana göre açık alanım çok donör alanım az. Saçımla alakalı herhangi bir takviye ürün, ilaç kullanmadım. Burada bulunan tecrübeli arkadaşların yorumları benim için önemli. Fotolara baktığınızda ekim sonucum nasıl olur yorumlarmısınız. Eğer olursa ekimi 15 gün sonra yaptırabilirim.

kelveötesi35

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi tavsiye
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2023, 12:32:57 »
Öncelikle foruma hoşgeldin. Yaşınızı belirtmemişsiniz lakin, dökülme durmuş gibi duruyor. Bu bi avantaj.

Eğer saç ektirmek istersen iki seans planı çok mantıklı. Merkez konusunda bu forumu iyice alt üst edip süreçlere, sonuçlara bakmadan seçmemenizi tavsiye ederim. Oldukça fazla veri toplayabileceginiz konular mevcut.

Bence dönor yeterli duruyor, gerekirse sakal destekli bir ekim yapılabilir.

Dilerim herşey gönlünüzce olsun.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2023, 12:46:20 »
Tesekkurler. Yaş 43. Zaten bu forum sayesinde biseyler ogrenebildim ve fikir sahibi olabildim. 2 sean  ekim onerildi %90. Banada mantikli gelen 2 seans. Yeni gordugum kök hucreli sac ekimi olayi nedir? Varsa avantaji nedir? Tercihimi bu dogrultuda mi yapmaliyim? Bilgilendiren olursa sevinirim.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2023, 12:54:25 »
Çok kayda değer birşey degil. En azından forumda, o teknikle yaptıran ya da yaptırmayan kişilerin sürecini çok etkilediğini görmedim. İyi bir merkezde işin ehli birisi ekerse çok mühim birşey degil gibi...

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2023, 16:02:37 »
Benim icin hangi klinigi onerirsiniz arkadaslar. Donor bolgem ve aciklik alanima gore. Rakam olarak 20-25 bin butcem var.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2023, 16:43:14 »
Ekim yaptırmayı düşündüğüm zamana 15 gün var. Bu zaman içinde faydası olacağını düşündüğünüz ekim öncesi uygulayabileceğim bir takviye var mıdır arkadaşlar. Bu konuda deneyimli arkadaşların tavsiyesini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2023, 17:25:56 »
Selamlar bence tepenin yarısına kadar ektirin böyle daha iyi sonuç alırsınız
Bu sınıra kadar iki saç ekimi düşünebilirsiniz
Global Moderator

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2023, 17:42:16 »
Hintell ustat tavsiyen icun tesekkur ederim. Fotoda cizerek gostermissin ancak tam olarak kavrayamadim. Sana zahmet 4 numarali foto uzerinde cizim yapark gonderebilirmisin. Ustten 4. fotoda.

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2023, 22:42:13 »
Selam hocam benim saç ekimine bakarsan öyle demek istemiş Hintell hocam.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2023, 23:01:03 »
Anladim ne demek istedigini. Senin ekiminde hayirli olsun. Insallah istedigin sonuca ulasirsin. Sac tipimiz ve aciklik alanimiz nerdeyse ayni. Benim tepe daha fazla acik ama. Sanada 2 ekim planlanmis anlasilan. Fiyat olarak ne odedin acaba. Fiyat bilgisini ozelden paylasabilirmisin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2023, 23:22:49 »
 ya belli yere kadar 2 kere ektircen yada saç sakal ne çıkarsa ektircen.bunları ekimciyle enine boyuna konusursun.çok uğraşmıcam diyorsan 2 kere yeterli.tepeye dokunmayıp ektirirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2023, 00:52:16 »
Benim icin hangi klinigi onerirsiniz arkadaslar. Donor bolgem ve aciklik alanima gore. Rakam olarak 20-25 bin butcem var.

Bahsettiğin bütçe için medeks veya akl araştırabilirsin dostum.

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Mayıs 2023, 01:21:59 »
Anladim ne demek istedigini. Senin ekiminde hayirli olsun. Insallah istedigin sonuca ulasirsin. Sac tipimiz ve aciklik alanimiz nerdeyse ayni. Benim tepe daha fazla acik ama. Sanada 2 ekim planlanmis anlasilan. Fiyat olarak ne odedin acaba. Fiyat bilgisini ozelden paylasabilirmisin

Saol hocam teşekkürler aynen. Fiyat bilgisi falan yazmıştım ben Serkan Aygında yaptırmıştım 2000 €'ya

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2023, 01:35:21 »
Bahsettiğin bütçe için medeks veya akl araştırabilirsin dostum.
tesekkurler.

Facebook Twitter Instagram