Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın (Ersin bey) - 4600 Greft - 18.03.2023 - Yaş 32  (Okunma sayısı 21262 defa)

hakan.zip

• Full Member
  • Ekimimi görmek için aşağıdaki dünyaya tıkla
    • Saç Ekim Sürecim
Ynt: Dr. Serkan Aygın (Ersin bey) - 4600 Greft - 18.03.2023 - Yaş 32
« Yanıtla #150 : 08 Ocak 2024, 11:48:57 »
İLK EKİMİN 9. AYI
İKİNCİ EKİMİN 3. AYI

İkinci ekim henüz çıkmaya başlamadı sanırım. Bunlar ilk ekimin mahsülleri.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #151 : 08 Ocak 2024, 22:05:28 »
ilk ekim açıklığına nazaran çok başarılı olmuş bence, sonuçta ekim öncesi özellikle ön tarafta kafanda tüy bile yokmuş  :) hiç tüy olmayan kişilerin sonuçları genelde çok seyrek oluyor ama senin öyle değil.
umarım ikinci ekimde başarılı olur ve saç derdinden kurtulursun dostum.

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #152 : 11 Ocak 2024, 10:36:17 »
MAŞALLAH BAYA GELİŞME GÖSTERMİŞ HOCAM. Tahmini 2-3 ay içinde ikinci ekim de kendini belli etmeye başlarsa tepedeki açıklar da kapanır , gayet tatmin edici olur bence
Dr.Serkan Aygın saç ekimi sonucu
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 15 Mart 2024, 16:59:15 »
Son durum nedir?

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #154 : 16 Mart 2024, 15:24:00 »
Bu forumdaki sessizligi iyiye yoruyorum ben. Mutlu însanlar susarlar.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
« Yanıtla #155 : 16 Mart 2024, 19:07:19 »
Yok hocam tam öyle değil :) Fotoları çektim de henüz yükleme fırsatım olmadı. Yarın güncellemeyi paylaşacağım dostlar.

Bu forumdaki sessizligi iyiye yoruyorum ben. Mutlu însanlar susarlar.

Son durum nedir?
Serkan Aygın saç ekim sürecim (Ersin bey ekibi)
Serkan Aygın saç ekim yorumları, öncesi ve sonrası:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31013.0

Tarih: 18.03.2023
Ekilen: 4600 Greft

Tarih: 06.09.2023
Ekilen:2000

Takviyeler:
Propecia hap-Finasterid, günde 1
Xpecia hap-Vitamin, günde 2

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
« Yanıtla #156 : 18 Mart 2024, 19:06:31 »
BÜYÜK GÜNCELLEME:
İLK EKİMİN 1. YILI
İKİNCİ REVİZE EKİMİN 6. AYI

Bir yılın sonunda genel olarak yorumlarım:
-  Doğal olarak eskisinden çok daha farklı bir görünüme sahibim, neticede o kadar saç ektirdik. Bu beni mutlu ediyor.
-  Eski fotoğraflarıma bakınca "keşke daha önce ektirseymişim, çirkin çirkin gezmişim ortalıkta" diyorum  :D :D :D
-  Kliniğin talimatlarına fazlasıyla uydum. Halen sıcak saç kurutma makinası falan kullanmıyorum mesela. Ya da havluyla sert hareketler yapmıyorum. Ayrıca sağlığıma, beslenmeme dikkat ettim, ediyorum.
-  Günde 2 xpecia, 1 propecia almaya halen devam ediyorum. Şampuan Prozinc Plus. Başka herhangi bir takviye kullanmadım.
-  İkinci ekimin 5. ve 6. aylarında dökülmelerim arttı, her duşta 50 adet civarı ve gün içerisinde 10 civarı dökülmelerim oluyor. Bunun sebebi nedir? İkinci ekimin şok dökülmesi 1-3. ay yerine 5. ayda başlamış olabilir mi? Aklıma bu geliyor çünkü şok dökülme döneminde çok dökülmemişti saçlarım. Veyahut o dökülenlerin yerine yenisi çıkıyor mudur sizce? Yani normal dökülme-yeniden çıkma süreci midir bu? Klinik öyle olduğunu söyledi ama bilemiyorum. Dökülenler kendi saçım değil, ekilenler. Ondan eminim onu belirteyim.

