Gönderen Konu: Dr. Hakan Clinic (Dr. Hakan Bozkurtoğlu) / 11 Mart 2023 / 4750 Greft / Yaş:33  (Okunma sayısı 6093 defa)

stcevik

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekiminiz . Benim açtığım konuya bakarsan ben de 1. Ayda donor bölgeyi kestim sonucu görebilirsin.

Size de hayırlı olsun, hemen hemen aynı zamanda yaptırmışız. Konunuzu ve son fotoğrafınızı gördüm, tabi sizin donör bölgeniz ekimden önce nasıldı bilemediğim için yorum yapamıyorum fakat çok kısa kestirmek iyi olmayacak gibi. Halbuki ben yanları ve enseyi hep çok kısa kestirirdim, kötü bunu öğrenmek. 
  • Ekim Tarihi: 11 Mart 2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr. HakanClinic (Op.Dr. Hakan Bozkurtoğlu)
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar

Altug onur

• Yeni üye
  • *
Evet benimde uzanmıştı biraz su an için uzun hali daha iyi ilk ay kesmekte bence bir problem yok ancak görüntü daha kötü olduğu kesin
  • Ekim Tarihi: 08.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşracan hairtranslpant
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 35

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba ;

Bugün 27. gün. Donör bölgeyi tıraş ettirmek istiyorum çünkü bu haliyle kötü göründüğünü düşünüyorum. Arka taraf bi nebze daha iyi gibi ama yan taraf çok kötü görünüyor bence, tam olarak homojen bir dağılım yok gibi sanki. Siz ne dersiniz ? Tıraş ettirsem daha mı iyi görünür daha mı kötü ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Valla aklıma düşürdün gittim ilk traşımı oldum 😁

stcevik

• Yeni üye
  • *
Valla aklıma düşürdün gittim ilk traşımı oldum 😁

iyi etmişsin, gördüm fotoğraflarını ama sen zaten herhalde uzun kullanıyorsun donör bölgeyi. ben çok kısa kestiriyordum normalde. aşağıdaki gibi. yine böyle kestirmeye devam edeceğim, umarım kötü görüntü olmaz ama ilk traş için bi 15-20 gün daha beklemeye karar verdim.

• Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen bu traş için çok erken. Ben kısa saç kullandığımda yakışmadığı için hep bu kısalıkta kestiriyordum öncedende

welcome

• Yeni üye
  • *
Hocam merhaba, basarılı bir operasyon olmus. Ben de aynı klinikte ekim yaptırmayı planlıyorum. Güncel fotoğrafınız var mıdır?

merttancim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar hocsm hayırlı uğurlu olsun ben de Hakan hocayı araştırıyorum, güncel bir fotoğrafınız var mıdır ya da son durum nedir acaba çok teşekkürler şimdiden

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
Hocam süreç nasıl güncel fotoğraf atabilir misiniz

stcevik

• Yeni üye
  • *
Operasyon Tarihi : 11 Mart 2023

08 Ağustos 2024 güncellemesi

17 ay sonraki durum yani.

Sonuçtan memnunum.

« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2024, 13:34:57 Gönderen: stcevik »
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

twelwe-monkey

• Full Member
FOTOĞRAFLAR AÇILMYOR AMA
  • Yaşınız 27

stcevik

• Yeni üye
  • *
FOTOĞRAFLAR AÇILMYOR AMA

göründü mü hocam şu an ?
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33

twelwe-monkey

• Full Member
GÖRDÜM HOCAM SONUÇ GAYET GÜZEL TATMİN EDİCİ DÖNÖR BÖLGESİNİN FOTOĞRAFI VAR MI KISA KESİM YAPMIŞKEN,BENDE EKİM İŞLEMİ YAPTIRACAĞIM,SAÇIN YANLARINI KISA KULLANIYORUM SIRITIR MI DİYE MERAK EDİYORUM
  • Yaşınız 27

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Böyle sonuç resmi atılmaz. Tepeden doğru ışıkta çekiceksin hocam.

Facebook Twitter Instagram