Gönderen Konu: oral minoxidil  (Okunma sayısı 11305 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: oral minoxidil
« Yanıtla #30 : 22 Nisan 2023, 18:06:03 »
 yeni muhabbetler arkadaslar pek bilinmiyor kimi iyi der kimi kotu.herkes bişi der .bende karsıyım şimdilik.soyle karsıym kenarı cekilip uzun kullanım sonuclarını izlemeli.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 22 Nisan 2023, 19:00:53 »
bence oyle ama dediğim gibi kullananlar kaç içiyor onada bakılmalı.
siparişim onaylandı arkadaşlar eksik göndermeme rağmen. siparişi gönderecekler tahminen 1.5 aya ulaşır

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 22 Nisan 2023, 19:03:15 »
türkiye'de satın alınabilecek en iyi yer bu site. onun dışında zeemoreuncle var ama o daha pahalı 100 tablet 5mg 28 dolar
loniten almak imkansız topikali sıvı içmek de biraz sıkıntı bence en iyi yol bu
kevin manni çok severim fakat oral minoxidil konusunda haksız olduğunu düşünüyorum vücutta işleme geçmesi için minoxidil sülfata dönüşmesi gerektiği kesin zaten. benim gibi insanlar topikale yanıt vermiyor maalesef

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

KaganBd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 23 Nisan 2023, 17:25:00 »
türkiye'de satın alınabilecek en iyi yer bu site. onun dışında zeemoreuncle var ama o daha pahalı 100 tablet 5mg 28 dolar
loniten almak imkansız topikali sıvı içmek de biraz sıkıntı bence en iyi yol bu
kevin manni çok severim fakat oral minoxidil konusunda haksız olduğunu düşünüyorum vücutta işleme geçmesi için minoxidil sülfata dönüşmesi gerektiği kesin zaten. benim gibi insanlar topikale yanıt vermiyor maalesef
Topikal işe yaramıyorsa pek seçenek kalmıyor o zaman umarım oral minoxidil işe yarar keşke bazı ilaçlara ulaşım kolay ve ekonomik olsaydı da dilaltı minoxidil veya pyri, ru gibi maddelere alabilseydik :)
Tedavi yöntemim:
Finasteride 1.25 mg ED (Proscar)
Topikal Minoxidil yatmadan önce 8 fıs
Ketokonazol şampuan haftada 2 kere
Ketokonazol sonrası kuruluğa karşı nemlendirici

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 23 Nisan 2023, 18:57:30 »
Topikal işe yaramıyorsa pek seçenek kalmıyor o zaman umarım oral minoxidil işe yarar keşke bazı ilaçlara ulaşım kolay ve ekonomik olsaydı da dilaltı minoxidil veya pyri, ru gibi maddelere alabilseydik :)
Dutasteride RU58841 ve oral minoxidil altın tedavidir daha iyisi yoktur. Keşke biz de ru'yu 50 birime kolayca alabilseydik

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 23 Nisan 2023, 21:17:18 »
Dutasteride RU58841 ve oral minoxidil altın tedavidir daha iyisi yoktur. Keşke biz de ru'yu 50 birime kolayca alabilseydik
bende goodstoreden satın aldım ancak ödeme yapmadım bana mail attılar x yöntemlerle ödeme kabul ediyoruz odeme iadesini yanlizca gümrükte takılırsa yapıyoruz gibisinden teslim aldığında buraya yazarsın bizde alırız bekliyoruz seni  ;D
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #36 : 23 Nisan 2023, 21:26:42 »
kanka vücudun için fazla yorucu bir tedavi süreci geçiriyorsun mutlaka naturel bir şekilde ağırlık antrenmanına başla
ağırlık antrenmanı bu tarz ilaçların olası hasarlarının ihtimalini düşürücü bir görev taşıyor

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 23 Nisan 2023, 23:45:56 »
kanka vücudun için fazla yorucu bir tedavi süreci geçiriyorsun mutlaka naturel bir şekilde ağırlık antrenmanına başla
ağırlık antrenmanı bu tarz ilaçların olası hasarlarının ihtimalini düşürücü bir görev taşıyor
tam 3 senedir spor yapıyorum yakın zamanda mk-677 ve 500mg testosteron enanthate başlayacağım yani naturellikten çıkacağım :)
testosteron döngüsü 12 hafta olacak 12 hafta boyunca her gün 2mg dutasteride alacağım böylece dht miktarı 0.5mg'a düşecek
normal insanda 2.5mg dht salgılanır haftalık. 500mg test alındığında 25mg olur 10 kat hızlı kötüleşir saçlar. 2-2.5mg dutasteride ise dht'yi %96-98 küsür düşürür yani toplam dht sonucu 0.5mg olur bu da normal insandan %80 düşük dht demektir.
kafayı mı yedin diye sorabilirsiniz fakat her gün uzun zamandır araştırma yapıyorum ve bulduğum en güvenli yöntem bu
yan etki görme ihtimali ise 0'a yakın çünkü testosteron dht yerine bütün androjenik faaliyetleri kendisi görecek
tek olası kötü ihtimal jinekomasti riski o da uygun bir pct tedavisi ile tamoksifen ile dert edilecek bir konu olmaktan çıkar
aynı zamanda bende anhedoni de var inşallah testo alımı bu sorunumu da çözer