Sonuçtan memnun muyum? Operasyonu nasıl değerlendiriyorum?
Buna yanıt vermek biraz zor.. Farklı bir görünüme kavuştuğum için memnunum elbette fakat tam olarak beklediğim gibi olmadı henüz. Çünkü sıklıkla ilgili problemlerim var. Bunu bir sonraki gönderide size göstereceğim. Klinik iyi bir klinik bence ama bu operasyona 10 üzerinden 6-7 puan veriyorum kendi adıma ve bu Serkan Aygın için biraz düşük bir puan anlamına geliyor. Siz kaç veriyorsunuz?

Yanlış anlaşılmasın, bunlar benim şahsi düşüncelerim. Belki benim "iyi" standartım yüksek, belki birkaç ay sonra aniden gürleşecek ya da belki de her ekim yaptıranın saçı böyle ve instagram'a koyulan fotoğraflar yanıltıyor orasını bilemiyorum. (çünkü arkadaşım da burada yaptırdı ve onunki de böyle ama o normal olduğunu söylüyor)

Yorum yaparken bende ilk ekimde 4600 greft(9850 tel) ve ikinci ekimde 2000 greft (4070 tel) ekim yapıldığını unutmayın.

Sıklık meselesi için bir sonraki yorumuma göz atın!

Takviyeler:

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
« Yanıtla #157 : 18 Mart 2024, 19:15:50 »
BÜYÜK GÜNCELLEME PART 2:
İLK EKİMİN 1. YILI
İKİNCİ REVİZE EKİMİN 6. AYI

Sıklık ile ilgili yorumlarım:
Benim şöyle bir sıkıntım var. Birisi bana karşıdan ya da hafif yandan baktığında saç derim ta kafamın arkasına kadar gözüküyor. Yani saçlar, deriyi kapatmıyor ve çok seyrek bir görünümü var. Bu durum canımı sıkıyor ve sebebinin ne olduğunu bilmiyorum. Işıktan ışığa çok farketmiyor onu peşinen söyleyeyim, yani karanlık asansör ışığında da böyle, güneş altında da böyle, duştan yeni çıkınca da böyle, oda ışığında da böyle. Bu fotoğraflar normal gün ışığı rengi, led oda florasanın altında çekildi mesela.
Bu durumu size göstermek ve yorumlarınızı almak istiyorum. Ne diyorsunuz? Normal mi? Herkesinki böyle mi? Ben mi abartıyorum? Yoksa bir aksilik mi var? Ve bunun için ne yapabilirim?

Yorum yaparken bende ilk ekimde 4600 greft(9850 tel) ve ikinci ekimde 2000 greft (4070 tel) ekim yapıldığını unutmayın.

Takviyeler:

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 18 Mart 2024, 19:21:59 »
senin 18 yasindaki sac hic bir zaman geri gelmez malesef ekim sadece cok keller icin kapaticilik sagliyo ustune toppik at 10  numara olur 8)

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #159 : 18 Mart 2024, 21:29:41 »
Siklik bende de benzer bir sekilde bu arada. Isik oyle olunca isin tum foyasi ortaya cikabiliyo ama sac ekimciler sihirbaz da degiller… Bizim saclar da biraz boyle maalesef. Ben de cok mutlu degilim ama eskisine nazaran cok daha iyi bir gorunumum var. Serkan Aygin yerine Koray Hoca veya dunyadaki baska cok iyi bir merkez ekseydi cok daha iyi olacakti seklinde dusunmuyorum acikcasi. Ekim merkezi ayni/benzer kalitede ekim yapiyor bu isi senelerdir her gun yapiyorlar ama maalesef kisiden kisiye degisiyor alinan verim.

Kullandigin takviyeler bilgim dahilinde baskilayici mahiyetindeler ve dokulmeyi engelleyecekler. Minoxil varyanti bir urunle belki cikislari da desteklemeyi dusunebilirsin? Ben gec de olsa basladim, gelecekte olunlu sonuc alacagim yönünde umutluyum, ama kismet.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 18 Mart 2024, 21:44:24 »
Saç ekimi beklentileri farklı sonuçlar genelde farklıdır :)
Saç ekiminiz açık alana göre başarılı açıklık çok geniş ve güzel kapanmış ama sizin sıklık beklentiniz daha fazla olabilir.

