Gönderen Konu: Yorumlarınızı bekliyorum. Yaş29/5100 greft / 1 Mart 2023 / Estefrst ekim merkezi  (Okunma sayısı 6196 defa)

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sabır sabır sabır .. ekim işi sabır işi..bitkiyi ekersen bile 3 ayda sana meyve vermez en az 8 ay beklemelisin kardeşim ..ama ekilenlerin hepsi çıkarsa sonucun seni çok mutlu edeceğine düşünüyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim. birkaç ay daha devam o zaman beklemeye :( :) :/

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Baska yorum öneri tavsiye yok mudur, okuyup gecmeyin brolar

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
105. Gün.

Karanlık ve parlak ortamda çekilmiş fotoğraflar, durum yavaş mı ilerliyor :( :/

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç gelişiminiz ufak ufak başlamış saç ekim sürecine göre 100 günlük görüntü makul bir görüntü umarım artarak devam eden bir saç ekimi süreci olur.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç gelişiminiz ufak ufak başlamış saç ekim sürecine göre 100 günlük görüntü makul bir görüntü umarım artarak devam eden bir saç ekimi süreci olur.

Bazı arkadaşlara bakıyorum, 100 günde baya kararmış gibi de bugünlerde daha cok hareket olur sanıyordum. Biraz sabır testi 😃

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence normal seyrinde açık alan geniş dar alanlara göre daha yavaş gelişiyor gibi görünebilir.
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence normal seyrinde açık alan geniş dar alanlara göre daha yavaş gelişiyor gibi görünebilir.

Umarım dediğiniz gibi olur, şu günlerde çıkması gerekiyor gibi geliyor ama hareket görmeyince üzülüyor insan tereddüte düşüyor.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, 16. Hafta bitti.

Son durum bu şekilde. Bazı arkadaşların 120. Günlerinde çok güzel görünümler mevcut ama benimki epeyce seyrek, biraz geriden mi geliyor?

Prp yaptırdım 18 gün önce. Son günlerde yeni kökte görmüyorum. 🥲
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2023, 21:56:24 Gönderen: Hayro1 »

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eski halin gibi degişkenlik göremedim şimdiye kadar kararmasi lazimdi genede süreć erken 1 ay sonra tam net belli olur

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Eski halin gibi degişkenlik göremedim şimdiye kadar kararmasi lazimdi genede süreć erken 1 ay sonra tam net belli olur

Haydaa :) bu yorum üzdü kral. Bende diyorum bazı kişilerde 3. Aydan sonra cayır cayır oluyor😀🥲

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Haydaa :) bu yorum üzdü kral. Bende diyorum bazı kişilerde 3. Aydan sonra cayır cayır oluyor😀🥲
tamam işte 1 ay sonra tam belli olur bünyesi farkli herkezin

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
4 ay oldukça kısa bir süre ekim için, en aşağı 6 ay gerekli. ben güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum ve umuyorum

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
4 ay oldukça kısa bir süre ekim için, en aşağı 6 ay gerekli. ben güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum ve umuyorum

Teşekkürler bro, hepimiz için öyle olur umarım :) sabır sabır sabır

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abilerim, kardeşlerim bugün 4 ay oldu. Ve malum kritik döneme girdik. Şu an çevremden olumlu dönüşler almaya başladım.  Bu mutlu etse de seyreklik hâlâ çok fazla.

Son bir haftada kararmaların arttığını gözlemliyorum.

Aşağıda dışarıda çekilmiş güneşin farklı açılardan gelen saatlerinde çekilmiş birçok fotoğraf yüklüyorum.

Düşüncelerinizi rica ediyorum.

@hintell abi senden de yorum alabilirsem sevinirim.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi de bunlar

Facebook Twitter Instagram