Gönderen Konu: saçlarımda Dökülme ve Seyrelme  (Okunma sayısı 1825 defa)

Babacan07

• Yeni üye
  • *
Ynt: saçlarımda Dökülme ve Seyrelme
« Yanıtla #31 : 12 Nisan 2023, 11:01:15 »
Tedaviniz nedir ve ne kadar süredir uyguluyorsunuz ?

bir ay oldu.
Aga-e tablet günde iki kapsül
haftada bir 20.000 D vitamini
haftada bir ketoral şampuan
masaj
tüylenmeler arttı. evet kısa bi süre ama vitamin değerleriyle alakalı bi dökülmeyse bu takviyelerle bu sürede etki etme ihtimali var mı acaba

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2023, 11:41:58 »
Psikolojikte olabilir bilemiyorum bence kafaya bir tık takıyorsunuz gibi size tavsiyem minimum 6-8 ayı bekleyip değerlendirmeniz

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2023, 22:56:02 »
hocam ben yaklaşık bir buçuk yıldır döküldüğünü düşünüyorum. bu iki resim şuan ki tedavimin başında ve yakın zamanda çekilen resimleri. ilkle son resim arasında minik kıl oluşumları var. bu fark olumlu olumsuz nasıl yorumlanır ben onu kastetmiştim.
olumlu yansır hocam o tuyler.dhtnin baskısından kurtulanlardır.sorunu anladımda anlatmak istediğim genel saçı takip etmek gerekli.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 27 Nisan 2023, 09:06:37 »
ara ara bu şekilde ince saçlar geliyor elime. önceden var mıydı bilmiyorum? bu durum normal midir?

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 28 Nisan 2023, 10:10:52 »
yorumlarınızı bekiyorum

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 29 Nisan 2023, 19:57:41 »
Dht baskiliyor genetiklik baslamis aramiza hosgeldiniz

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 29 Nisan 2023, 20:22:14 »
ne yapmak gerekir. Buradaki arkadaşlar şakak bölgende sorun yok diyor.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 30 Nisan 2023, 19:50:16 »

Onu hemen nasıl anladın zeki yaratık?

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 30 Nisan 2023, 20:03:28 »
Onu hemen nasıl anladın zeki yaratık?
Üstad çok moralim bozuldu bu yoruma. Finas kullanmayı bile düşünüyorum. Eğer genetikse Kel kalmak, saç sorunlu olmak istemiyorum. Evet saçlarım var hiç bi sorunu yok dışardan, fakat konuma bakarsan sadece sol şakak bölgemde bi seyrelme olduğunu düşünüyorum. Ön çizgim de biraz geri gitti. İki buçuk yıldır çok stresli bir hayatım var. Psikolojim bile bozuldu heralde. Dermatoloğa gittim. Aga e tavsiye etti onu kullanıyorum masaj yapıyorum 1 aydır. Bi tüylenme var gibi ama procapil de kullansam mı bilemiyorum.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 30 Nisan 2023, 20:13:41 »
Üstad çok moralim bozuldu bu yoruma. Finas kullanmayı bile düşünüyorum. Eğer genetikse Kel kalmak, saç sorunlu olmak istemiyorum. Evet saçlarım var hiç bi sorunu yok dışardan, fakat konuma bakarsan sadece sol şakak bölgemde bi seyrelme olduğunu düşünüyorum. Ön çizgim de biraz geri gitti. İki buçuk yıldır çok stresli bir hayatım var. Psikolojim bile bozuldu heralde. Dermatoloğa gittim. Aga e tavsiye etti onu kullanıyorum masaj yapıyorum 1 aydır. Bi tüylenme var gibi ama procapil de kullansam mı bilemiyorum.

Baba ve dayıda saç ne durumda? Seni genelde hangisine benzetirler?

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 01 Mayıs 2023, 01:42:44 »

Baba ve dayıda saç ne durumda? Seni genelde hangisine benzetirler?
Ben genetik dökülmenin böyle bişey olduğunu düşünmüyorum. Tüm ailesi kel olup sırma gibi saçları olan da var tüm kardeşler kel kalıp birinin dökülmediği olanda var. Babası dayısı saçlı olup kel kalan da var. Bunu kestirmek çok zor.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 01 Mayıs 2023, 11:27:33 »
Ben genetik dökülmenin böyle bişey olduğunu düşünmüyorum. Tüm ailesi kel olup sırma gibi saçları olan da var tüm kardeşler kel kalıp birinin dökülmediği olanda var. Babası dayısı saçlı olup kel kalan da var. Bunu kestirmek çok zor.

Dediğin ihtimaller binde bir falan. ""GENETİK"" dökülmenin böyle bişey olduğunu düşünmüyor olabilirsin senin fikrin ama bu GENETİK dökülme ya hani kesinlikle önemli babanın ve dayının durumu.

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 01 Mayıs 2023, 11:47:27 »
Dediğin ihtimaller binde bir falan. ""GENETİK"" dökülmenin böyle bişey olduğunu düşünmüyor olabilirsin senin fikrin ama bu GENETİK dökülme ya hani kesinlikle önemli babanın ve dayının durumu.
Dediğine göre Amcadan geçmiyo demek ki. Burda 20 yaşında babasından dayısından daha kel olan çocuklar var. Daha önceki bi kuşaktan da almış olabilir yani. Benim tipim saç yapım şuan ailemdeki kimseye benzemiyo. Bariz benzeyen biri olsaydı onu baz alabilirdim.

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 08 Mayıs 2023, 10:12:48 »
Psikolojikte olabilir bilemiyorum bence kafaya bir tık takıyorsunuz gibi size tavsiyem minimum 6-8 ayı bekleyip değerlendirmeniz
SON HALİ BU. YENİ SAÇ ÇIKIŞI YOK.

Facebook Twitter Instagram