Gönderen Konu: Konhair saç ekim merkezi saç+ sakal ekimi saç ekimi şikayet  (Okunma sayısı 2187 defa)

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
Ynt: Konhair saç ekim merkezi saç+ sakal ekimi saç ekimi şikayet
« Yanıtla #30 : 11 Nisan 2023, 00:24:34 »
Sene yanlis olmasın 2013 2014 flan saç ekimi yeni yeni duyulmaya başlamış Ankara'da ozaman en meşhur yer konhair. Hiç unutmuyorum arkadaşla gittik daha gencecik arkadaş ozaman 22-23 ekelim.flan demişti. Belki kötü niyetli değildi bilmiyorum gunahinida almak istemiyorum çünkü o yıllarda bilgi kirliligi çoktü, ozaman şüphelenip başka yere.gittik gittiğimiz yer ise yaş daha çok erken ekmeyin yazık olur ilerde tekrar dökülür dedi . Ben ektirmedim, arkadaş dinlemedi oranın gazıyla başka bir yere ektirdi ve 6 sene içinde saçları döküldü donorde kalmadı. Ben ise bekledim 2 sene önce ektirdim sonuç ben mutlu o mutsuz.
Velhasıl böyle konularda insanın tek şansı oluyor o yüzden işi şansa bırakmadan iyi araştırmak yaptıranlarw.sormak bir kaç merkezden fikir almak lazım. Konuyu görünce üzüldüm hocam Allah derdine şifa versin en azından gençlere yol.gostermis oluyorsunuz böyle konularla. Tabi guzel ekimleridr vardır belki merkezin, tanıdığım.kimse yaptırmadı için bilmiyorum.

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #31 : 11 Nisan 2023, 00:29:22 »
Bu arada ek bir yorum:
Sizi bu olay bukadar mutsuz etmesin hocam sakaliniz hala gür, ben baktığımda öyle.rahatsiz edici göze batan birşey yok rahatlıkla atkisiz gezebilirsiniz. Biyikla birlikte hatta gayet karizma duruyor . Saçlarında hep 0 yapın bence böyle hayata alışın , kendinizi sevin. Hayata 1 kere geliyoruz ve saç sağlığın yanında çok küçük bir olay. Sağlığınıza dikkat edin lütfen . |-nazarboncugu-|

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 11 Nisan 2023, 00:37:24 »
Bu arada ek bir yorum:
Sizi bu olay bukadar mutsuz etmesin hocam sakaliniz hala gür, ben baktığımda öyle.rahatsiz edici göze batan birşey yok rahatlıkla atkisiz gezebilirsiniz. Biyikla birlikte hatta gayet karizma duruyor . Saçlarında hep 0 yapın bence böyle hayata alışın , kendinizi sevin. Hayata 1 kere geliyoruz ve saç sağlığın yanında çok küçük bir olay. Sağlığınıza dikkat edin lütfen . |-nazarboncugu-|

Sakalının sağ tarafı yanılmıyorsam biraz yılratılmış.Sakalda rahatsız edici bişi yok derken herhalde görmediniz o fotoğrafı
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 11 Nisan 2023, 00:40:32 »
Bu arada Reşat bey nediceğimi bilemiyorum gerçekten çok üzgünüm.İnş hukuk yasalar kanun sizin yanınızda olur. Ve de durumunuzu toparlayacak bir çözüm bulunmasını temenni ediyorum
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #34 : 11 Nisan 2023, 00:47:11 »
Sakalının sağ tarafı yanılmıyorsam biraz yılratılmış.Sakalda rahatsız edici bişi yok derken herhalde görmediniz o fotoğrafı

