Gönderen Konu: Dr. Muttalip keser - 2000 greft - 20.03.2023 / 23.02.2023 - yaş :31  (Okunma sayısı 21772 defa)

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Herkese tekrardan merhaba, 180.gun 6. Aydan bazı fotoğraflar paylasicam. Yüksek kontrast ve normal ışık olacak paylaşımlar.

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar,ekim yapilan yeri daha rahat görmeniz için bir kaç adet farklı fotoğraf çektim. Saçlarım ortalama 3- 4 cm boyunda . Yorum yaparsanız çok sevinirim.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgi kendi saç sıklığını nerdeyse yakalamış zaten ekim yaptırmandaki sebepte buydu sanırım .son gelinen durum şu aşamada senide çok memnun etmiş olmalı diye düşünüyorum .

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Rıdvan dilmen gibi olmuşsun, bu defteri kapatmışsın 🧿

Mehmet Dgn

• Full Member
Süper sonuç saçlar fırça gibi

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
ön çizgi kendi saç sıklığını nerdeyse yakalamış zaten ekim yaptırmandaki sebepte buydu sanırım .son gelinen durum şu aşamada senide çok memnun etmiş olmalı diye düşünüyorum .
Çok şükür ekimden önceki halimden iyi, sol tarafım kendi saçımı yakaladı ama sağ tarafta bir boşluk var hala ,orasında kapanma olursa benim için son gelinen nokta olur inşallah.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2023, 14:49:08 Gönderen: AlfaOmega »

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Bu arada kullandığım telefon arıza yaptığı için Ekim öncesi fotoğrafları paylaşamadım. İkinci bir hususta eski telefonumdan çektiğim için ekim sürecini, belki net fotoğraflar paylaşamadım kusura bakmayın. Telefonumu bu hafta teslim aldım şimdi ekimden önceki durumu daha net paylaşabilirim sizinle.Aşağıda paylaştığım fotoğraflar ekime girmeden önce saçları kısalttığım dönem , normalde arkadaki saçları uzatıp açıklığımı kapatırdım. Ek bilgi olarak saçlarımı boyuyordum.

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar daha önce sağ tarafımın geriden geldiğini belirtmiştim , daha iyi anlamanız için biraz daha detaylı fotoğraf ekliyorum . Benmi çok abartıyorum. Ama sol tarafa dokununca dolgun bir his veriyor , kendi saçımdan ayırt edemiyorum o derece, sağ tarafta çizeceğim alanda çukur hissiyatı veriyor. Ekimin üzerinden 6,5 ay geçti,  sizce o bölgede yeni çıkışlar olur mu?Sona doğru yaklaştığım için sağ taraf için biraz kaygılıyım.  :-\

kelimsi05

• Sr. Member
Biraz masaj yapın o bölgeye çok abartmadan kanlanmayı arttırın bence. Sol tarafı flashlı çekince nasıl görünüyor atabilir misiniz
  • Yaşınız 26

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Biraz masaj yapın o bölgeye çok abartmadan kanlanmayı arttırın bence. Sol tarafı flashlı çekince nasıl görünüyor atabilir misiniz
Toplu tarakla ve elimle masaj yapıyorum . Sol tarafta bu şekilde flaşlı

kelimsi05

• Sr. Member
Ufak bir fark var fakat ekimden 1 yıl sonra tam hali oturur o zamana kaybolabilir bu fark. Sizin yerinizde olsam saçları biraz uzatırım efsane durur şu an belki çoğu kişinin fark etmeyeceği sizin gözünüze takılan ufacık kusurları siz de görmezsiniz. Dediğim gibi 1 yılın sonuna daha da kalınlaşır ki şu haliyle bile çok güzel bir ekim olmuş. Güzel günlerde tarayın
  • Yaşınız 26

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Herkese merhaba , ekimin üzerinden 220+ gün geçti . Takviye olarak ilk günden beri panplus gold kapsül kullanıyorum. Ekimden çok şükür memnunum, sağ şakak biraz geriden gelmeye devam ediyor, o bölge sol tarafı yakalar mı bilmiyorum . Sol şakal , sol temple ve sağ temple benim için tatmin edici.  . Hepinize iyi forumlar.

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Bir kaç tane de saç diplerinden fotoğraf paylaşıyorum.

AlfaOmega

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar bu arada merak ettiğim bir husus  var ,  greft  ortalamam 2,5 un üstündeydi ama 3’lü greftleri pek göremedim , bunlar daha sonra mı çıkıyor ? Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun olurum .

Facebook Twitter Instagram