Gönderen Konu: Gold City Hair | 6060 Greft | Safir FUE | 07.03.2023 | Yaş 35 | NW5a  (Okunma sayısı 19069 defa)

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ayrıyeten devlet hastanesi veya başka bi özel hastaneyede gidip hangi bölüm bakıyorsa artık cildiye mi ,plastik cerrahimi bilmiyorum nekroz değil mi yada nekroz sa ne gibi durumlarla karşılaşılabilir net ayrıntılı bir bilgi alabilirsin

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen öyle. Bana net söyleyin cocuk yok karsinizda dedim. Benim bilmek istedigim siyah olmayan kirmizi yerlerden greft cikar mi ?

Siyah olmayan kırmızı yerlerden bence greft çıkar. Siyahın altından da inş çıkmasını istiyorum
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

emekli kel

• Hero Member
 çıkar.sonucta o kırmızı yerlerden daha ağır yuzelsel nekrozlardada saç çıktığına gore oradanda çıkar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hadi bakalim. Tüm yogunlugu saglikli kisma veriyorum... Ama kendime nasil kiziyorum anlatamam... 2000 Euro ayirdigim  bütce ile gittigim yere bakin
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

emekli kel

• Hero Member
 zaten nekrozlu alan yuzde 1.ekim temiz duruyor güzel işçilik yapmışlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ins.
Ekim öncesi marka isim yapmis yerlere de gidebilecegimi ama Dr. Harun Alakaya ya güvenmek istedigimi belirttim. Safir kalem, kanal yönleri, donörün homojen alinimi, kimin kanal actigi gibi hususlara dikkat ettigimi ve dikkat edilmesini istedigimi hatirlattim... Orada beklerken ekim yapmis saci cikmis kisilerle konustum, sosyal medyada da takip ettim, su asagidaki videodaki adami facebooktan bulup sordum, nasil hala memnun mu diye. Cünkü adamin acikligi cok fazla ve sonuc iyi olmuss...

Biraz kumar oynadim gibi oldu ama hayirlisi. Sagol

• Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ins.
Ekim öncesi marka isim yapmis yerlere de gidebilecegimi ama Dr. Harun Alakaya ya güvenmek istedigimi belirttim. Safir kalem, kanal yönleri, donörün homojen alinimi, kimin kanal actigi gibi hususlara dikkat ettigimi ve dikkat edilmesini istedigimi hatirlattim... Orada beklerken ekim yapmis saci cikmis kisilerle konustum, sosyal medyada da takip ettim, su asagidaki videodaki adami facebooktan bulup sordum, nasil hala memnun mu diye. Cünkü adamin acikligi cok fazla ve sonuc iyi olmuss...

Biraz kumar oynadim gibi oldu ama hayirlisi. Sagol

Seninle ikna edilme konusunda birebir aynıyız ama biz Keller olarak ektirmeden önce farklı farklı başka ekim merkezleriylede görüşsek hepsinin iyi sonuç aldığı kişiler illaki var.Reklam yapmaları lazım sonuçta.Bu durumu ekart etmenin tek yolu bu gerçekçi dürüst formu keşfedip aylarca araştırma yapmaktı ama yapamadık. Artık sürece bakıcaz yaşanılanlara bakıcaz sonuca bakıcaz eleştiri boyutu sürecin başarısına göre olumlu veya olumsuz değişir.Bu arada okadar yorum yaptım sölemeyi unuttum senin çizgini ve ekim sıklığını beğendim sonucun güzel olması dileğiyle
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 19:16:22 Gönderen: Aldous Huxley »
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

emekli kel

• Hero Member
 sen saol.dediklerini onlar zaten bilir.ekimin olur merak etme.ileriki yas aralıklarla prp yada merkez izin verdikten sonra masaj yaparsan iyi olur.ileriki yaslarda dolaşm zayıflıyor guclendirmen gerek prp dermoller masaj falan.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Seninle ikna edilme konusunda birebir aynıyız ama biz Keller olarak ektirmeden önce farklı farklı başka ekim merkezleriylede görüşsek hepsinin iyi sonuç aldığı kişiler illaki var.Reklam yapmaları lazım sonuçta.Bu durumu ekart etmenin tek yolu bu gerçekçi dürüst formu keşfedip aylarca araştırma yapmaktı ama yapamadık. Artık sürece bakıcaz yaşanılanlara bakıcaz sonuca bakıcaz eleştiri boyutu sürecin başarısına göre olumlu veya olumsuz değişir.Bu arada okadar yorum yaptım sölemeyi unuttum senin çizgini ve ekim sıklığını beğendim sonucun güzel olması dileğiyle

Sağol teşekkür.

Bu arada sizce bu kanallar gerçekten safir kalem ile mi açılmıştır ? Yoksa çelik slit mi kullanmışlardır ?
Güven vermiyor yani .. verdikleri garanti belgesinde de safir vs yazmıyor çünkü
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sağol teşekkür.

Bu arada sizce bu kanallar gerçekten safir kalem ile mi açılmıştır ? Yoksa çelik slit mi kullanmışlardır ?
Güven vermiyor yani .. verdikleri garanti belgesinde de safir vs yazmıyor çünkü
Banada safir uc dediler ama bilmiyorum ki uzandım Dr 30-40 dk boyunca kafayı deldi safirmi çelik slit mi hiç bilmiyorum
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynı şüphe bende de var. Ben ama yatarken iki kere sordum safir kalem kullanıyorsunuz değil mi diye.
İşte böyle güven sorunu olunca. Bakalım 5-6-7 ay sonra ne olacak.

İkinci haftadan sonra yeni nekroz vs oluşması mümkün mü?
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zannetmem hiç görmedim sonradan nekroz olanı
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

emekli kel

• Hero Member
 hocam safir fue çelik slit falan filan bunlar çok onemli deği ekim çıkcaksa eski tekniklede çıkıyor.ekimin temiz duruyor rahat ol sorun yok çok takıon.zaten ne olcaksa olcak artık.kotu olcağını sanmıom sahsi dusuncem bole

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam safir fue çelik slit falan filan bunlar çok onemli deği ekim çıkcaksa eski tekniklede çıkıyor.ekimin temiz duruyor rahat ol sorun yok çok takıon.zaten ne olcaksa olcak artık.kotu olcağını sanmıom sahsi dusuncem bole

Abi takıyorum farkındayım, normalde mükemmelliyetçi biriyim işimde vs, nasıl oldu da 40/45 bin bütçem varken buraya kandım kendime kızıyorum. :)
Sağol ama inş hepimizin iyi sonuçlar.

Yarın Harun Alakaya ile konuşunca detayları yazıcam
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 iyi yapmışlar.ilaçlarda kullanıon.bazen cuvalla para verip işin sonunda memnun olmayanda var.piskoloik rahata hayatına bak

Facebook Twitter Instagram