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 23 Nisan 2023, 23:52:58 »
 durulmadan once gencken en deli bendim alırdım dutu fini sawı aynı anda aylarca beraber içerdim.sen benden daha çılgın çıktın.2 mg dutla altın vuruş yapıon.testo falan alıp naturallikten çıkmak sporun mantığına sağlığına aykırı.20 seneye yakın vucut calıstım kararında tabi dısardan tek bir takviye almadım daha.saçada zarar vucudada zarar.listene bakon dut ağır yas 20 xpecia ne olduğu belli değil içinde 2 tane içion procail hafiftir yan destektir agresif olmayan dokulmelerde kullanıbilir bu yasta finasterid bile ağır.igf falan onları denesene bu kadar masraf etceğine.dutlu mezoterapi olabilir.listen ağır 2mg dut dısardan takviyeler falan otur sakin kafayla dusun.eski delilerden biri olarak diom.çok çok yaptır dutlu mezo fin iç onu bile içme sporuda normal yap.çılgınlar klubune bizde girdik çıktık gereği yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 24 Nisan 2023, 00:09:35 »
durulmadan once gencken en deli bendim alırdım dutu fini sawı aynı anda aylarca beraber içerdim.sen benden daha çılgın çıktın.2 mg dutla altın vuruş yapıon.testo falan alıp naturallikten çıkmak sporun mantığına sağlığına aykırı.20 seneye yakın vucut calıstım kararında tabi dısardan tek bir takviye almadım daha.saçada zarar vucudada zarar.listene bakon dut ağır yas 20 xpecia ne olduğu belli değil içinde 2 tane içion procail hafiftir yan destektir agresif olmayan dokulmelerde kullanıbilir bu yasta finasterid bile ağır.igf falan onları denesene bu kadar masraf etceğine.dutlu mezoterapi olabilir.listen ağır 2mg dut dısardan takviyeler falan otur sakin kafayla dusun.eski delilerden biri olarak diom.çok çok yaptır dutlu mezo fin iç onu bile içme sporuda normal yap.çılgınlar klubune bizde girdik çıktık gereği yok.
bahsettiğim mk-677 direkt olarak büyüme hormonunu ve igf-1'i artırır bu açıdan saç için son derece faydalıdır
sadece igf-1 ise 20 günlük 1800 lira oldukça pahalı bence değmez maalesef
ben, benden sonra gelecekler için örnek olmaya çalışıyorum hatam olursa aynısını yapmamaları yan etki veya etki görüp görmememle
2mg oldukça fazla gelebilir fakat dediğim gibi bütün androjenik faaliyeti testosteron üstlenecek kaldı ki dht testo'dan 5 kat daha androjeniktir
tressless'te açtığım konuda da benim birebir düşündüklerimi yazmışlar 2-2.5mg dutasteride hakkında https://www.reddit.com/r/tressless/comments/12gvhyp/dutasteride_and_testosteron_cycle_hair_loss/

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 24 Nisan 2023, 00:13:09 »
 sağlığını bence on planda tut ornek olmaktan ziyade.tanıdığın bir dr varsa ona danışıp bence bunları dene.gerci onlar finede kesinlikle karsılar burdakı drlar.hele yas 20de.saçların sağlığından onemli değil bari gerekli tahlilleri yaptır aralıklarla oyle kullan .değişik yaklaşımları hep desteklerim ama dikkatli olunulmalı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 24 Nisan 2023, 00:20:07 »
sağlığını bence on planda tut ornek olmaktan ziyade.tanıdığın bir dr varsa ona danışıp bence bunları dene.gerci onlar finede kesinlikle karsılar burdakı drlar.hele yas 20de.saçların sağlığından onemli değil bari gerekli tahlilleri yaptır aralıklarla oyle kullan .değişik yaklaşımları hep desteklerim ama dikkatli olunulmalı.
gittiğim iyi bir doktor vardı finasteride'den bahsettiğimde direkt yazabileceğini söyledi fakat ben ozaaman onun bile yan etkisinden korkuyordum kaldı ki bu 5 ay önceydi
ben sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum inşallah da yanılmam. bu arada kimseye de testosteron almasını önermem ben sadece vücudumu bir tık öteye çekmek istiyorum
şuanki mevcut durumum bu kollar 41cm omuz 143cm

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 24 Nisan 2023, 00:25:38 »
 bayağı bayağı uzman drlarla konustum çoğu fin karsıtıydı.eş dostta drlra sordu kullanma diyorlar genelde.fda ise kullanın diyor dunyanın en baba proflar var.vucut guzel genetiğinde  guzel vucutta.saçta iyi.bir tık kas buyutceksen ye tavuklu pilavı domuz gibi buyutuyor kasları.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Nisan 2023, 00:45:58 »
bayağı bayağı uzman drlarla konustum çoğu fin karsıtıydı.eş dostta drlra sordu kullanma diyorlar genelde.fda ise kullanın diyor dunyanın en baba proflar var.vucut guzel genetiğinde  guzel vucutta.saçta iyi.bir tık kas buyutceksen ye tavuklu pilavı domuz gibi buyutuyor kasları.
genetiğim hayatımda en nefret ettiğim birinci şey maalesef

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2023, 00:51:51 »
 iyisin.

Facebook Twitter Instagram