Gönderen Konu: Dr. Ahmet AYIK / Safir Fue 3300 Greft / 35 Yaş / 02.05.2023  (Okunma sayısı 1432 defa)

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ahmet AYIK / Safir Fue 3300 Greft / 35 Yaş / 02.05.2023
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2023, 23:05:21 »
Onde olmus sac cizgisi biraz daha geriden olsaymis keske
biraz daha geride olsaydı saç ekim yapmaya gerek kalmazdı…

Belirlenen alın çizgim çok dogal duruyor ne geri ne ileri tam yerinde..

Dışarda 3 gün boyunca tahmını 40 kusur kişi ile saç ekim muhabbeti ettim ve bunlardan saç ektirenlerde vardı hiç biri alın çizgim hakkında olumsuz yorum yapmadı ne ileride ne gerıde dedi yogunluk hakkında olsun ve köklerin durusu herşeyi ile güzel oldugunu hatta saç ektirenler içinden bi kaçı temiz güzel ekim oldugunu söyledıler..

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 05 Mayıs 2023, 23:24:00 »
Onde olmus sac cizgisi biraz daha geriden olsaymis keske
arkadaşın donoru süper. Ekilen alanda az. Bence hiçte önde değil. Geride yapılan ekimleride görüyoruz. Alınları kabak gibi çıkıyor.

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2023, 23:31:59 »
arkadaşın donoru süper. Ekilen alanda az. Bence hiçte önde değil. Geride yapılan ekimleride görüyoruz. Alınları kabak gibi çıkıyor.

Aynen tamda duygularıma tercüman oldunuz yorumunuz için teşekkürler

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Mayıs 2023, 22:24:31 »
ekimin 15. Günü kabuk atma dönemini sıkıntısız atlattım nekroz vs yara izi yok çok şükür temiz şekilde kabuk attım ve saç yapımı bildigimden yavaş uzayan saçlarım var ondan dolayı sabırla ayları günleri sayacagım sagolsun Dr. Ahmet bey saç ekim döneminden sonra ilgi alakasını kesmeden her gün saçlarımı sorup güncel foto isteyip dogru şekilde süreçle ilgili yönlendırıp yardımcı oldu genelde bazı ekim yerleri Ekim yaptıktan sonra kişiyi kaderine bırakıp umursamaz davranırlar Dr. Ahmet beyin her daim yanımda olusuyla güven verip bu süreçi sıkıntısız agrısız şekil atlattım ilk saç yıkama pansuman olsun ve kabuk yıkama süreçiyle yanyana gelip ilgilendi bundan sonra zamana kaldı durum böyle   

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 18 Mayıs 2023, 01:46:30 »
Abi bende ahmet hocayı düşünüyorum. Acikligimiz aynı. Fakat yeterli sıklıkta ekebilir mi diye tereddüt lerim var. Saç yönleri vs herşeyiyle düzgün ekebilir mi? Ben olabildiğince sık istiyorum. Bı Serkan aygın bi Asuman hair sıklığı istiyorum. Kendisine de ifade ettim bunu. Hallederiz dedi ama yinede icim rahat değil. Aklımda deli sorular. Mesela neden çok tercih edilmedi bu hoca?  Ekim sonuçlarına baktım biraz daha sık olabilirdi. Bı Asuman hair bı Serkan aygın kalitesini göremedim.

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 18 Mayıs 2023, 11:22:35 »
Abi bende ahmet hocayı düşünüyorum. Acikligimiz aynı. Fakat yeterli sıklıkta ekebilir mi diye tereddüt lerim var. Saç yönleri vs herşeyiyle düzgün ekebilir mi? Ben olabildiğince sık istiyorum. Bı Serkan aygın bi Asuman hair sıklığı istiyorum. Kendisine de ifade ettim bunu. Hallederiz dedi ama yinede icim rahat değil. Aklımda deli sorular. Mesela neden çok tercih edilmedi bu hoca?  Ekim sonuçlarına baktım biraz daha sık olabilirdi. Bı Asuman hair bı Serkan aygın kalitesini göremedim.

