Gönderen Konu: oral minoxidil  (Okunma sayısı 11290 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: oral minoxidil
« Yanıtla #285 : 03 Eylül 2023, 21:57:39 »
merhaba bugün 78. gün ortadan ayırdığımda bu şekilde. hızlı uzatmak için keratin maskesi, saç kremi ve uzatma serumu kullanıyorum etkisini görürsem yazarım, şuan önler 9cm uzunlukta
dökülme ise açıkçası agresif. oral minoxidilin dökülme aşaması hala bitmedi maalesef fakat kafaya takmıyorum. açılma olarak şuan belirgin bir şey yok
bütün fotoğraflar yoğun ışıkta çekildi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #286 : 03 Eylül 2023, 22:27:20 »
 amazonmu belgradmı o ormanlar.yoğun ışıkta bile bole.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 03 Eylül 2023, 22:30:29 »
amazonmu belgradmı o ormanlar.yoğun ışıkta bile bole.
:D :D :D keşke dediğiniz gibi olsa hocam. senenin sonunda öyle olmasını temenni ediyorum sadece

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #288 : 03 Eylül 2023, 23:59:28 »
merhaba bugün 78. gün ortadan ayırdığımda bu şekilde. hızlı uzatmak için keratin maskesi, saç kremi ve uzatma serumu kullanıyorum etkisini görürsem yazarım, şuan önler 9cm uzunlukta
dökülme ise açıkçası agresif. oral minoxidilin dökülme aşaması hala bitmedi maalesef fakat kafaya takmıyorum. açılma olarak şuan belirgin bir şey yok
bütün fotoğraflar yoğun ışıkta çekildi
Yoğun ışıkta bu halde olması süper bence kaldı ki minoxidil daha olumlu etki göstermedi ve ekim üzerinde de yeterli süre geçmedi bu halde bile 10/10

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 04 Eylül 2023, 00:08:56 »
Yoğun ışıkta bu halde olması süper bence kaldı ki minoxidil daha olumlu etki göstermedi ve ekim üzerinde de yeterli süre geçmedi bu halde bile 10/10
çok teşekkür ederim :)

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 04 Eylül 2023, 08:02:27 »
Gerçekten 10/10 şuan. Şuan bile böyleyse sene sonunu düşünemiyorum hocam maşallah 🧿

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #291 : 04 Eylül 2023, 11:12:46 »
Gerçekten 10/10 şuan. Şuan bile böyleyse sene sonunu düşünemiyorum hocam maşallah 🧿
teşekkürler hocam sizinki daha iyi olur inşallah

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 05 Eylül 2023, 12:25:55 »
merhaba sadece tepeye uygulayacağım topikal minoxidile başlıyorum oral ile beraber kullanacağım gözü kararttım her taraftan saldırıyorum :D
haftada 2 defa 1.5mm dermaroller ile uygulayacağım tretinoine gerek olmadığını düşünüyorum. artık özel olarak tepenin gelişmelerini paylaşmayacağım
oral minoxidil ile ilgili şuanlık diyebileceğim dökülmenin fazla olduğu ve size gösterdiğim bölgede tüylenmelerin olduğu yani işe yaradığı. ama tepe bölgesine yetersiz olduğunu düşünüyorum topikal uygulamam gerekmekte
hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. şakak bölgesinde gelişme olursa paylaşırım sadece o da çok daha ileriki zamanlarda olur herhalde bir 3-4 ay gerekli herhalde

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 05 Eylül 2023, 13:59:29 »
merhaba sadece tepeye uygulayacağım topikal minoxidile başlıyorum oral ile beraber kullanacağım gözü kararttım her taraftan saldırıyorum :D
haftada 2 defa 1.5mm dermaroller ile uygulayacağım tretinoine gerek olmadığını düşünüyorum. artık özel olarak tepenin gelişmelerini paylaşmayacağım
oral minoxidil ile ilgili şuanlık diyebileceğim dökülmenin fazla olduğu ve size gösterdiğim bölgede tüylenmelerin olduğu yani işe yaradığı. ama tepe bölgesine yetersiz olduğunu düşünüyorum topikal uygulamam gerekmekte
hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. şakak bölgesinde gelişme olursa paylaşırım sadece o da çok daha ileriki zamanlarda olur herhalde bir 3-4 ay gerekli herhalde

Kalbe zarar vermesin? Kullanan var mı daha topikal ile oralı aynı anda forumlarda falan ben hiç görmedim

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 05 Eylül 2023, 14:02:31 »
Kalbe zarar vermesin? Kullanan var mı daha topikal ile oralı aynı anda forumlarda falan ben hiç görmedim
tressless'te birçok kişi kullanıyor aslında. hem kilo var hem sigara kullanıyorum hem de 5mg oral + topikal minoxidil
hayatta kalırsam gelişmeleri paylaşırım :D

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #295 : 05 Eylül 2023, 15:23:36 »
Büyük hata yaparsın saçına minoksil kullanırsan kanka
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #296 : 05 Eylül 2023, 15:41:22 »
Duck saç şov yapacan demekki :D

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 05 Eylül 2023, 15:43:11 »
Büyük hata yaparsın saçına minoksil kullanırsan kanka
neden ki? sadece tepeye uygulayacağım diğer bölgeler etkilenmeyecek. bıraktığımda ise geçici akut telogen effluviumdan sonra kullanmazsam nasıl olacaksa o hale dönecek. kaldı ki 9.5 aydır dht baskılıyorum eski haline dönmesi garanti gibi
günlük sadece 1ml tepe bölgesine. bence sıkıntı olmaz
Duck saç şov yapacan demekki :D
:D :D :D

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #298 : 05 Eylül 2023, 15:45:55 »
Duck bence tepeyi kapatmak istiyorsan kullanmalısın dermaroller ile birlikte kötü eleştirmiyorum ama bu forumda minoxidil düşmanlığı neden var bilmiyorum redditte her gün süper topikal minoxidil sonuçları görmüyoruz değil.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 05 Eylül 2023, 15:49:28 »
Duck bence tepeyi kapatmak istiyorsan kullanmalısın dermaroller ile birlikte kötü eleştirmiyorum ama bu forumda minoxidil düşmanlığı neden var bilmiyorum redditte her gün süper topikal minoxidil sonuçları görmüyoruz değil.
aynen öyle tressless'te tonla konu var minoxidille alakalı. bu forumdaki karşıtlığı da anlıyorum ama göze aldığım için kullanmayı düşünüyorum. bence dht baskılanıp dökülme frenlendiğinde en uygun zaman minoxidil kullanmak için. oral minoxidile başlamadan önce dökülmem neredeyse hiç yoktu. fakat oral minoxidil bütün vücuda dağılıyor belirli bir bölgeye değil bundan dolayı tepe bölgesinde yetersiz kalacağını düşünüyorum topikal ile desteklemek daha mantıklı
saçlarımı tam tepemden ayırdığımda görüntü bu şekilde. ayrıca minoxidilin en çok etki edeceği ve test edildiği bölge tepe bölgesi. inşallah etkili olur

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram