Gönderen Konu: saç ekimine uygunmuyum  (Okunma sayısı 332 defa)

muhsin28

• Yeni üye
  • *
saç ekimine uygunmuyum
« : 28 Nisan 2023, 19:36:39 »
saç ekimine uygunmuyum uygunsam 6 ay sonrası yada saç ekimi öncesi neler hangi ilaçları kullanmalıyım

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimine uygunmuyum
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2023, 19:47:33 »
Merhabalar

Saçların cok uzun ve fotograflar bulanık hocam. Ekim merkezlerinden randevu alıp onlardan yanıt alman daha sağlıklı olabilir.

muhsin28

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2023, 19:51:01 »
Merhabalar

Saçların cok uzun ve fotograflar bulanık hocam. Ekim merkezlerinden randevu alıp onlardan yanıt alman daha sağlıklı olabilir.
cogu 2 ekim önerdi 9 ay arayla

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2023, 15:44:56 »
Saçlar çok ince telli ve güçsüz bunun için ekime 6 ay kala finasterid kullanılanilir ama tabi yan etki riskleri malum bunun için ilaçla ilgili yeterli bilgiye sahip olup ona göre kullanıp kullanmamaya karar vermeli .İki ekim planlaması ise doğru bunun içinde çok iyi bir ekim merkezine karar vermeniz lazım çünkü dediğim gibi saçlar güçsüz böyle durumlarda çoğu ekim merkezi genelde iyi sonuçlar ortaya çıkaramıyor.

muhsin28

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2023, 22:58:07 »
Saçlar çok ince telli ve güçsüz bunun için ekime 6 ay kala finasterid kullanılanilir ama tabi yan etki riskleri malum bunun için ilaçla ilgili yeterli bilgiye sahip olup ona göre kullanıp kullanmamaya karar vermeli .İki ekim planlaması ise doğru bunun içinde çok iyi bir ekim merkezine karar vermeniz lazım çünkü dediğim gibi saçlar güçsüz böyle durumlarda çoğu ekim merkezi genelde iyi sonuçlar ortaya çıkaramıyor.
tesekkür ederim göze aldım 6 ay kullanacagım minoxidil ile birlikte düşünüyorum

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2023, 14:42:56 »
abi yanlis anlama da bu sac tarzi nedir ya disariya cok kotu bir goruntu veriyorsun haberin yok.hakaret anlamında yazmadım
3e vurmanı öneririm

Facebook Twitter Instagram