Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın (Ersin bey) - 4600 Greft - 18.03.2023 - Yaş 32  (Okunma sayısı 21379 defa)

hakan.zip

• Full Member
  • Ekimimi görmek için aşağıdaki dünyaya tıkla
    • Saç Ekim Sürecim
Arkadaşlar ekim esnasında hiç bir yer acımazken, tek bir yer acımıştı. Ekimden sonra da orası kızarıktı, bekleyeyim geçer heralde dedim ama geçmeyince sordum ve enfeksiyon kapmış olduğunu öğrendim.
Nasıl olur da klinikteki hiç kimse farketmedi bunu ertesi günkü pansumanda veya ilk yıkamada? Keşke hiç beklemeden daha erken sorsaymışım. Anlaşılan bu işte de kendim her şeyi didik didik etmek, tetikte olmak zorundayım...
Klinik ciddi bir şey olmadığını, deride oluşan bir enfeksiyon olduğunu, kökleri etkilemeyeceğini belirtti ama bu saatten sonra her şeyi kendim araştıracam.
"bacteroban pomat" adında antibiyotikli bir krem kullanmamı istediler 1 hafta boyunca günde 4 kez.
Fotoları bırakıyorum, yorumlarınızı alabilir miyim?
Ciddi bir sıkıntı mı bu? Ekime zarar verecek bir şey mi?

hasan Sahin

• Full Member
Benim konuma göz atın benzer şekilde bence yaşadım verdikleri kremi kullandım geçti hocam sürec sonunda önemli olan saçın çıkması o bölgelerde
Dr.Serkan Aygın Saç Ekimi 4600 Greft Yaş 34
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30546.0

Beygirbey

• Sr. Member
Merhaba, cok ciddi gozukmuyor. Bana kalirsa koklerinize zarar vermeyecektir. Ztn antibiyotik aliyosunuz, antibiyotikli kremi de kullanin hizlica verim alacaksiniz diye dusunuyorum. Kabuk dokumunden sonra adi bile gecmez.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
Benim konuma göz atın benzer şekilde bence yaşadım verdikleri kremi kullandım geçti hocam sürec sonunda önemli olan saçın çıkması o bölgelerde

Merhaba Hasan inceledim senin konuyu. Birbirinden biraz farklı gibi duruyor yaralar ama senin konuda da herkes ciddi bir şey olmadığını belirtmişler. İçim rahatladı biraz, ilacı kullanayım bakalım ne kadar sürede geçecek. Bu arada imzana ekim konunu koy bence ki insanlar rahat bulabilsinler :)

Merhaba, cok ciddi gozukmuyor. Bana kalirsa koklerinize zarar vermeyecektir. Ztn antibiyotik aliyosunuz, antibiyotikli kremi de kullanin hizlica verim alacaksiniz diye dusunuyorum. Kabuk dokumunden sonra adi bile gecmez.

Antibiyotik hap dün itibariyle bitmişti. 5 gün doldurdum. Kremi de hemen şimdi başlayacağım. Çok teşekkürler Beygirbey.
Serkan Aygın saç ekim sürecim (Ersin bey ekibi)
Serkan Aygın saç ekim yorumları, öncesi ve sonrası:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31013.0

Tarih: 18.03.2023
Ekilen: 4600 Greft

Tarih: 06.09.2023
Ekilen:2000

Takviyeler:
Propecia hap-Finasterid, günde 1
Xpecia hap-Vitamin, günde 2

hasan Sahin

• Full Member
Merhaba Hasan inceledim senin konuyu. Birbirinden biraz farklı gibi duruyor yaralar ama senin konuda da herkes ciddi bir şey olmadığını belirtmişler. İçim rahatladı biraz, ilacı kullanayım bakalım ne kadar sürede geçecek. Bu arada imzana ekim konunu koy bence ki insanlar rahat bulabilsinler :)

Antibiyotik hap dün itibariyle bitmişti. 5 gün doldurdum. Kremi de hemen şimdi başlayacağım. Çok teşekkürler Beygirbey.
Hallettim hocam  ;) sizin bana göre daha iyi görünüyor birde merkezin verdiği losyon yerine panthenol losyonu kullanın hocam daha fazla bakteriler için etkili hatta merkezin verdiği sanki daha kötü ediyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hallettim hocam  ;) sizin bana göre daha iyi görünüyor birde merkezin verdiği losyon yerine panthenol losyonu kullanın hocam daha fazla bakteriler için etkili hatta merkezin verdiği sanki daha kötü ediyor

Bepanthenol mu? Fark etmez daha iyi
Bepanthenol losyon
Global Moderator

LİGHTNİNG

• Sr. Member
Arkadaşlar ekim esnasında hiç bir yer acımazken, tek bir yer acımıştı. Ekimden sonra da orası kızarıktı, bekleyeyim geçer heralde dedim ama geçmeyince sordum ve enfeksiyon kapmış olduğunu öğrendim.
Nasıl olur da klinikteki hiç kimse farketmedi bunu ertesi günkü pansumanda veya ilk yıkamada? Keşke hiç beklemeden daha erken sorsaymışım. Anlaşılan bu işte de kendim her şeyi didik didik etmek, tetikte olmak zorundayım...
Klinik ciddi bir şey olmadığını, deride oluşan bir enfeksiyon olduğunu, kökleri etkilemeyeceğini belirtti ama bu saatten sonra her şeyi kendim araştıracam.
"bacteroban pomat" adında antibiyotikli bir krem kullanmamı istediler 1 hafta boyunca günde 4 kez.
Fotoları bırakıyorum, yorumlarınızı alabilir miyim?
Ciddi bir sıkıntı mı bu? Ekime zarar verecek bir şey mi?

