Gönderen Konu: Gold City Hair | 6060 Greft | Safir FUE | 07.03.2023 | Yaş 35 | NW5a  (Okunma sayısı 19158 defa)

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Az önce çektim.

Minox kullanmadım daha. Sence kullanmalı mıyım ?

Yani maalesef biraz aldandık kanalların tamamını doktorun açmaması resmen kandırmaca.
Kanalları Harun Bey açıyor diyorlar, operasyonda Harun Bey sadece ön hatları açıyor. Görüşme sırasında böyle anlatmıyorlar.

Benim anlamadığım dikkatsiz insanlar yorumlarda “kanalları doktor bey açtı” yazıyorlar ama farkında değiller operasyon sırasında kim ne yapıyor.. Bence bizim gibi dikkatli takip edenler farkına varıyor, kim ne iş yapıyor diye soruyor çünkü.

Umarım sonuçlar güzel gelir..

Beygirbey

• Sr. Member
Donore sanki baya sert davranmislar, hizli toparlar ins.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
 ::)
Donore sanki baya sert davranmislar, hizli toparlar ins.

İnş. 4500-5000 konuşup 6060 çıkınca bana sormadan hırpalanmıştır maalesef.
Serkan Aygın bütçesi olup burada ekim yaptırınca insan kızıyor kendisine..  :o
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

ked8620

• Yeni üye
  • *
Bende bilmiyorum minoksil konusunda tansiyonu yukselttigi soyleniyor, o kadar yara acikken kulllaninca tansiyon yukselebiliyormus. Bende NL oldugumdan muadilini bulup birkac kere kullanicam durumuma gorede devam edip etmemeye karar vericem. Bence donor bolgelerimiz yakin, sadece sanki sende biraz kabuklanma olmus gibi sag tarafta, bende kizariklik var kasinma yapiyor. Operasyon sonrasi kiminle gorusuyorsun Aslihan hanimla mi bir ona sor istersen?

Bence sikma canini sende okadar stres yapma daha cok, kotu etkileme sonucunu olduktan sonra yapacak birsey yok, sonucta otekininde garantisi yoktu oyle dusun, malesef ki artik TR de kime guvenecegini bilemiyor insan, ozman nasil bir hikayen olurdu bilemiyorsun. Ilk attigin fotolar ile digerine gore bayagi toparlamissin.

Ben zaten 0 a yakin kullaniyordum ve uzulmemek ve stres yapmamak icin tutarsa tutar diye bakiyordum :) simdide donor bolgesinde problem olur mu diye korkuyorum cunku 0 kullanirsam bu sefer izli olur mu diye.

Umarim 1 sene sonrada guzel fotolar paylasabiliriz buradan.
  • Ekim Tarihi: 04-03-2023
  • Ekim Merkezi ismi Goldcity
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Bosster 4 aylik set, mezoterapi , prp, minoksil

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuklanma yok kızarıklık var. Bekleyeceğiz.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün tam 1 ay oldu.
Şok dökülme 3. hafta başladı, iki gündür çok bir dökülme olmuyor yıkmalarda dikkat ettiğim kadarıyla inş böyle kalır :)

Günlük yıkama ve şampuanı 5 dk bekletme + parmak uçlarıyla masaj yapıyorum.
Yıkama sonrası serum sıkıp tekrar masaj yapıyorum.
Vitamin ve Fin’e devam.

Daha sert yıkamaya başlamalı mıyım ?
Donör sizce nasıl gözüküyor ?

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2023, 18:46:14 Gönderen: staatsmann »
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
maşallah gözlerde süpermiş yakışıklı kardeşim.

süreç güzel şok dökülmen bitmiş artık daha sert yıkaman güzel olur donör de hızla toparlıyor
bundan sonra normal bekleme sürecine ufak ufak geçiyorsun hayırlısı olsun
Global Moderator

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür Hintell sağol.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay olmuş donörün güzel görünüyor bence aklına geldikçe hafif hafif masaj yapmayı ihmal etme . Yavaş yavaş sert yıkama yapabilsin
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donöre ve ekili yerlere masajı her gün yapıyorum.
Donör için  Regaine minoksidil başlamayı düşünüyorum, klinik kullan dedi.
Ne dersiniz ?
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür Hintell sağol.

rica ederim dostum hayırlısı olsun.

daha hızlı toparlar ama bence toparlama hoşuna gitmez ise kullan şimdilik doğal haline bırak bakalım
Global Moderator

Eksi sözlük

• Sr. Member
Donör için sabırlı ol bence toparlasın kendi kendine çok sorun olursa kullanırsın.
şok dökülmende sonlanmış hayırlısı inşallah güzel olur

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ok, biraz daha bekleyim Minox için.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2023, 02:02:32 Gönderen: staatsmann »
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

kelveötesi35

• Hero Member
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Öncesinde araştırma ve ektirme kısımlarını düşünürsek iki önemli ve zorlu bölümü atlatmışsın... Bundan sonrası beklemek ve saçları koruyabilmek...

Ekim fena durmuyor. Çok fazla greft çalışılmış. Ama sen bu handikapı aşmak adına iyi besliyor gibisin kafayı sadece bunlara tek önerim, eğer yapıyorsan da söylediğimi kaale alma, günlük uzun yürüyüşler yaparak, sağlıklı beslenerek de vücudunu daha zinde tutman olur.

Ön hat fena degil gibi, yaş ekim uygun bir yaş... Aslında merkez konusunda doğru tercih ile süper sonuçlar alabilirdin...

Bilinçli bir kelsin, herşey güzel olacaktır. Yaz'a tarağını hazır et  |-nazarboncugu-|

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Öncesinde araştırma ve ektirme kısımlarını düşünürsek iki önemli ve zorlu bölümü atlatmışsın... Bundan sonrası beklemek ve saçları koruyabilmek...

Ekim fena durmuyor. Çok fazla greft çalışılmış. Ama sen bu handikapı aşmak adına iyi besliyor gibisin kafayı sadece bunlara tek önerim, eğer yapıyorsan da söylediğimi kaale alma, günlük uzun yürüyüşler yaparak, sağlıklı beslenerek de vücudunu daha zinde tutman olur.

Ön hat fena degil gibi, yaş ekim uygun bir yaş... Aslında merkez konusunda doğru tercih ile süper sonuçlar alabilirdin...

Bilinçli bir kelsin, herşey güzel olacaktır. Yaz'a tarağını hazır et  |-nazarboncugu-|

Sağol, yürüyüş bir ay geçtiği için başlıyorum tekrardan. Normalde çok hareketli biriyim.

Dediğin gibi biraz daha bekleyip acele etmeyip daha güvenilir, içinin rahat edeceği, daha planlı, emin, titiz çalışan bir kliniği seçmeliydim bütçem olduğu halde..  Serkan Aygın, Asuman, Cosmedica gibi ::)   

İki operasyon planladım ve ilki ön hat için 4500 greft konuşulup bana sormadan 6060’a çıkılmasından sonra ilk endişem bu oldu ve daha sedyede yüz üstü uzanmışken içime kurt düştü. Umarım donörü zorlamadınız dedim oradakilere.
Burada paylaşmak şart oldu.

Valla elimden geleni yapıyorum. 5 haftadır çalışmadım, saçları iyi korudum. Güzel uzun uzun dinlendim.
İyi dengeli beslenme yaptım ve tüm gerekli takviyeleri alıyorum - Fin dahil.
Sigara yok, alkol uzun bir süre yok sonuç netleşene kadar.

İkinci ekimi Allah nasip ederse mutlaka daha saygın kliniklerde olacak inş.

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2023, 16:07:58 Gönderen: staatsmann »
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Facebook Twitter Instagram