Gönderen Konu: “Hemen Kullanmaya Başla” diyecekleriniz  (Okunma sayısı 2684 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: “Hemen Kullanmaya Başla” diyecekleriniz
« Yanıtla #15 : 30 Haziran 2023, 14:16:25 »
Peki neden? Çünkü kullanımın ilk aylarında testo artıyorda o yüzden Sonraki zamanlarda aynı tas aynı hamam .Vücut bir şekilde bu durumu atlatıyor .Testo arttırmanın günümüzde zararsız ve doğal bir yolu yokken antiandrojenlerin bunu yaptığını iddia etmek tabiki doğru değil.
testosteron 5ar2 ile dönüşemediğinden artıyor. dht erkekte test'ten 5 kat daha androjenik. baskılandığında ise dht yerine testosteron androjenik faaliyeti üstleniyor. başta testosteron seviyesi düşükse testosteron daha da düşüyor androjenik faaliyeti üstlendiği için. dht'nin kendisi bir nevi anti östrojendir. beraberinde östrojen de artınca ortaya direkt olarak yan etkiler çıkıyor
testosteron doğal yöntemlerle rahat artabilir, senin bahsettiğin doğal sınırın üstüne çıkmak herhalde.
konuyu başlatanın ya geçirdiği ameliyatı düzgün okumamışım ya da cahilliğimden demişim, 2 ay olmuş

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 30 Haziran 2023, 15:21:21 »
testosteron 5ar2 ile dönüşemediğinden artıyor. dht erkekte test'ten 5 kat daha androjenik. baskılandığında ise dht yerine testosteron androjenik faaliyeti üstleniyor. başta testosteron seviyesi düşükse testosteron daha da düşüyor androjenik faaliyeti üstlendiği için. dht'nin kendisi bir nevi anti östrojendir. beraberinde östrojen de artınca ortaya direkt olarak yan etkiler çıkıyor
testosteron doğal yöntemlerle rahat artabilir, senin bahsettiğin doğal sınırın üstüne çıkmak herhalde.
konuyu başlatanın ya geçirdiği ameliyatı düzgün okumamışım ya da cahilliğimden demişim, 2 ay olmuş

Doğal yöntem derken mesela ne önerirsin testoyu arttırabilmek adına.
Benimde bildiğim testoyu arttırmak sanıldığı gibi kolay değil.
45 yaş üstü erkeklerin en büyük sorunu testonun zamanla düşmesi.
Bacakların incelmesi bel çevresinin kalınlaşması falan hep testo düşüklüğünden kaynaklanıyor.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 30 Haziran 2023, 15:26:15 »
Doğal yöntem derken mesela ne önerirsin testoyu arttırabilmek adına.
Benimde bildiğim testoyu arttırmak sanıldığı gibi kolay değil.
45 yaş üstü erkeklerin en büyük sorunu testonun zamanla düşmesi.
Bacakların incelmesi bel çevresinin kalınlaşması falan hep testo düşüklüğünden kaynaklanıyor.
ağırlık antrenmanı, protein ve özellikle sağlıklı yağ tüketmen (yağlı balık veya kararında kuruyemiş gibi) düşük yağ oranlarına inmeye çalışman (yüksek yağ oranı östrojeni artırır) doğal aromataz inhibitörlerine bakman çinko veya üzüm çekirdeği eksteresi gibi, d vitamini takviyesi. yeterli uyku ve yeterli su tüketmen
yağsız kilogramın başına en az 1.5 gram protein, sağlıklı yağ tüketimi ve düşük yağ oranına ağırlık antrenmanıyla inmen ve çinko ve d vitamini alman testosteronunu fark ettirir
stres illaki olur hayatta fakat minimumda tutmak da önemli

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Haziran 2023, 16:36:27 »
ağırlık antrenmanı, protein ve özellikle sağlıklı yağ tüketmen (yağlı balık veya kararında kuruyemiş gibi) düşük yağ oranlarına inmeye çalışman (yüksek yağ oranı östrojeni artırır) doğal aromataz inhibitörlerine bakman çinko veya üzüm çekirdeği eksteresi gibi, d vitamini takviyesi. yeterli uyku ve yeterli su tüketmen
yağsız kilogramın başına en az 1.5 gram protein, sağlıklı yağ tüketimi ve düşük yağ oranına ağırlık antrenmanıyla inmen ve çinko ve d vitamini alman testosteronunu fark ettirir
stres illaki olur hayatta fakat minimumda tutmak da önemli

Teşekkürler kardeşim dediklerini yapmaya çalışacağım .Ağırlık antremanı yapıyorum fakat bel çevresi bir türlü dikiş tutmadı  :) geçen sene enteresan bir uygulamayla bel çevresini nerdeyse sıfırladım ama şu sıra gene ipin ucu gene kaçtı.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Haziran 2023, 17:45:16 »
Teşekkürler kardeşim dediklerini yapmaya çalışacağım .Ağırlık antremanı yapıyorum fakat bel çevresi bir türlü dikiş tutmadı  :) geçen sene enteresan bir uygulamayla bel çevresini nerdeyse sıfırladım ama şu sıra gene ipin ucu gene kaçtı.
karbonhidratı mininmumda tutmaya bak ve tükettiğin karbonhidrat glisemik endeksi düşük olanları tüket yulaf mercimek veya bulgur gibi. ayrıca lif içeriği yüksek olmalı saydıklarım gibi
protein de minimum yağsız kütle başına 1.5 gram dedim onun ideal miktarı ise yağsız kütle başına 2.75 gram yani 60 kg yağsız kütle varsa 165 gram tüketmeye çalış
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2023, 18:00:25 Gönderen: duck »

