Gönderen Konu: Gold City Hair | 6060 Greft | Safir FUE | 07.03.2023 | Yaş 35 | NW5a  (Okunma sayısı 19066 defa)

ked8620

• Yeni üye
  • *
Büyük değişim valla. Üstteki arkadaş sorduğu için soruyorum. Elektriklenme herkeste oluyor mu? Oluyorsa neden oluyor?

Bende de bir miktar oluyor, neden oldugunu bende bilmiyorum. Bilen varsa cevaplarsa bende mutlu olurum. :) Ve cozumu varsa.

makarna87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende de bir miktar oluyor, neden oldugunu bende bilmiyorum. Bilen varsa cevaplarsa bende mutlu olurum. :) Ve cozumu varsa.

saçların eski halini alması, yumuşaması, dokuyu tamamen iyileştirmesi vs 2 yılı bulurmuş. bu elektriklenme görüntüsü saç kökünün hala iyileştiğine işaret olabilir bu açıdan bakılırsa.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Normal arkadaşlar bu fotoğrafları duştan sonra saçları kurutunca çektim.
Tecrübeli arkadaşlar yorumlarsanız sevinirim. Ben biraz daha fazla sıklık bekliyordum 6000 kök için.
Gözlemime göre benim saçlar geç uzuyor, 8. 9. aya kadar pek ümitli değildim. 6 ay sonra kapatıcılık daha da artar mı ?
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sigara daha öncede dediğim gibi ortamda kullanıyorum. Bunun bir zararı olur mu ? Biraz daha beklemeli miyim ?

• Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yoğun ışıkta
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşlardan sonuç için yorum almak isterim :)
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok açık kafadan bu seviyeye gelmek güzel... Sıklaştırma ise süsü olur...

M. SAYDAM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Konuyu baştan sona okudum. Gelişim yavaş olmuş ama sonuç güzel çıkmış. Ben de 29 ocakta bir ekim yaptırdım. Kafamda sizinki gibi nekroz ve pembe yarıklar oluştu. Bakalım ben de nasıl gidecek. Sürecin uzun olması cn sıkıyor her gün ayna karşısında saçlara bakıp bişeyler beklemek gerçekten zormuş. 😅
  • Ekim Tarihi: 29.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Hair Kapadokya
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 41

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Saçlarınızın form alması ile beraber güzel bir görüntü oluşmuş. Ancak önceden dediğimiz o orta bölümdeki boşluk devam ediyor. Güzel olmuş mu derseniz evet değişim güzel olmuş. Yine de böyle açıklıklara tek ekimle 6000 ekmek yerine bölerek ekim yapılsa 1'er yıl arayla bence çok daha güzel sonuçlar alınabilir. Siz zaten sanıyorum 2. bir ekimde düşünüyordunuz. Donör alanınızı yormadan tamamlayıcı bir ekim olursa çok daha güzel saçlarınız olur. Tabi dışarıdan bakıldığnda o boşluklar burada attığınız fotoğraflara nazaran daha çok belli olmuyordur. Kısacası değişim güzel olmuş.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Büyük açıklığın olduğu durumlarda en doğru ekimin zaman ve paranın en çok kullanıldığı ekim olduğunu düşünüyorum ben de. Yani aslında üç ekimden oluşan bir süreç. Video paylaşmıştım ilk sayfalarda.

Kuaförüm de, arkadaşlar da yukarıdan baktığında fotoğraftaki gibi orta alanda boşluk gözükmediğini söylüyorlar, motive edici :)

İkinci ekim ekim-kasım gibi olacak inş. Yani o kadar mutluyum ki ve özgüven dopingi oldu ki anlatamam. Tepe ve sıkılaştırma için başka bir klinik düşünüyorum sebebi manuel fue istemem.
Maksimum sakal destekli ikinci bir ekim final olur inşallah.

Tek bir sorun var. Ortaokulda ya da lisede de bulutlu serin havalarda başım ağrıyordu sinüzidim olduğu için. Şimdi yine başladı migren gibi yüz baş ağrıları 😅
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Konuyu baştan sona okudum. Gelişim yavaş olmuş ama sonuç güzel çıkmış. Ben de 29 ocakta bir ekim yaptırdım. Kafamda sizinki gibi nekroz ve pembe yarıklar oluştu. Bakalım ben de nasıl gidecek. Sürecin uzun olması cn sıkıyor her gün ayna karşısında saçlara bakıp bişeyler beklemek gerçekten zormuş. 😅

O yerlerden saç çıkışları oldu. Diğer yerlere göre az ama oldu yine de.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2024, 21:09:59 Gönderen: staatsmann »
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

M. SAYDAM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
O yerlerden saç çıkışları oldu ben de. Diğer yerlere göre az ama oldu yine de.

Bakalım bende de oralardan çıkışlar var ancak nekroz olan bölgenin etrafında kendi saçlarım vardı şok dökülme ile onlar da döküldü. O biraz canımı sıktı şimdi o kısımlarda böyle sakal gibi elleyince batan siyah siyah görünen kıllar var sanırım onlar uzayınca daha iyi olacak. Yani ben öyle düşünüyorum sizde de durum öyle miydi kafamın içinde elime batan bir sürü kıl var kısa kısa
  • Ekim Tarihi: 29.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Hair Kapadokya
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 41

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
öncelik olarak sen sonuçtan mutlumsusun dostum ?
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
öncelik olarak sen sonuçtan mutlumsusun dostum ?

Çok şükür, mutluyum. Tekrardan saçlı olmak, şapka takmadan gezebilmek inanılmaz güzel bir his.

Karar verirken riske girip marka olmamış bir klinik seçtim. Sağlam kliniklere gidecek bütçem olmasına rağmen buraya gittim..

Forum sayesinde çok önemli bilgileri bir çoğumuz gibi sonradan edindim.
Manuel fue yada donör alanına çok önem veren ve ön çizgide ustalaşmış klinikler keşkem olarak kalacak ana yine de mutluyum.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

Ersel Siderov

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim uçmuş götürmüş resmen takviyeleri halen kullanıyor musun ? Bende bu ayın sonunda Ekim yaptıracağım karasız kalıyorum ; Serkan Aygın mı ? Emrah Cinik mi ? Yoksa Asuman mı diye kafayı yiyeceğim

Facebook Twitter Instagram