Gönderen Konu: Yorumlarınızı bekliyorum. Yaş29/5100 greft / 1 Mart 2023 / Estefrst ekim merkezi  (Okunma sayısı 6188 defa)

ByCasss

• Saç Ekim
  • Full Member
    • Saç Ekimim
Saç ekiminiz hayırlı olsun kararmalar netleşmeye başlamış hocam 2 aya taramaya başlarsınız inşallah.
Finasterid Xpecia kullanamadığınızı söylemişsiniz en azından şahsi fikrim solgar biotin 5000 kullanabilirsiniz hocam.
Yada içinde saw palmetto olmayan biotin selenyum çinko gibi saça iyi gelecek multi vitaminler olan bir takviye çıkışlar esnasında destekleyici olabilir.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminiz hayırlı olsun kararmalar netleşmeye başlamış hocam 2 aya taramaya başlarsınız inşallah.
Finasterid Xpecia kullanamadığınızı söylemişsiniz en azından şahsi fikrim solgar biotin 5000 kullanabilirsiniz hocam.
Yada içinde saw palmetto olmayan biotin selenyum çinko gibi saça iyi gelecek multi vitaminler olan bir takviye çıkışlar esnasında destekleyici olabilir.

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Xpecia’ya 75. Gün başladım.
Biotin (priorin) 60. Gün başladım.

Daha önce testislerdeki ameliyat yüzünden kararsız oldığumdan xpeciaya erken başlayamadım. Umarım dediğiniz gibi kararmalar hızlanır.

Dediklerinizi de dikkate alacağım.

Teşekkür ederim.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç gelişiminiz ufak ufak başlamış saç ekim sürecine göre 100 günlük görüntü makul bir görüntü umarım artarak devam eden bir saç ekimi süreci olur.

Hocam 4. Ay için de yorumunuz nasıl olur

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donörün şahaneymiş hocam, inşaallah çok güzel bir sonuç alırsın :) ekim merkezini daha önce duymamıştım o yüzden o konuda yorum yapamıyorum

Hocam dördüncü ay için yorumunuz nasıl olur

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da kapalı alandan fotoğraf.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
4 Ay Bir Haftalık Durum. Yavaş ilerliyor gibi geliyor :/ sanki durdu çıkışlar farklı ışıklardan paylaşıyorum.

Yorumunuz olursa mutlu olurum

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım tepe bölge tam dolmayacak, öndeki seyreklerden atak bekliyorum. Sizce durum nasıl?

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
4.ay için kötü diyemeyiz.2 ay daha beklemelisin.  Strese sokma kendini.şuanlik iyi goruniyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
4 ay için saç gelişimin güzel  ön orta tepe daha geç gelişir saç ekim sürecin olumlu devam ediyor süreç erken gelişim güzel
Global Moderator

ByCasss

• Saç Ekim
  • Full Member
    • Saç Ekimim
4 ay için saç gelişimin güzel  ön orta tepe daha geç gelişir saç ekim sürecin olumlu devam ediyor süreç erken gelişim güzel
Abi bu yorumun beninde içimi rahatlattı orta bölgede benimde seyreklik var. önler kapandı orta çok cansız ve seyrek beklemeye devam ozaman.
  • Ekim Tarihi: 23/01/2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL Poliklinik
  • Greft Miktarı 4.470
  • Yaşınız 35
AKL Klinik Saç Ekimim : https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30318.0
Takviyeler : Booster Vitamin + Xpecia + Propecia + Solgar Biotin + Solgar L-Arginine + Solgar Pycnogenol
Booster Sprey - Booster Şampuan

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bu yorumun beninde içimi rahatlattı orta bölgede benimde seyreklik var. önler kapandı orta çok cansız ve seyrek beklemeye devam ozaman.

Konuna baktım hocam senin harika olmuş valla maşallah :)

DeliKurt

• Sr. Member
Selamlar süreç normal seyrinde gelişim olumlu duruyor sürece göre

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Hintell teşekkürler, bunu duymaya ihityacım vardı :) sanki hiç çıkmauacakmış gibi malum, müthiş stresli süreçmiş.  :)

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
4.ay için kötü diyemeyiz.2 ay daha beklemelisin.  Strese sokma kendini.şuanlik iyi goruniyor.

Çok teşekkürler hocam :(

LİGHTNİNG

• Sr. Member

|-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram