Gönderen Konu: Gold City Hair | 6060 Greft | Safir FUE | 07.03.2023 | Yaş 35 | NW5a  (Okunma sayısı 19088 defa)

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Donör bölgesi 10. Gün kabuk dökümü sonrası

emekli kel

• Hero Member
 hocam saçlar çıkana kadar xpeciayı kullan sonra bırak.finasteridle ikisi ağır gelir.resimler sabıka resmi gibi olmuş:)birde sawpalmettolu şey kullanıon hepsi ağır gelir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada Mett kullanici adli arkadasimizin sonucuna benzer bir sonuc alir miyim dersiniz ?
4930 Greft kullanilmis onda. Alani benimkinden daha kücük gibi duruyor. Ne dersiniz ?

Mett tabi Serkan Aygin`da yaptirmis, benim de fiyatini ögrendikten sonra keske onda yaptirsaydim dedigim yer.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23865.15

Emeklikel bu karşılaştırmayı yapabilir misin ? Benim ekim sıklığı ile Mett adlı arkadaşın ekimini kıyaslasan, ben de aynı takviyeleri alıyorum.

Sonuç aynısı olmasa da benzer mi verim alabilir miyim ?
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam saçlar çıkana kadar xpeciayı kullan sonra bırak.finasteridle ikisi ağır gelir.resimler sabıka resmi gibi olmuş:)birde sawpalmettolu şey kullanıon hepsi ağır gelir.

Sabıkalıyız suçumuz saçsız olmamız 😅
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 :) durun asıl suçlu dht .keller masumdur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
:) durun asıl suçlu dht .keller masumdur.

Sacli erkekler de seks yapip üreyebiliyorlar ise ve libidolarinda düsüklük yok ise DHT kesinlikle genlerimizden cikarilmali!
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 aslında sorun dhtde değil reseptorerde.normalde dht reseptore değip geri doner ama bizde reseptorlere bağlanıyor saçın kokune oturuyor orda saçı dokuyor.genetik dokulmesi olanlarda dht reseptore bağlanıyor olay bu.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim aynı yerdeyiz, benim ekime yaptığın yorumdan geldim. Her nekadar ısrarla merkeze sorupta nekroz olmadığını söylemelerine bakma sen ufak tefek nekrozların mevcut. 2021  yılından da var bi kişi nekroz olmuş gibiydi uzun zaman paylaşım yapmamış sonradan keşfettiğim için formu sonradan gördüm. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23985.0
Mutlu sonuç olması dileğiyle...
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 03:38:15 Gönderen: Aldous Huxley »
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hayırlı olsun kardeşim aynı yerdeyiz, benim ekime yaptığın yorumdan geldim. Her nekadar ısrarla merkeze sorupta nekroz olmadığını söylemelerine bakma sen ufak tefek nekrozların mevcut. 2021  yılından da var bi kişi nekroz olmuş gibiydi uzun zaman paylaşım yapmamış sonradan keşfettiğim için formu sonradan gördüm. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23985.0
Mutlu sonuç olması dileğiyle...

Sorma. Bu şimdi iyice üzdü. Halbuki saç ekimi konusunda bilgim var.. Bu merkez bizi biraz yanıltıyor Acıbadem Hastanesi güvencesiyle, halbuki doğrudan hiç bir ilişikleri yok.

Serkan Aygın adını ve fiyatını geç duydum. Keşke orada yaptırsaydım 2000€ istiyorlarmış..

İnş verimli bir sonuç alırız. Artık olan oldu.
Beraber ama takipte kalalım. Birlikten kuvvet doğar :)

• Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Açıklık geniş alan ama planlama olarak ben beğendim. Ufak nekrozlarda çıkışlarda sorun olmazsa süreç sonunda kafanıza bile takmayacağınız ufak detaylardan olur. Ne kadar fire olmasını istemesenizde saç ekiminde maalesef fire oluyor. Umarım iyi bir sonuç alırsınız. Açıklık için 2. bir ekime zaten ihtiyaç duymanız muhtemel ki zaten süreçleri takip ettiğinizi söylediğiniz için bu konuda da fikrinizin olduğunu düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açıklık geniş alan ama planlama olarak ben beğendim. Ufak nekrozlarda çıkışlarda sorun olmazsa süreç sonunda kafanıza bile takmayacağınız ufak detaylardan olur. Ne kadar fire olmasını istemesenizde saç ekiminde maalesef fire oluyor. Umarım iyi bir sonuç alırsınız. Açıklık için 2. bir ekime zaten ihtiyaç duymanız muhtemel ki zaten süreçleri takip ettiğinizi söylediğiniz için bu konuda da fikrinizin olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim.
Planlama konusunda 2 değil 3 bile düşünüyordum aslında ama bu merkezde artık yaptırmam..
videodaki gibi aslında.
Ama sonra ön  ve verteks olarak iki şekilde yapılmasını tercih ettim, 3 operasyon 3 sene yorar beni diye.

Umarım güzel sonuç çıkar, sağol.
Sıklık konusunda ne düşünüyorsun ?
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sorma. Bu şimdi iyice üzdü. Halbuki saç ekimi konusunda bilgim var.. Bu merkez bizi biraz yanıltıyor Acıbadem Hastanesi güvencesiyle, halbuki doğrudan hiç bir ilişikleri yok.

Serkan Aygın adını ve fiyatını geç duydum. Keşke orada yaptırsaydım 2000€ istiyorlarmış..

İnş verimli bir sonuç alırız. Artık olan oldu.
Beraber ama takipte kalalım. Birlikten kuvvet doğar :)

Üzülme bu bizim kendi hatamız sonucun güzel olmaya bakıcaz artık ayrıyeten bu Serkan aydını çok kafana takma ben Gold City den önce Serkan aydını araştırdım oraya ektiricektim çok şikayet var Serkan Aydın da her gördüğümüze inanmamak lazım bu forum bu konuda çok gerçekçi yer takipteyim seni ayrıca bende senin gibi hastaneyle ilgisi bağı vardır en azından en önemli hastanelerden biri olan acıbadem hastanesinin merdiven altı şirketlerle iş yapmıcağını düşündüm ama olay öle değil tabi kat kiralıyorlar , her nekadar personelin üstündeki kıyafetde acıbadem yazsada bi  bağı yok kısacası modern aldatmacadır bu. Neyse bu saatten sonra ileriye bakıcaz artık
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 14:44:41 Gönderen: Aldous Huxley »
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
12. Gün
Siyah yerin (nekroz mu her neyse astık.) altında kızarıklık var.

Diğer yerler de kararma yok. Saç kökleri sizce çıkar mı o kırmızı yerlerden ? Yarın, Pazartesi doktor Harun Alakaya ile birebir görüşeceğim.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla forumdan edindiğim bilgilere göre nekrozun altından greft kaybı oluyor inş olmaz tabi kardeşim de, bide uzun yıllarca forumda bulunan tecrübeli üstadların  yorum yapmasını isterim . Ekim merkezlerinin çok azı yaptığı iş ne olursa olsun arkasında duranlar var, Dr la birebir görüş tabi önemli olan yapılan olumlu veya olumsuz her neyse arkasında durmaktır öylede olur umarım
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla forumdan edindiğim bilgilere göre nekrozun altından greft kaybı oluyor inş olmaz tabi kardeşim de, bide uzun yıllarca forumda bulunan tecrübeli üstadların  yorum yapmasını isterim . Ekim merkezlerinin çok azı yaptığı iş ne olursa olsun arkasında duranlar var, Dr la birebir görüş tabi önemli olan yapılan olumlu veya olumsuz her neyse arkasında durmaktır öylede olur umarım

Aynen öyle. Bana net söyleyin cocuk yok karsinizda dedim. Benim bilmek istedigim siyah olmayan kirmizi yerlerden greft cikar mi ?
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Facebook Twitter Instagram