Gönderen Konu: Adana Saç Ekimi ve Estetik Merkezi - 4700 Greft  (Okunma sayısı 4286 defa)

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Adana Saç Ekimi ve Estetik Merkezi - 4700 Greft
« : 20 Kasım 2017, 12:32:26 »
Merhabalar arkadaşlar saç ekimi yaptıranlar kervanına ben de katıldım şu anda 20. günündeyim sizce şu anda ne durumda ense kısmı filan nasıl yorumlarsanız iyi olur benim açımdan.

Saç Ekimini Adana Saç Ekim ve Estetik Merkezinde yaptırdım arkadaşlar İstanbul'u düşünüyordum çoğu kişi gibi ben de fakat İstanbul'da da saç ekim merkezlerinin olduğunu ayrıca yurt dışında da şubelerinin olduğunu öğrenince ısındım biraz. Ayrıca git - gel zor olacktı benim için bu açıdan da iyi oldu. Fiyatı da gayet makuldu bence istanbul'a göre tabi sonuç önemli bakalım nasıl bir sonuç alacağız.

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Adana Saç Ekimi ve Estetik Merkezi - 4700 Greft
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2017, 12:34:41 »
10.gün

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2017, 12:35:40 »
20.gün ense

swordhkn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2017, 13:35:03 »
20.güne göre ense biraz hırpalanmış gibi ama homojenlik var zamanla toplayacaktır diye düşünüyorum umarım güzel olur

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2017, 17:03:42 »
hayırlı olsun. çok bariz bir şekilde ön hatta simetri sorunu var. sağ şakak baya yukarıda. ilerleyen dönemde sıkıntılı olabilir bu. çok geç olmadan merkezinizle görüşün bunu. ne yazikki dönor hor kullanılmış. umarım toparlar.

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2017, 17:11:55 »
Ön çizgide simetri problemi görünüyor saçları kısa tutarsan kötü bir görüntü olabilir ama uzun halde pek sorun olmaz gibi

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2017, 17:20:43 »
hayırlı olsun. çok bariz bir şekilde ön hatta simetri sorunu var. sağ şakak baya yukarıda. ilerleyen dönemde sıkıntılı olabilir bu. çok geç olmadan merkezinizle görüşün bunu. ne yazikki dönor hor kullanılmış. umarım toparlar.
kadıköy1  sende durumlar nedir muradına erdin mi ?

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2017, 17:55:45 »
geçmiş olsun.Donör bölge hırpalanmış baya  inşallah toparlar

ayildirim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2017, 09:24:05 »
Bence gayet sık bir ekim olmuş hayırlı olsun şimdiden sonuçları bekliyoruz ense de biraz uzayınca toparlar zaten

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2017, 11:04:59 »
ilk topram hayırlı uğurlu olsun inşallah herşey gönlünce olur dönor alanı çok kötü bir şekilde alınmış yüksek devirde kullanılmış micromotor bu açık ve net yazık böyle durumlar görünce sinirleniyorum toparlamaya gelince orasını zaman gösterecek inşallah toparlar ve simetri hatası bariz ortada git onu düzeltsinler bir resim öğretmeni tutun bari o çizsin bu ön çizgiyi anlayamıyorum ki bazı şeyleri valla....
ALLAH"ın adamıyık...

Bodyci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2017, 13:02:48 »
Hayirli olsun kardesim ekim alanin benimki gibi geniş umarim istedigin sonucu alirsin on cizgide bende biraz yamukluk sezdim insallah uzadiginda goze batmaz. Bide hangi merkezde yaptirdin kardesim

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2017, 13:41:29 »
Hayirli olsun kardesim ekim alanin benimki gibi geniş umarim istedigin sonucu alirsin on cizgide bende biraz yamukluk sezdim insallah uzadiginda goze batmaz. Bide hangi merkezde yaptirdin kardesim

Adana Saç Ekim ve Estetik Merkezinde yaptırdım kardeşim sıklık olarak memnunum ense durumu da toparlayınca inşallah iyi olur darısı senin başına

susak01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2017, 14:17:54 »
hayırlı olsun aynı yerde yaptırmışız ense de toparlarsa iyi olacak gibi duruyor sıklığı gayet iyi duruyor bakalım ileride nasıl olacak

Facebook Twitter Instagram