Gönderen Konu: Sibel ULUSAN Mayıs'ta ekim yaptırıyorum. Nelere dikkat etmeli, ne kullanmalıyım?  (Okunma sayısı 1111 defa)

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

2016 yazında İzmir Sibel ULUSAN'da 3500 greft ekimi yapıldı. Ekim sonuçları ve şu anki durumumu alta ekliyorum. Ön çizgimden memnunum, ön taraflara gerek duymuyorum. Üst kısımlar şu an benim için daha elzem. Şimdi tekrar yaptırmak istiyorum. İzmir'de yaşıyorum ve dün akşam Sibel ULUSAN'a giderek kendisiyle görüştüm, beni hatırladı. Mayıs'ta zam geliyormuş, 500 euro artacak dedi. Kamu personeliyim ve %90 ihtimalle 14 Mayıs da görevli olacağım, bu sebeple ancak Mayıs sonu mümkün olabilir dedim. Ekim sonrası tüm süreci buradan paylaşacağım. Donör bölgemi inceleyerek ekrandan kontrol etti, 2'li ve 3'lü greftler var güzel, 4000'in üzerine çıkar dedi. Kendisine de durumu izah ettim donör bölgeme gerekirse ileride gölgeleme yaptırırım diye. Üstler ne kadar olabiliyorsa olsun, şu an önem verdiğim bu dedim. Kendisi 2.paket olan 2000 euro önerdi ama dedim para yok, 1000 euro luk paketi tercih etmem gerekiyor. Şimdi bilgilerinize ihtiyacım var, 1 ay sonra ekim yapılacak ve şu andan itibaren nelere dikkat etmeli, ne kullanmalıyım ? Proscar, minoxil, şampuan vs ? Teşekkürler.

Ekim sonrası ve şu anki fotoğraflarım;

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim ikinci ekim kararın.
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
Hayırlı olsun umarım sonuç mutlu eder kardeşim.

Sanslıkel34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun hocam

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim arkadaşlar, umuyorum iyi olacak. En azından mevcut durumumdan iyi olacağı kesin.

Benim merak ettiğim ekim öncesi ve sonrası neler yapmalıyız ? Neler kullanmalı veya kullanmamalıyız ?

Neverbackdown

• Jr. Member
  • **
1. Ekimden memnunmusun ? Sanki seyrek gözüküyor daha detaylı fotoları atarsan daha iyi yardımcı oluruz.

TemelReis

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
    • https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?PHPSESSID=c9e79c6b09aa5b459e8b61909c5432d1&topic=32563.0;topicseen
Merhaba hayırlı olsun ekim yaptırdınız mı? Konunun devamını göremedim. Bende memurum araştırmalar ve arkadaş sonucu ağustos sonu iznime göre ekim yaptırmak için sibel ulusandan randevu aldım fiyatlara zam gelecekmiş önümüzdeki günlerde. Öncesi ve sonrası ne ilaç ve takviyeler aldın. Ne yaşadın nasıl geçti neler kullandın anlatabilirsen çok memnun olurum
  • Ekim Tarihi: 28.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Medical Hair/Dr.Sibel Ulusan-Zafer Ulusan
  • Greft Miktarı 3500-3800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Proscar,Biotin
Tohumlar fidana fidanlar agaca ağaçlar ormana dönmeli kafamda.
Medical Hair saç ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=32563.0;topicseen

Lost35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hayırlı olsun ekim yaptırdınız mı? Konunun devamını göremedim. Bende memurum araştırmalar ve arkadaş sonucu ağustos sonu iznime göre ekim yaptırmak için sibel ulusandan randevu aldım fiyatlara zam gelecekmiş önümüzdeki günlerde. Öncesi ve sonrası ne ilaç ve takviyeler aldın. Ne yaşadın nasıl geçti neler kullandın anlatabilirsen çok memnun olurum

Merhaba, evet 5 Haziran da yaptırdım, konusu şurada;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31747.0

Facebook Twitter Instagram