Gönderen Konu: Yorumlarınızı bekliyorum. Yaş29/5100 greft / 1 Mart 2023 / Estefrst ekim merkezi  (Okunma sayısı 6194 defa)

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
Benim son 20 günde ciddi bir atak oldu ve tatminlik seviyesine ulaştım diyebilirim. Öncesi ve sonrasını paylaşıyorum.

170. Gündeyim. Sanıyorum artık çıkışlar pek olmaz. Tepe bölgesinde seyreklik mevcut ama zaten tek ekimle ben bunu bile hayal edemiyordum.
Yorumlarınızı beklerim.

Öncesi fotoğrafta varolan saçlar şu ankinin iki üç katı uzunluğunda.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
5100 greft ekildiği düşünülürse sonuç daha iyi olması gerekirdi ama şu an kötüde denemez allahtan kendi saçlarınla beraber iyibir kapatıcılık elde etmişsin ,kendi saçların olmasa durum sıkıntılı olurdu.
biraz medikal tedavi ile birazda sürecin ilerlemesi ile birlikte saçların çok daha iyi bir seviyeye gelebilir ve ayrıca seni bilmeme ama ben olsam çizgiye ufak bir rötüş yaptırırdım çünkü kalın ekmişler sanırım ön kısma bu yüzden azda olsa bir doğallık problemi var ön kısımda.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar erken çıkmış daha da çıkacak çok güzel olur bu saçlar...çıkışlar bu aydan sonra daha da artar...Daha sürecin başındasiniz...Çok iyi gidiyor.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5100 greft ekildiği düşünülürse sonuç daha iyi olması gerekirdi ama şu an kötüde denemez allahtan kendi saçlarınla beraber iyibir kapatıcılık elde etmişsin ,kendi saçların olmasa durum sıkıntılı olurdu.
biraz medikal tedavi ile birazda sürecin ilerlemesi ile birlikte saçların çok daha iyi bir seviyeye gelebilir ve ayrıca seni bilmeme ama ben olsam çizgiye ufak bir rötüş yaptırırdım çünkü kalın ekmişler sanırım ön kısma bu yüzden azda olsa bir doğallık problemi var ön kısımda.

Hocam yorum için sağol doğallıkla ilgili yorumuna katılmıyorum. Sebebi aile, çevre ve hiç ektirdiğimi bilmeyen kişilere sorduğumda aksine çok doğal durduğu yorumları alıyorum o yüzden şu aşamada böyle bir aksiyon almayı düşünmüyorum. Belki fotodan kaynaklıdır.

Çok ya da az çıkması artık biraz şans mıdır bilmiyorum ama tatmin olduğumu söyleyebilirim çünkü çok fazla çim adam gibi kalan ekimlerle karşılaşıyorum ve öyle olmadığıma şükrediyorum. Daha 6 ay daha var ama dediğin gibi çok daha iyi form almasını bekliyor olacağım özellikle vertex icin.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam yorum için sağol doğallıkla ilgili yorumuna katılmıyorum. Sebebi aile, çevre ve hiç ektirdiğimi bilmeyen kişilere sorduğumda aksine çok doğal durduğu yorumları alıyorum o yüzden şu aşamada böyle bir aksiyon almayı düşünmüyorum. Belki fotodan kaynaklıdır.

Çok ya da az çıkması artık biraz şans mıdır bilmiyorum ama tatmin olduğumu söyleyebilirim çünkü çok fazla çim adam gibi kalan ekimlerle karşılaşıyorum ve öyle olmadığıma şükrediyorum. Daha 6 ay daha var ama dediğin gibi çok daha iyi form almasını bekliyor olacağım özellikle vertex icin.

ben genede söyleyeyim dostum kendi saçlarını koruyamazsan ve dökülürlerse ki muhtemelen önlem almazsan dökülecek o zaman bu kadar memnun kalacağını sanmıyorum umarım dediğin gibi extra çıkışlar olur ve güçlenir saçların o zaman ilerisi için kayıp yaşasan dahi çok kötü bir görüntün olmamış olur.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ben genede söyleyeyim dostum kendi saçlarını koruyamazsan ve dökülürlerse ki muhtemelen önlem almazsan dökülecek o zaman bu kadar memnun kalacağını sanmıyorum umarım dediğin gibi extra çıkışlar olur ve güçlenir saçların o zaman ilerisi için kayıp yaşasan dahi çok kötü bir görüntün olmamış olur.

Hocam teşekkürler yorum için, xpecia kullanımı haticinde önerin olur mu şu dönemde?

Finasterid kullanamıyorum ama

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar erken çıkmış daha da çıkacak çok güzel olur bu saçlar...çıkışlar bu aydan sonra daha da artar...Daha sürecin başındasiniz...Çok iyi gidiyor.

Yorumun için teşekkürler hocam.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence gayet güzel bir gelişim var. Ki daha da ilerleyecektir inşaallah. Bu ekim merkezinin adını daha önce duymamıştım ama iyi iş çıkarmışlar.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence gayet güzel bir gelişim var. Ki daha da ilerleyecektir inşaallah. Bu ekim merkezinin adını daha önce duymamıştım ama iyi iş çıkarmışlar.

Yorum için teşekkürler hocam, ben tatmin oluyorum artık şimdiden bundan sonra ne olursa kâr, cünkü hiç bu kadar olabileceğini hayal bile etmiyordum finasterid falan da kullanmadan

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,
7. Ay tamamlanmak üzere,  200 gün oldu.

Sonuçlar beni tatmin ediyor.
Takviye kullanmıyorum.

Tepe bölgenin zaten kapanmayacağını biliyorduk o yüzden çok dert ettiğim bir mesele yok.

Bugüne kadar kimseden saç mı ektirdin sorusunu almadım, söylediklerim de doğal durduğunu belirtiyor. Şekil vermeye başladım diyebilirim maşallah bu bana yeter. 12 15 ayda da ne kadar daha olursa kâr artık :)

En alta eski halini atıyorum ancak orada saçlar gerçekten aşırı uzun ön saçlar burnuma kadar geliyordu :)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok güzel hayırlı olsun

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
çok güzel hayırlı olsun

Çok teşekkürler hocam. Tüm kel arkadaşlara ektirmeyi tavsiye ediyorum, düşünmeyin senelerce araştırmanıza gerek yok, ektirin. Saç gerçekten insanın özgüvenini etkileyen bir meseleymiş.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkürler hocam. Tüm kel arkadaşlara ektirmeyi tavsiye ediyorum, düşünmeyin senelerce araştırmanıza gerek yok, ektirin. Saç gerçekten insanın özgüvenini etkileyen bir meseleymiş.
çok doğru aynen öyle

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
@hintell hocam var mı yorumun önerin