Güzel bir sonuç güzel günlerde tarayın hocam.
Global Moderator

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 18 Mart 2024, 21:56:05 »
Sonuç çok kötü değil hocam. Ancak daha düşük fiyata Ekim yapan bir merkeze gitseydiniz bence bu merkezin verdiği başarıyı size verebilirlerdi. Ancak şunu da belirtmek lazım Serkan aygın işinin arkasında durmuş ücretsiz ikinci Ekim de yapmış. Neticede 10 üzerinden 6 puanlık bir Ekim olmuş. Daha ikinci ekimin de bir yılı dolmamış iki-üç aya kararmalar artar. Öte yandan Serkan Aygın’ın son dönemde revizyonu artmış forumdaki sonuçlardan da bu anlaşılıyor. Saç dökülmeniz için de prp yaptırmanızı tavsiye ederim.

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #162 : 18 Mart 2024, 22:01:26 »
Sonuç çok kötü değil hocam. Ancak daha düşük fiyata Ekim yapan bir merkeze gitseydiniz bence bu merkezin verdiği başarıyı size verebilirlerdi. Ancak şunu da belirtmek lazım Serkan aygın işinin arkasında durmuş ücretsiz ikinci Ekim de yapmış. Neticede 10 üzerinden 6 puanlık bir Ekim olmuş. Daha ikinci ekimin de bir yılı dolmamış iki-üç aya kararmalar artar. Öte yandan Serkan Aygın’ın son dönemde revizyonu artmış forumdaki sonuçlardan da bu anlaşılıyor. Saç dökülmeniz için de prp yaptırmanızı tavsiye ederim.

Serkan Aygin’in revizyonu artmis konusuna cok katilmiyorum ki ben de revizyon oldum ucretsiz. Ben para odeyip daha buyuk bir ekim yaptirmak istegiyle gittim zira sac cizgimi one almak tepe ekimi yaptirmak istiyordum, parami istemedi ucretsiz kucuk revizyon yapti ve medikal terapi yapmam yonunde telkinde bulundu. Illa para harcamak istiyorsan PRP/mezo devam edersin dedi. Bunu biraz satis stratejisi olarak kullaniyor ekim merkezi bence ve sonuc gozetmeksizin neredeyse herkese uyguluyor gibi. Ismi revizyon oldugu icin piyasada olumsuz bir algi olusuyor ama bence niyetleri iyi. Memnuniyet odaklı değil de paragöz olsalar mesela paramı alıp bana büyük ekim yaparlardı.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2024, 22:19:30 Gönderen: Beygirbey »
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 18 Mart 2024, 22:09:38 »
Sonuç açık alana göre iyi duruyor
Bir sıklaştırma daha şansınız varsa çok daha iyi yerlere gelir saçınız

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 18 Mart 2024, 22:21:36 »
Serkan Aygin’in revizyonu artmis konusuna cok katilmiyorum ki ben de revizyon oldum ucretsiz. Ben para odeyip daha buyuk bir ekim yaptirmak istegiyle gittim zira sac cizgimi one almak tepe ekimi yaptirmak istiyordum, parami istemedi ucretsiz kucuk revizyon yapti ve medikal terapi yapmam yonunde telkinde bulundu. Illa para harcamak istiyorsan PRP/mezo devam edersin dedi. Bunu biraz satis stratejisi olarak kullaniyor ekim merkezi bence ve sonuc gozetmeksizin neredeyse herkese uyguluyor gibi. Ismi revizyon oldugu icin piyasada olumsuz bir algi olusuyor.

Revizyon olumsuz bir algı doğuruyor. Bence satış stratejilerini değiştirmeleri gerek. Örneğin biz sonuç iyi bile olsa ufak bir aksaklık için ücretsiz bir ekim daha yapıyoruz şeklinde. Açıkçası ben beğenmiyorum Serkan Aygın’ın son dönemdeki ekimlerini.

Facebook Twitter Instagram