Gönderen Konu: Sıvı minoxil ve hap minoxil arasındaki fark  (Okunma sayısı 3804 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Sıvı minoxil ve hap minoxil arasındaki fark
« Yanıtla #30 : 10 Mayıs 2023, 22:24:26 »
 duck hocam bazen diyorsun ya eczane ismi vermiom arastırın bulun reklama girmesin diye vermiosun reklama girmez bence ver .urunleri alıcak olan arastırıp zor bulur.herkes iyi arastırmacı değil.eczacı reklamcılar geliyor zaten onlar ayırt ediliyor reklamcı olmadığın belli bence eczane ismi ver zorlaşmasın milletin bulması.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 10 Mayıs 2023, 22:27:18 »
duck hocam bazen diyorsun ya eczane ismi vermiom arastırın bulun reklama girmesin diye vermiosun reklama girmez bence ver .urunleri alıcak olan arastırıp zor bulur.herkes iyi arastırmacı değil.eczacı reklamcılar geliyor zaten onlar ayırt ediliyor reklamcı olmadığın belli bence eczane ismi ver zorlaşmasın milletin bulması.
iyi öyle diyorsanız vereyim hocam. hangi konudaki yorumdan bahsediyordunuz

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 10 Mayıs 2023, 22:39:19 »
 gecen konularda gordum hocam bir daha soran olursa verirsin .unuttum şimdi konuyu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 10 Mayıs 2023, 23:00:14 »
gecen konularda gordum hocam bir daha soran olursa verirsin .unuttum şimdi konuyu
birçok eczane araştırdığımı ve yurtdışından loniten getirebilen sadece bir yer bulduğumu söylemiştim
temin edebilen yerin adı da pelit eczanesiydi ama aşırı pahalıydı. 2.5mg 30 tablet 2000 lira 1 aylık
topikal finasteride konusu vardı orda da birçok eczane majistral kür yapabiliyor demek istemiştim. cerrahpaşa nur eczanesi de bir örnek ben sadece oral minoxidillerine güvenemiyorum etkinliği konusunda. ayrıca burada reklam yapmaları ilginç farklı hesaplar kullanarak. saç forumunda ürün tanıtmaları doğal fakat tek bir konu açıp ürünlerinin reklamını yapmaları yeterli fakat farklı farklı konularda sanki reklam yapmıyorlarmış gibi kendi ürünlerini anlatmaları tuhaf açıkçası
ayrıyeten finasteride için topikal bence çok saçma. deriden emiliyor zaten. kendi dediklerine göre yan etki ihtimali daha azmış. lipozomal formu hariç onun daha az yan etkiye sahip olduğunu okuduğumu hatırlıyorum da o fiyata bence hiç değmez. lipozomalin artısı deriden daha kolay ve daha iyi emilebilmesi
onun dışında isim vermediğim bir yer hatırlamıyorum
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 23:44:18 Gönderen: duck »

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 13 Mayıs 2023, 00:26:27 »
tayland eczanesini guvenilir yapan nedir acaba? isminden mi kaynakli🙄

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 13 Mayıs 2023, 00:29:38 »
hayır. reddit/tressless'te kullanan ve sonuç aldığını söyleyen hatta fotoğraflarını gönderen birçok insan var
sizin eczanenizin oral minoxidilini güvenilir yapan nedir? öncesi sonrası sonucunuz var mı? varsa paylaşın da bilelim

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 13 Mayıs 2023, 03:26:46 »

Bence bir konu açıp ürünlerinizi tanıtın burda insanlar tedavi arıyor sonuç olarak tanıtın bahsedin mekanizmadan her şeyden ondan sonra zaten alırlar denerler bu şekilde her konuda aynı metni yazıyorsunuz hep eczane çalışanı olmanızdan başka ne düşünebilir insanlar olmanızda da sakınca yok zaten ama yanlış bir tanıtım şekli bence karar yine de sizin hatta düzgün bir hesap açsanız insanlar farklı ilaçlar hakkında da size sorular sorsa sonuc olarak eczanesiniz ve ilaçlar hakkında bilgi deneyiminiz var foruma katkıda olurdu ..

mavruti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 09 Aralık 2023, 20:15:13 »
tr de eczane depolarında hammade olarak minoxidil bulunmuyor soru şu bunlar etken maddeyi nerden getiriyorlar ve biz neden güvenelim bu kapsül denen minoxidile

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 09 Aralık 2023, 22:32:09 »
ilac depolarinda sadece kozmetik ve ilac satilir cogunda hammadde bulunmaz ancak bazi hammadde saticilari var ki onlar sadece hammadde satarlar bunlar arasinda dutasterid tofacitinib finasterid ve minoxidilde vardir.eczanelerde hammaddeyi hammadde satıcılarindan alarak majistral hazirlarlar

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 09 Aralık 2023, 22:33:40 »
ilac depolarinda sadece kozmetik ve ilac satilir cogunda hammadde bulunmaz ancak bazi hammadde saticilari var ki onlar sadece hammadde satarlar bunlar arasinda dutasterid tofacitinib finasterid ve minoxidilde vardir.eczanelerde hammaddeyi hammadde satıcılarindan alarak majistral hazirlarlar

bu arkadaşımız işin içinde profesyonel öyle diyorsa doğrudur

mavruti

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 09 Aralık 2023, 22:56:37 »
sen hiç sattığı ürüne yetkili kurum onayı yapmamış profesyonel gördünmü ?

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #41 : 10 Aralık 2023, 14:35:29 »
redditte bir çocuk vardı 18 yaşında resmen nw7 idi topikal minoxidil içip + ru58841 kullanıyordu ve resmen saç şov yapmıştı belki duck kardeşim orada takıldığı için bilir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram