Gönderen Konu: “Hemen Kullanmaya Başla” diyecekleriniz  (Okunma sayısı 2686 defa)

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
“Hemen Kullanmaya Başla” diyecekleriniz
« : 16 Nisan 2023, 14:18:57 »
Merhabalar,

45 gün önce saçları ektirdim. Daha önce kısırlık ve varikosel tedavisi ameliyatı oldum bu sebeple testesteronu baskılayacak her ek takviyeden uzak duruyorum.

Bu şekilde yan etki yapmayacak hangi ürünleri kullanabilirim? Öneriniz neler olur?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: “Hemen Kullanmaya Başla” diyecekleriniz
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2023, 15:08:08 »
Merhabalar,

45 gün önce saçları ektirdim. Daha önce kısırlık ve varikosel tedavisi ameliyatı oldum bu sebeple testesteronu baskılayacak her ek takviyeden uzak duruyorum.

Bu şekilde yan etki yapmayacak hangi ürünleri kullanabilirim? Öneriniz neler olur?
finasteride ve dutasteride gibi ilaçlar testosteronu baskılamaz tam aksine vücutta testosteronun dht'ye dönüşümünü engellediği için total testosteron miktarı yaklaşık %10-20 artar
yok ben dht de baskılamak istemiyorum derseniz üzgünüm ki işe yarayacak herhangi bir ürün bulmak aşırı zor
yurtdışından temin edebiliyorsanız ru58841 kullanabilirsiniz vücutta yarı ömrü çok kısa olduğu için yan etkisi yoktur (çok nadir görülen kalp çarpıntı falan hariç)
ru58841 minoxidilmax'ta 60 dolar bu da yaklaşık 1200tl yapar bu iki aylık kullanımdır yani aylık 600tl verirsiniz
yerinizde olsam anti androjen kullanırdım. proscar kullanırsanız aylık 25tl yapıyor

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2023, 07:11:24 »
finasteride ve dutasteride gibi ilaçlar testosteronu baskılamaz tam aksine vücutta testosteronun dht'ye dönüşümünü engellediği için total testosteron miktarı yaklaşık %10-20 artar
yok ben dht de baskılamak istemiyorum derseniz üzgünüm ki işe yarayacak herhangi bir ürün bulmak aşırı zor
yurtdışından temin edebiliyorsanız ru58841 kullanabilirsiniz vücutta yarı ömrü çok kısa olduğu için yan etkisi yoktur (çok nadir görülen kalp çarpıntı falan hariç)
ru58841 minoxidilmax'ta 60 dolar bu da yaklaşık 1200tl yapar bu iki aylık kullanımdır yani aylık 600tl verirsiniz
yerinizde olsam anti androjen kullanırdım. proscar kullanırsanız aylık 25tl yapıyor

Ahahaha heh öyle mi olmuş ?
Pubmedde effect of finasteride total testo diye aratırsan :D sonuçlar gözünü kanatır.
İlk çıkan ruh rahatlatıcı makaleyi okuyunca bende öyle zannetmiştim, altına indiğin zaman 1 makaleye atıfa 150 tane karşı makale bulacaksın, arkadaşım dümdüz vitamin takviyeleri kullan bu tarz ilaçları Türkçe yazan kişilerden dinleme, hatta kullanıcı yorumlarını ciddiye alma aç makale oku saçma saçma fikir analizi kasıyor herkes. İnsan kimyasını doğrudan bloklayan her şey tehlikelidir

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2023, 09:56:39 »
Biotin mi kullan diyorsun hocam