İltihap gibi bisey sac cikisini engelleyebilir sanirim

ahmet89

• Full Member
Ekiminiz çok güzel olmuş donör alımı da çok güzel duruyor homojen olmuş ekiptekiler iyi iş çıkarmış ellerine sağlık sürecinizi merakla bekliyorum
🧔🏻‍♂️

hasan Sahin

• Full Member
panthenol forte spray 9% 150ml yok hocam bu marka diğerini de ismini duydum ama ben panthenoldan çok memnun kaldım.
Bepanthenol mu? Fark etmez daha iyi
Bepanthenol losyon

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
panthenol forte spray 9% 150ml yok hocam bu marka diğerini de ismini duydum ama ben panthenoldan çok memnun kaldım.

Hintell, Hasan; kliniğin verdiği losyonun içerik bilgisini aşağıya ekliyorum ve fotoluyorum -sağdaki bölüm losyonun-. Hasanın söylediği panthenol'ün içerik bilgisine tam olarak ulaşamadım, sadece vitaminler var gibi. Eğer çok elzem bir şey değilse kliniğin verdiğinden devam edecem sanırım, daha çok bileşen var gibi :) Zaten ne kadar kullanıcam bunu onu da bilmiyorum. Ama yok illa kullanman lazım diyorsanız panthenol alırım.

@Hintell, bu arada enfeksiyon hakkında ne düşünüyorsun?

Ekiminiz çok güzel olmuş donör alımı da çok güzel duruyor homojen olmuş ekiptekiler iyi iş çıkarmış ellerine sağlık sürecinizi merakla bekliyorum

Çok teşekkürler Saçmir, umarım.

Takviyeler:

hakan.zip

• Full Member
    • Saç Ekim Sürecim
ÇOK SAÇMA BİR ŞEY OLDU YA.
Dostlar dün ilk defa dışarı çıktım, arabayla tabii. Kendi hasır şapkam vardı onu deneyeyim bir dedim; şu turistik yerlerde satılan michael jackson şapkasına benzeyen şapkalardan. Şapkayı çıkartırken elim tavana çarptığı için, şapkanın hasır olan kısmı yani dış yüzeyi kafamın üstüne dokundu. Mesela nasıl dokundu, yanlışlıkla elinizin çarpması gibi bir şiddette dokundu. Ciddi bir şiddette değildi. Hemen aynaya baktım ve daha önce görmediğim bir çizik farkettim. Daha önce yoktu böyle bir boşluk veya vasa bile bu kadar belirgin değildi.

Sanki oradaki kökler yolunmuş gibi hissediyorum. Bu mümkün mü? Bir dokunmada hemen yerinden çıkar mı böyle kökler? Ya da ne olmuş olabilir buraya? Ekimi nasıl etkiler?

Aile üyeleri yakından baktığında o boşluğun altında hiç bir yaranın olmadığını, dolayısıyla köklerin düşmediğini, orada kabuk gibi bir şeyin olduğunu yani köklerin o kabuğun altına gitmiş olabileceğini söylüyorlar. Çünkü kökler çıksaydı altında ufak noktalar veya yara olması lazımdı diyorlar.

Fotoları ekliyorum bi bakar mısınız?

Takviyeler:

stcevik

• Yeni üye
  • *
Bu çizginin şapkanızın teması ile ilgisi yok hocam, kuruduğu için bu hale geliyor, merak etmeyin ama o şekilde kalmayaaktır.
  • Ekim Tarihi: 11 Mart 2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr. HakanClinic (Op.Dr. Hakan Bozkurtoğlu)
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar

hasan Sahin

• Full Member
Hocam ben panthenol dan memnun kaldım ama yine de tercih sizin merkezin verdiği losyon cild üzerine aşırı derece yapışıyor beyaz tabaka bırakıyor ve ben panthenol kullanmaya başladıktan sonra hızlı iyileşme gördüm yani faydasını gördüm tercih sizin sadece ben önerim panthenol
Hintell, Hasan; kliniğin verdiği losyonun içerik bilgisini aşağıya ekliyorum ve fotoluyorum -sağdaki bölüm losyonun-. Hasanın söylediği panthenol'ün içerik bilgisine tam olarak ulaşamadım, sadece vitaminler var gibi. Eğer çok elzem bir şey değilse kliniğin verdiğinden devam edecem sanırım, daha çok bileşen var gibi :) Zaten ne kadar kullanıcam bunu onu da bilmiyorum. Ama yok illa kullanman lazım diyorsanız panthenol alırım.

@Hintell, bu arada enfeksiyon hakkında ne düşünüyorsun?

Çok teşekkürler Saçmir, umarım.

hasan Sahin

• Full Member
Çatlaklar derinin kurumasından kaynaklı ve krem daha fazla kuruluk yapacaktır yıkamaları yapmaya devam et.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Anezteziden dolayı çatlak bu bişi yok geçer
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

Facebook Twitter Instagram