Gönderen Konu: oral minoxidil  (Okunma sayısı 11357 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: oral minoxidil
« Yanıtla #15 : 21 Nisan 2023, 17:23:32 »
ürünü teslim aldıktan sonra bizi haberdar ederseniz iyi olur siz aldıktan sonra bende sipariş vereceğim
beni beklemeseniz de olur. teslim alanlar 1.5 ayda geldiğini söylüyorlar sizi bekletmek istemem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 21 Nisan 2023, 17:27:43 »
 basınıza iş alcanız.minoxu çift kullanıp sonra sonuc alınca teke dusurup yerine masajı ekleseniz sonra minoxu tamamen bırakıp masajla devam etsenide sonuc alınma ihtimali var bence.yada gunde gunde minox tek sonuc alınca 2 gunde bir diğer gun masaj falan devam edebilirsiniz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 21 Nisan 2023, 17:30:44 »
basınıza iş alcanız.minoxu çift kullanıp sonra sonuc alınca teke dusurup yerine masajı ekleseniz sonra minoxu tamamen bırakıp masajla devam etsenide sonuc alınma ihtimali var bence.yada gunde gunde minox tek sonuc alınca 2 gunde bir diğer gun masaj falan devam edebilirsiniz.
abi yanlış anlamayın sizi severim forumdaki eski üyelerden ve bilgi birikimi yüksek birisiniz
ama şu masaj konusu her mesajında bahsettiğiniz kadar etkili olduğunu hiç düşünmüyorum maalesef

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 21 Nisan 2023, 17:34:24 »
 estafurullah.hiçbir sey etkili değil zaten süpermen demiom masaj finasterid yuzde 38 dut 55 baskılar minox belli sure sonra aynı seviyeye gelir.oral minoxta ek etkili olmucaktır ekimlede sorun  hallolmuyor.masaja hiçbir mesajımda efsane demedim.arkadasım uzman.fransada saçla ilgili sunum yapıcaktı evde yapabilceğin en iyi sey masaj dedi ben gene efsane demiyorum.olamazda.ne ekim ne ilaçlar efsane masaj yan destek en azından yan etkisi yok.saçı bir tek damardaki kan besler masajda dolaşıma iyi gelir dermoller prp minox .kana oynarız bunlarla.yapıcaklar sınırlı.masajı tek demiom minoxla kombineli diyorum.dermollerle prp ile falan.malesef dhtye savascılarımız sınırlı her mesajda yazmıom .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2023, 17:38:18 »
estafurullah.hiçbir sey etkili değil zaten süpermen demiom masaj finasterid yuzde 38 dut 55 baskılar minox belli sure sonra aynı seviyeye gelir.oral minoxta ek etkili olmucaktır ekimlede sorun  hallolmuyor.masaja hiçbir mesajımda efsane demedim.arkadasım uzman.fransada saçla ilgili sunum yapıcaktı evde yapabilceğin en iyi sey masaj dedi ben gene efsane demiyorum.olamazda.ne ekim ne ilaçlar efsane masaj yan destek en azından yan etkisi yok.saçı bir tek damardaki kan besler masajda dolaşıma iyi gelir dermoller prp minox .kana oynarız bunlarla.yapıcaklar sınırlı.masajı tek demiom minoxla kombineli diyorum.dermollerle prp ile falan.malesef dhtye savascılarımız sınırlı her mesajda yazmıom .
doğru diyorsunuz zaten ekim sonrası gerçekten faydalı. ekim yaptırdığım merkez 15. günde özellikle vertex bölgesine masaj yapmamı zarar vermeyeceğini söylemişti

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 21 Nisan 2023, 18:00:20 »
 ekim konusunda ben  çok daha gec yapılması gerektiğine inanıom 6 ay falan.baslarda olursa hafif olmalı.masajı nasicta tarak yada o tarz bişi ile yapcakmışsn oval hareketlerle.bakmştımnetten sivri uclu idi galiba şimdi unuttum ama .elle ve tarakla farkediyor.minoxu surumdede deriye yedirmek çok onemli asla saçta kalmamalı.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 21 Nisan 2023, 18:20:00 »
doğru diyorsunuz zaten ekim sonrası gerçekten faydalı. ekim yaptırdığım merkez 15. günde özellikle vertex bölgesine masaj yapmamı zarar vermeyeceğini söylemişti
  xpecia sipariş verdim etkisi sende nasıl? söylendiği kadar varmı? bide günde 2 tane deniliyor bu firmanın cok satması için bir taktiği mi 1 tane yeterlimi bilgisi olan varsa cevap bekliyorum
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 21 Nisan 2023, 18:21:16 »
  xpecia sipariş verdim etkisi sende nasıl? söylendiği kadar varmı? bide günde 2 tane deniliyor bu firmanın cok satması için bir taktiği mi 1 tane yeterlimi bilgisi olan varsa cevap bekliyorum
dht baskılamak için günlük gerekli saw palmetto dozu 320 mg xpecianın tanesinde ise 160mg var
ekim sonrası tavsiye edildiği için aldım sadece procapil de aynı şekilde bittiğinde bırakacağım

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 21 Nisan 2023, 18:21:32 »
 iç bir tane.onun içeriğinde ne olduğu belli değil.yan destek oda.kimi finasteridden yan etki gormemiş ondan gormuş.2 tane saç hapı olmaz.1 yeterli.yapıldığı yer merdiven altıymış.sahibide guvenilir biri değil ama urunu fena değilmiş.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 21 Nisan 2023, 18:35:24 »
eyvallah teşekkür ederim bir bakıma multivitamin diye de aldım 4 kutu aldım 8 ay götürür sonuçları paylaşırım sizinle iyi bayramlar bu arada
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 21 Nisan 2023, 18:44:22 »
 rica iyi bayramlar.genede diğer kullananlarada sor gunde kaç içiyorlar bence bir tane yeterli.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 21 Nisan 2023, 19:09:35 »
rica iyi bayramlar.genede diğer kullananlarada sor gunde kaç içiyorlar bence bir tane yeterli.
bir diyorsan bir yeterlidir abim illaki bi bildiğin var :)
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 21 Nisan 2023, 19:15:58 »
 bence oyle ama dediğim gibi kullananlar kaç içiyor onada bakılmalı.

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 22 Nisan 2023, 13:54:22 »
Bu ürünü başka satan site yok galiba onaylandı mı siparişiniz çünkü eksik ücret yollamışsın galiba umarım olur olursa TR de ilk olur gibi yeni bir tedavi yolu açılır işten ayrılmasam bende sipariş veririm kesin

KaganBd

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 22 Nisan 2023, 17:30:17 »
Hocam oral minoxidil hakkında Kevin Mann'ın bazı videolarını izlemeni tavsiye ederim. Topikale göre biraz daha sıkıntılı. Benim de yaşım 21 minoxidile başlayınca bırakamayacağımızı göz önünde bulundurursak uzun süreli kullanımlarda bazı sıkıntılar ortaya çıkıyor. Finasteride dutasteride daha güvenli kalıyor yani

Düşük dozlarda yine de güvenli olarak söyleniyor ama topikal kullanımı senin için zor değilse topikalin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649170/
Tedavi yöntemim:
Finasteride 1.25 mg ED (Proscar)
Topikal Minoxidil yatmadan önce 8 fıs
Ketokonazol şampuan haftada 2 kere
Ketokonazol sonrası kuruluğa karşı nemlendirici

Facebook Twitter Instagram