Dostum senin isteklerini saç problemi çeken herkes istiyor ekim yapmak istiyorsan öncelikle her olasılıgı göze alıp yola çıkacaksın herkesin kendince saç yapısı dönor alanı gibi vs vs vs saya saya bıtıremeyecegım çok etken var ve ekim yaparken asla olumsuz düşünceye girmeyeceksın yada olumsuz yorumlarla kendi canını sıkmayacak psikolojide olmalısın sen şimdiden kararsız kalmısın sunu asla unutma ne yaparsan yap nereye gidersen git asla dogal saçların gibi olmaz o saymış oldugun isimler piyasada sadece ismi duyulmuş kişiler önemli olan kendi gözleminle araştırıp gözlemleyip inanıp güvendigin DOKTOR olan yerde ekim yapman ve sık ekim yapacagım diye dönor alanını parçalayan ve parçaladıgı yetmezmiş gibi ekilen bölgede nekroz oluşan magdur olan çevremden kişiler gördüm doktor tarafından yapılmayıp sadece piyasada ismi var diye gitmiş neymiş ünlülerin saç ekimini o yapmış önemli olan tanınmış olan isim yapan degil önemli olan beklentilerini karşılayabilecek olan doktor işin ehli kişilere kendini saçını emanet edebilmektir yoksa bende yıllar önce senin gibiydim şuan herhangi olumsuz düşüncem yok ve suanki bu görüntüyü ekim yapmadan önce görsem yine Dr. Ahmet beye ekim yapmaya giderim çünkü dönor alanım toparlandı saç ekim yaptıgım belli degil alın bölgeside iyi sonuç odaklı düşünüyorum olumsuz düşüncelere kapılmıyorum bu süreçte güçlü psikolojiye sahıp olmalısın ama sen en başında kararsızsın…

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 18 Mayıs 2023, 15:55:06 »
Abi senin donör alanını parçalayan  dediğin yer arenamed serkan aydın. Ben hemen hemen tüm merkezleri ince ayrıntısına kadar biliyorum abi. Bahsettiğim yerler  serkan aygın ve Asuman hair. Bu merkezlerin bir tane nekrozunu gösteremez sin. geçtim nekrozu  bir tane kötü doğal olmayan sonucu yok. Hiç  bı merkez doğal yapamaz diyorsun ben sana  anne saçı gibi yapan Serkan aygınin ekimini göstereyim burdan istersen? Yapamaz edemez diye birşey yok abi Malzeme varsa pekala yapar. Bu saydığın yerler ismi duyulmuş yerler diyorsunda bu merkezlere ektiren binlerce kişi var ve hemen hemen hepsinin sonucuda mükemmel. Ben bunami guveneyim daha ismi bile duyulmamış ekim yaptığı örnekleri çok az olan bir adama mi guveneyim? Seninki yüzde yüz kumar oynamak olur. Çünkü kendini kanıtlamış bir yer değil. Bu ismini saydıklarım kendini kanıtlamış her ekimi süper.