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2023, 14:24:18 »
Pubmedde effect of finasteride total testo diye aratırsan :D sonuçlar gözünü kanatır.
İlk çıkan ruh rahatlatıcı makaleyi okuyunca bende öyle zannetmiştim, altına indiğin zaman 1 makaleye atıfa 150 tane karşı makale bulacaksın, arkadaşım dümdüz vitamin takviyeleri kullan bu tarz ilaçları Türkçe yazan kişilerden dinleme, hatta kullanıcı yorumlarını ciddiye alma aç makale oku saçma saçma fikir analizi kasıyor herkes. İnsan kimyasını doğrudan bloklayan her şey tehlikelidir
ben finasteride başlamadan önce total testosteronum 3.50 idi. iki ay finasteride kullanmamdan sonra ise total testosteronum 5.50'ye yükselmişti sadece kendim üzerinden anladım
tabi sizin yaşınız daha büyük ve tahminimce daha bilgilisiniz ben sadece yüzeysel araştırmam ve kendi üzerimdeki etkisinden çıkarım yaptım

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2023, 15:16:50 »
bu şekilde tedaviler gören bir kişinin doktor tavsiyesi olmadan her hangi bir öneri veremeyiz
Global Moderator

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2023, 23:59:09 »
ben finasteride başlamadan önce total testosteronum 3.50 idi. iki ay finasteride kullanmamdan sonra ise total testosteronum 5.50'ye yükselmişti sadece kendim üzerinden anladım
tabi sizin yaşınız daha büyük ve tahminimce daha bilgilisiniz ben sadece yüzeysel araştırmam ve kendi üzerimdeki etkisinden çıkarım yaptım

Gelişim çağındasın bu adam ameliyat olmuş sprem sayısı yüzünden kısır kalacak bir noktaya yakın veya değil şeffaf değil oldu ki zararı oldu geri dönüşü olmadan. ne olacak insanlar çabuk etkilenir bazı yorumlardan ekmek alır gibi bu tarz hormon baskılayıcıların tavsiyesi yanlıştır.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2023, 00:03:41 »
Gelişim çağındasın bu adam ameliyat olmuş sprem sayısı yüzünden kısır kalacak bir noktaya yakın veya değil şeffaf değil oldu ki zararı oldu geri dönüşü olmadan. ne olacak insanlar çabuk etkilenir bazı yorumlardan ekmek alır gibi bu tarz hormon baskılayıcıların tavsiyesi yanlıştır.
doğru diyorsunuz yanlışım

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Haziran 2023, 21:52:09 »
Priorin 2. Aydan itibaren xpeciayı 75. Günden itibaren kullanmaya başladım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aşağıda ekim öncesi ve 4. Ay yani bugün fotoğraflarımı paylaşıyorum. Sizlerce nasıl? Ameliyat sebebiyle finasterid kullanamıyorum. Xpeciadan devam :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Haziran 2023, 23:09:38 »
 güzel gidio
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Haziran 2023, 00:22:36 »

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Haziran 2023, 00:23:45 »
bu şekilde tedaviler gören bir kişinin doktor tavsiyesi olmadan her hangi bir öneri veremeyiz

Abi müsait vaktinde senden de yorum alabilir miyim bana hiç yorumun olmadı :)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31280.msg595466#msg595466

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Haziran 2023, 14:03:11 »
Xopecia ile priorin içereği aynı
Bu ürün aynı anda kullanman sana daha fazla fayda sağlamaz kara ciğeri yorar

Sadece xpecia ile devam et
Global Moderator

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2023, 01:30:29 »
Xpecia yanına da procapil içeren bir sprey ekleyebilirsiniz merkezinize danışarak. Varikosel ve kısırlık tedavisi gördüyseniz de burada dutasterid finasterid diyenleri umursamayın bile. Sağlık işi şakaya gelmez. Takviye edici ürün de kullansanız 6 ayda bir doktora gidin kanınıza baktırın ve bol su için.
  • Yaşınız 26

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2023, 01:43:53 »

Peki neden? Çünkü kullanımın ilk aylarında testo artıyorda o yüzden Sonraki zamanlarda aynı tas aynı hamam .Vücut bir şekilde bu durumu atlatıyor .Testo arttırmanın günümüzde zararsız ve doğal bir yolu yokken antiandrojenlerin bunu yaptığını iddia etmek tabiki doğru değil.

Facebook Twitter Instagram