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 30 Haziran 2023, 17:53:20 »
Xpecia yanına da procapil içeren bir sprey ekleyebilirsiniz merkezinize danışarak. Varikosel ve kısırlık tedavisi gördüyseniz de burada dutasterid finasterid diyenleri umursamayın bile. Sağlık işi şakaya gelmez. Takviye edici ürün de kullansanız 6 ayda bir doktora gidin kanınıza baktırın ve bol su için.

+1

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Haziran 2023, 18:31:04 »
Xpecia yanına da procapil içeren bir sprey ekleyebilirsiniz merkezinize danışarak. Varikosel ve kısırlık tedavisi gördüyseniz de burada dutasterid finasterid diyenleri umursamayın bile. Sağlık işi şakaya gelmez. Takviye edici ürün de kullansanız 6 ayda bir doktora gidin kanınıza baktırın ve bol su için.

Hangi marka sprey önerirsiniz hocam?

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Haziran 2023, 18:31:45 »

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Haziran 2023, 23:22:15 »

hangi marka sprey önerirsiniz?
hairforte iyidir. ayrıca procapilden daha iyi bir şey varsa o da oral olarak hint yağı içmektir. vücutta risinoleik asitle beraber PGE2 seviyesini artırır bu da saçlarınız ve sakallarınız için oldukça iyi, daha hızlı uzarlar ve güçlenirler
kendisi minoxidil gibi bir büyüme uyarıcı fakat etki olarak tabi ki aynı olamaz. yan etki olarak ise 10ml'i geçerseniz en fazla mideniz hafif ağrıyabilir
günlük 5-10ml doğal hint yağı öneririm. marka ise sormayın sadece doğal ve katıksız saf hint yağı olmalı
https://moreplatesmoredates.com/oral-castor-oil-for-hair-loss-review/

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 01 Temmuz 2023, 10:37:22 »

hangi marka sprey önerirsiniz?

procapil kullanıcaksan eğer  piyasada en çok bilenen ve forumda en çok kullanılanlar bıldıgım kadarıyla hair forte , avesin ve alopecia diye biliyorum.

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 01 Temmuz 2023, 11:39:32 »

Hangi marka sprey önerirsiniz hocam?

Ben evocapil kullanıyorum. Yağlı bir formu da yok akşam yatmadan 6-7 fıs sıkıp yedirip yatıyorum. Saç dökülmelerim azaldı biraz ama ben ekim yaptırmadım ve ürünler kişiden kişiye değişik reaksiyonlar verebiliyor dökülme agresifliğine bağlı olarak. Benim agresif bir dökülmem yok. Xpecia ve procapil idare ediyor beni. Agresifleşirse tabiki tedaviyi agresifleştiririm ancak sizin durumunuzda şu an en iyisi bu ürünler fakat xpecia içinde saw palmetto ve soya olduğu için doktorunuza danışmadan kullanmayın
  • Yaşınız 26

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 01 Temmuz 2023, 12:58:08 »
Kısaca..

Sağlam bir tedavi için >>>  Minox  + Finasterid

Alternatif bir tedavi  >>>  Procapil + Xpecia  ( Minox finasterid kadar verim alamassın  ama yanetki oranı düşük ) 

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 01 Temmuz 2023, 16:13:31 »
Kısaca..

Alternatif bir tedavi  >>>  Procapil + Xpecia  ( Minox finasterid kadar verim alamassın  ama yanetki oranı düşük )

Aynen de öyle dökülme agresif değilse procapil+xpecia
Agresifse doktor kontrolünde konu sahibini dışında tutarak minox+finas
  • Yaşınız 26

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 01 Temmuz 2023, 23:52:31 »
Kısaca..

+1

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Temmuz 2023, 00:31:58 »
başlığın sahibi olarak bir şey sormak isterim sizlere; önerileriniz için teşekkürler ancak ben saç ektirdim ve şu an 4. Aydayım. Kararmalar başladı, şu an memnunum ya da değilim diyemiyorum.

Xpecia kullanıyorum ama procapil içerikli sprey kullanmak benim için uygun mudur? Biri dökülmeyi engellemekten bahsetmiş ancak şu an önceliğim dökülmeyi engellemek değil çıkışları desteklemek.

Diğer bir ve cidden merak ettiğim soru: bazı konularda minoxidil veya procapilin önce saç döktüğü zamanla toparladığı ya da bırakınca agresif dökülmeler oldupu yazıyor bu konu doğru mudur? Tam çıkmasını beklerken dökülme olmasın :)

Facebook Twitter Instagram