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 18 Mayıs 2023, 16:14:44 »
Güzel bir ekim gibi gözüküyor inşallah çıkışlar da güzel olur. Ön çizgi tasarımı kusursuz olmamakla birlikte sizin yüz yapınıza uyduğunu düşünüyorum ben açıkçası.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 18 Mayıs 2023, 16:20:31 »
Abi senin donör alanını parçalayan  dediğin yer arenamed serkan aydın. Ben hemen hemen tüm merkezleri ince ayrıntısına kadar biliyorum abi. Bahsettiğim yerler  serkan aygın ve Asuman hair. Bu merkezlerin bir tane nekrozunu gösteremez sin. geçtim nekrozu  bir tane kötü doğal olmayan sonucu yok. Hiç  bı merkez doğal yapamaz diyorsun ben sana  anne saçı gibi yapan Serkan aygınin ekimini göstereyim burdan istersen? Yapamaz edemez diye birşey yok abi Malzeme varsa pekala yapar. Bu saydığın yerler ismi duyulmuş yerler diyorsunda bu merkezlere ektiren binlerce kişi var ve hemen hemen hepsinin sonucuda mükemmel. Ben bunami guveneyim daha ismi bile duyulmamış ekim yaptığı örnekleri çok az olan bir adama mi guveneyim? Seninki yüzde yüz kumar oynamak olur. Çünkü kendini kanıtlamış bir yer değil. Bu ismini saydıklarım kendini kanıtlamış her ekimi süper.
dostum sen kararını vermısın daha neden isim üzerinde düşünüyorsun kanıtlamak demek nedir sana göre ? herkesin kendince tercihi var kriterleri var bana göre Dr. Ahmet bey iyi bilmem senin beklentin nedir o zaman bu kadar biliyorsan o isimleri neden başka isimler üzerinde aklını karıştırıyorsun ? En son yazdıgına göre kararın ortada 2 isimde netsin eminsin  o zaman bence orada saç ektirmen daha makbül çünkü başka bir yerde ekim yapsan hem pişman olursun hemde beklentini karşılayamayacagi için daha çok etkilenip psikolojik travmalar yaşarsın halen anne saçı gibi diyorsun onların kullandıgı ilaçlarla gıda takviyesi spray sampuanla destekleyıp o güçlü sonucu elde edebılır.. senden daha iyi araştırdım hatta o saç ekiminde isim verdigin kişilerin bile üstü olan kişilerin saç ekimlerini gördüm yanı ne olursa olsun kendi saçın gibi olmaz olursada zaten o eski saçları ekim yapılan yer gibi seyrektir dengelenir bak recep ivedigin saçını yapanı araştır ? Onunki dogalmı duruyor kim yapmış araştır ve bu senın benimsedigin 2 isimle kıyasla o isimi..? Sunuda söyleyeyım sana hersey şuan parmaklarının arasındakı telefonda saklı degil başını kaldırıp saç ekim yapanlara bak gör birebir şahit ol… daha nette ismi bile geçmeyen saç ekimi iyi olan çok doktorlar var belli duyulmuş kişilere odaklanmamak gerek senin yaptıgın bi futbol takımında ismi duyulmuş belli takımlarda oynamış kişiyi gözünde büyütmektir ama oda insan daha ismi duyulmamış onun gibi veya ondan daha yeteneklı yıldızlarında oldugunun farkına varmanı isterım… varamıyorsan o riski alamıyorsan toplumun yöneldıgı yola git saç ekimini yap ben gayet memnunum bugun yine olsa yine Dr. Ahmet beye giderim ekim yaparım ama bence sen yapma derim kararını vermisin riske girme o aklında tepeye çıkartıgın isimlerle çalış derim..

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 18 Mayıs 2023, 16:24:44 »
Güzel bir ekim gibi gözüküyor inşallah çıkışlar da güzel olur. Ön çizgi tasarımı kusursuz olmamakla birlikte sizin yüz yapınıza uyduğunu düşünüyorum ben açıkçası.
teşekkürler güzel motive edici yorumunuz için sizin gibi beklemedeyiz

saygılar

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 18 Mayıs 2023, 16:39:38 »
dostum sen kararını vermısın daha neden isim üzerinde düşünüyorsun kanıtlamak demek nedir sana göre ? herkesin kendince tercihi var kriterleri var bana göre Dr. Ahmet bey iyi bilmem senin beklentin nedir o zaman bu kadar biliyorsan o isimleri neden başka isimler üzerinde aklını karıştırıyorsun ? En son yazdıgına göre kararın ortada 2 isimde netsin eminsin  o zaman bence orada saç ektirmen daha makbül çünkü başka bir yerde ekim yapsan hem pişman olursun hemde beklentini karşılayamayacagi için daha çok etkilenip psikolojik travmalar yaşarsın halen anne saçı gibi diyorsun onların kullandıgı ilaçlarla gıda takviyesi spray sampuanla destekleyıp o güçlü sonucu elde edebılır.. senden daha iyi araştırdım hatta o saç ekiminde isim verdigin kişilerin bile üstü olan kişilerin saç ekimlerini gördüm yanı ne olursa olsun kendi saçın gibi olmaz olursada zaten o eski saçları ekim yapılan yer gibi seyrektir dengelenir bak recep ivedigin saçını yapanı araştır ? Onunki dogalmı duruyor kim yapmış araştır ve bu senın benimsedigin 2 isimle kıyasla o isimi..? Sunuda söyleyeyım sana hersey şuan parmaklarının arasındakı telefonda saklı degil başını kaldırıp saç ekim yapanlara bak gör birebir şahit ol… daha nette ismi bile geçmeyen saç ekimi iyi olan çok doktorlar var belli duyulmuş kişilere odaklanmamak gerek senin yaptıgın bi futbol takımında ismi duyulmuş belli takımlarda oynamış kişiyi gözünde büyütmektir ama oda insan daha ismi duyulmamış onun gibi veya ondan daha yeteneklı yıldızlarında oldugunun farkına varmanı isterım… varamıyorsan o riski alamıyorsan toplumun yöneldıgı yola git saç ekimini yap ben gayet memnunum bugun yine olsa yine Dr. Ahmet beye giderim ekim yaparım ama bence sen yapma derim kararını vermisin riske girme o aklında tepeye çıkartıgın isimlerle çalış derim..

Maddi imkanımdan dolayı Serkan aygın ve asumani tercih edemiyorum. Yoksa  bir kere bile düşünmeden Asuman a Serkan a giderim. Benden daha iyi araştırdığını söylüyorsun. Beni ne kadar biliyorsun dayı? Ben saç ve saça dair bilinmesi gereken herşeyi aşağı yukarı öğrendim. Derinlemesine araştırdım. Kişileri bilmeden ön yargida bulunma abi. Bu dediğim merkezler kabul etsende etmesende en başarılı merkezler. Sonuçları ortada. Sana kendisini ispatlama gjbi bı dertleri de yok zaten. Ben sana soru sordum. Bu iki merkezin kötü sonucunu goster diye. Göstersene hadi? Ahmet ayigin sonuçlarını da gördüm. Bana göre SEYREK ekiyor. Asuman Serkan ondan çok daha sık ve doğal ekiyor. Sonuçları karşılaştıralım buradan kendine güveniyor san hadi? Ahmet ayigin da sonucunu paylascaz serkan ve Asuman in da tüm kriterleriyle hemde VARMİSİN? Gayetde doğal ekiyorlar abi. Maddi imkanımdan dolayı gidemiyorjm oraya

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 18 Mayıs 2023, 16:42:15 »
Maddi imkanımdan dolayı Serkan aygın ve asumani tercih edemiyorum. Yoksa  bir kere bile düşünmeden Asuman a Serkan a giderim. Benden daha iyi araştırdığını söylüyorsun. Beni ne kadar biliyorsun dayı? Ben saç ve saça dair bilinmesi gereken herşeyi aşağı yukarı öğrendim. Derinlemesine araştırdım. Kişileri bilmeden ön yargida bulunma abi. Bu dediğim merkezler kabul etsende etmesende en başarılı merkezler. Sonuçları ortada. Sana kendisini ispatlama gjbi bı dertleri de yok zaten. Ben sana soru sordum. Bu iki merkezin kötü sonucunu goster diye. Göstersene hadi? Ahmet ayigin sonuçlarını da gördüm. Bana göre SEYREK ekiyor. Asuman Serkan ondan çok daha sık ve doğal ekiyor. Sonuçları karşılaştıralım buradan kendine güveniyor san hadi? Ahmet ayigin da sonucunu paylascaz serkan ve Asuman in da tüm kriterleriyle hemde VARMİSİN? Gayetde doğal ekiyorlar abi. Maddi imkanımdan dolayı gidemiyorjm oraya
tamam dostum inşallah maddi olarak paranı toplar ve hayalındeki saçlarına kavusursun hakkında hayırlısı olsun

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 18 Mayıs 2023, 16:57:10 »
Senin ekiminde fena değil gibi abi. Ben ahmet hocaya kötü ekiyor demiyorum. Biraz net foto atabilir misin rica etsem  sıklığı görmek istiyorum. Bütçeme ahmet ayık uyuyor. Kendisiyle  çok uzun konusmalarimiz oldu. Sıklık konusunda ikna olabilirsem diğer doğallık ön çizgi bunlarda tamamim ahmet hocanın saygılar .

rame

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Mayıs 2023, 01:14:02 »
21. Gün gayet mutluyum sıkıntısız şekilde en zor süreçi atlatıp ne yara ne iz nede agrı olmadan günler geçiyor..

Çevremden forumdaki arkadaşlar gibi saç ekim yapan veya merak edenlerle sohbet etme fırsatımız oluyor hep olumlu tepkiler alıyorum genelde donör alanımda bu kadar kısa sürede iz kalmamasına şaşırıyorlar insanlar o kadar korkmuşki donör alanı parçalanmış insan görmekten saç ekim yapmaya korkar olmuşlar

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Mayıs 2023, 08:08:29 »
Donöründen hicmi saç almadilar😁işte işçilik budur

Facebook Twitter Instagram