Gönderen Konu: Gold City Hair | 6060 Greft | Safir FUE | 07.03.2023 | Yaş 35 | NW5a  (Okunma sayısı 19076 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. Elimle masaj yaparken sivri kökleri hissediyorum. 6. Aydan sonra yeni kökler çıkar mı ?

Ben konuyu sessizce takip ediyorum. Şuan gelişmesi gerek. Ekilen sayıya bakıldığında kel görüntünün zaten gitmesi gerekirdi. Şuan bence ön orta hatta daha belirgin bir kapatıcılık olmasını beklerdim. Size ekim başında da zannedersem 2 ekim yapılması gerektiğini yazmıştım ama ekilen sayıya bakıldığında bence daha fazla kapatıcılığın olması gerekir. Saçlar form aldıkça bu bir nebze sağlanabilir ama bence böyle bir sonucu 4000 - 4500 greftle de sağlayabilirdiniz. O halde neden 6000 greft ekildi? Şimdilik ama doğrusunu yapıyorsunuz, 8. 9. ayları görmek en doğru olanı. Bakalım dediğim gibi takip ediyorum. Umarım güzel bir atak yapar saçlarınız...

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben konuyu sessizce takip ediyorum. Şuan gelişmesi gerek. Ekilen sayıya bakıldığında kel görüntünün zaten gitmesi gerekirdi. Şuan bence ön orta hatta daha belirgin bir kapatıcılık olmasını beklerdim. Size ekim başında da zannedersem 2 ekim yapılması gerektiğini yazmıştım ama ekilen sayıya bakıldığında bence daha fazla kapatıcılığın olması gerekir. Saçlar form aldıkça bu bir nebze sağlanabilir ama bence böyle bir sonucu 4000 - 4500 greftle de sağlayabilirdiniz. O halde neden 6000 greft ekildi? Şimdilik ama doğrusunu yapıyorsunuz, 8. 9. ayları görmek en doğru olanı. Bakalım dediğim gibi takip ediyorum. Umarım güzel bir atak yapar saçlarınız...

Aynı düşünüyoruz.  İki ihtimal var, ya seyrek sonuç olacak ya da gelişme devam ederse biraz daha kapatıcı. İkinci ekimi en başından beri planladım. O yüzden 6000 kök tepe bölgesine ekilmedi, ki o 4500-5000 olmalıydı dediğin gibi.
Eksiksiz tüm takviyelere devam.

Herkesin sonucu ve süreci farklı,  10. Ay’a kadar bir atak oldu oldu
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Şunu da düşünmek gerek. Ekimden önce hafifte olsa incelmiş biraz saçınız varmış. O saçlar ekimde zarar görmemişse takviyelerle incelen saçlarda kalınlaşma da olmuştur. O saçlı bölümün yanları halen seyrek ama o bölümde saçınız var gözüküyor. O yüzden bence süreci iyi takip etmeniz gerek.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şunu da düşünmek gerek. Ekimden önce hafifte olsa incelmiş biraz saçınız varmış. O saçlar ekimde zarar görmemişse takviyelerle incelen saçlarda kalınlaşma da olmuştur. O saçlı bölümün yanları halen seyrek ama o bölümde saçınız var gözüküyor. O yüzden bence süreci iyi takip etmeniz gerek.

Tabi o da aklımda. 
Şu videodaki gibi bir sonuç olması lazımdı bende 6 ay sonra… O da 6000 kök ektirmiş.
https://youtu.be/xv3xTThkOKs?si=sXXS70V1mjGaBzDD
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
Aynı düşünüyoruz.  İki ihtimal var, ya seyrek sonuç olacak ya da gelişme devam ederse biraz daha kapatıcı. İkinci ekimi en başından beri planladım. O yüzden 6000 kök tepe bölgesine ekilmedi, ki o 4500-5000 olmalıydı dediğin gibi.
Eksiksiz tüm takviyelere devam.

Herkesin sonucu ve süreci farklı,  10. Ay’a kadar bir atak oldu oldu
  10 ayla sınırlandırma.dr koray  bile diyor 12 ayda memnun olmayıp sonra olan var diye bir yakınım 1 senede memnuniyetsizdi sonra mutlu oldu.gerci onun sonraki ekimdi .sonraki ekimler geniş alanlar ileriki yaslar gec çıkar senin geniş  alan daha çok var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Emekli,

Yani böyle terapist gibisin sağol 😅
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
  :) sen saol
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2023, 23:30:11 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
7. ay doldu. Kuru ve ıslak fotoğrafları değerlendirmenize sunuyorum. İlk fotoğraf  ekimöncesi.
Takviyelere aralıksız devam ediyorum. 1 PRP daha yaptırdım. Bu ay sonu tekrar PRP yaptıracağım.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Islak haliyle; 
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 geniş alan 30 yas ustu  geriden gelir surec bence seyrinde daha çok değişicektir saçın kalınlaşma şu bu bir kadar daha yada bu kadara yakın gelişim bekliyorum bence yarıdasın

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
geniş alan 30 yas ustu  geriden gelir surec bence seyrinde daha çok değişicektir saçın kalınlaşma şu bu bir kadar daha yada bu kadara yakın gelişim bekliyorum bence yarıdasın

4 ay kaldı. Kalınlaşırsa bir tık daha iyi olur inş.
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 ne  4 ayı 18 ayı bulur ekim.12_18 ay arası bile 1 2 tık kalınlaşma gürleşme olur dur daha devre arası 2. yarı var onunde

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar çıkıyor....daha sonrada kalınlaşır...güzel gidiyor süreç

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar, 10. ay doldu. Saçlar uzadı, kalınlaşmaya başladılar. Süreçden memnunum. Çok nadiren de olsa kaşınmalar oluyor son zamanlarda. Acaba çıkış oluyor mudur ? Bir de az da olsa biraz alkol ve sigara kullandım haftasonları son bir aydır. Çok zararı olmamıştır inşallah :)

Kullandıklarım:
✔️Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan. Kafa derisinde kan dolaşımını hızlandırıyor. Günde iki kez duş alıyorum.
✔️Xpecia vitamingünde 2 kere
✔️Fin 1,25mg her Gin
✔️Prozinc Plus Spray günde 2 kere

« Son Düzenleme: 04 Ocak 2024, 20:35:39 Gönderen: staatsmann »
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23

emekli kel

• Hero Member
 dahada gürleşir alkol sigaranın zararı olmaz

Facebook Twitter Instagram