Gordum evet orada seyreklik var ama sürekli atkı takacak kadar kötü değil. Yani hayatı zehir edecek kadar önemli değil çünkü taktikca kafaya düşündükçe daha çok zarar verir.  Sakalı seyrek olan insanlar var böyle çok tanıdığım. Kanunu olarak hukuki olarak sonuna kadar hakkını arasın ama hayatida kendine zehir etmemek lazım bence. Çünkü o sakalda saçta artık böyle.kalacak malesef düzelmeyecek. İnsanın huzurunu ,mutluluğu alt üst etcek kadar önemli bir ayrıntı değil manasında dedim. Tabi yaşayan bilir bana böyle birşey olsa bende üzülürdüm kafaya takmadan edemezdim. Moral vermek istedim sadece.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 11 Nisan 2023, 00:52:38 »
Gordum evet orada seyreklik var ama sürekli atkı takacak kadar kötü değil. Yani hayatı zehir edecek kadar önemli değil çünkü taktikca kafaya düşündükçe daha çok zarar verir.  Sakalı seyrek olan insanlar var böyle çok tanıdığım. Kanunu olarak hukuki olarak sonuna kadar hakkını arasın ama hayatida kendine zehir etmemek lazım bence. Çünkü o sakalda saçta artık böyle.kalacak malesef düzelmeyecek. İnsanın huzurunu ,mutluluğu alt üst etcek kadar önemli bir ayrıntı değil manasında dedim. Tabi yaşayan bilir bana böyle birşey olsa bende üzülürdüm kafaya takmadan edemezdim. Moral vermek istedim sadece.
Hepimiz üzgünüz tabi böle durumları görünce. İnş tolarlayıcı bi durum olabilir . Reşat bey hakkında en iyisi neyse o olur inş
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #36 : 11 Nisan 2023, 01:21:45 »
abicim çok geçmiş olsun, göğüs kıllarından alıp sakalına ekim yaptırmak bir çözüm olabilir. Böylece sakalkıran görüntüsünü kapatabilirsin. Tabiki bu konuda çok iyi deneyimli birini bulman gerek. Türkiyede bunu kim yapar bilmiyorum. Sütten ağzın yanmış. Yoğurdu 3-4 kere üfleyeceksin.

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 11 Nisan 2023, 14:58:27 »
abicim çok geçmiş olsun, göğüs kıllarından alıp sakalına ekim yaptırmak bir çözüm olabilir. Böylece sakalkıran görüntüsünü kapatabilirsin. Tabiki bu konuda çok iyi deneyimli birini bulman gerek. Türkiyede bunu kim yapar bilmiyorum. Sütten ağzın yanmış. Yoğurdu 3-4 kere üfleyeceksin.
  teşekkür ederim kardeşim evet Dr hakan doğanay bana bunu dedi eskisi gibi olmayacak ama bu sakal kıran görüntüsü gider bende yanına gideceğim bana dedi ücretsiz yapacağım sana
Konhair saç ekimi saç ekimi şikayet

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 11 Nisan 2023, 15:05:21 »
Sene yanlis olmasın 2013 2014 flan saç ekimi yeni yeni duyulmaya başlamış Ankara'da ozaman en meşhur yer konhair. Hiç unutmuyorum arkadaşla gittik daha gencecik arkadaş ozaman 22-23 ekelim.flan demişti. Belki kötü niyetli değildi bilmiyorum gunahinida almak istemiyorum çünkü o yıllarda bilgi kirliligi çoktü, ozaman şüphelenip başka yere.gittik gittiğimiz yer ise yaş daha çok erken ekmeyin yazık olur ilerde tekrar dökülür dedi . Ben ektirmedim, arkadaş dinlemedi oranın gazıyla başka bir yere ektirdi ve 6 sene içinde saçları döküldü donorde kalmadı. Ben ise bekledim 2 sene önce ektirdim sonuç ben mutlu o mutsuz.
Velhasıl böyle konularda insanın tek şansı oluyor o yüzden işi şansa bırakmadan iyi araştırmak yaptıranlarw.sormak bir kaç merkezden fikir almak lazım. Konuyu görünce üzüldüm hocam Allah derdine şifa versin en azından gençlere yol.gostermis oluyorsunuz böyle konularla. Tabi guzel ekimleridr vardır belki merkezin, tanıdığım.kimse yaptırmadı için bilmiyorum.
bende 2011 yılında ektim sakal 2014 bana diyebilirdi bunu kullan şunu kullan dikkat et diye hem saç çizgisini güzel yapmadı hemde tepeyi boş bıraktı çıkan saç dik dik çıktı önce sonra masajla düzeltirdim bende sık olsun dedim sakaldan alacağız neden kendimi onların eline bıraktım kobay gibi ona pişman oldum çünkü estetik diye bir şey yok sakal sakal kıran saç yanları zayıfladı en çok stres sakal yaptırdı ekilen saçlarım onlar bile zamanla döküldü saç yanları zayıflandı

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 11 Nisan 2023, 15:10:49 »
Bu arada ek bir yorum:
sadece gür kalan bıyık bide kıl alınmayan yer boyun bölgesi traş ettiğim vakit kırışık gibi olmuş orda kıl uzadığı vakit ise sakal kıran yanık görüntüsü oluyor sakalımı bıraktım küçük bir çocuk sakalına ne olmuş abi dedi görüntü rahatsız edici meçbur bıyık bıraktım sağlık sorunlarım da çıktı böbrek uykusuzluk takıntılar öyle proscar kullandım avadort göğsüm şişti vitamin hapı ala ala az kalsın böbreklerim çürüyordu bunları kafama göre yapardım çünkü bana demedi bunu kullan bu iyi olacak prp bile yaptırdım dört seans

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 11 Nisan 2023, 15:14:01 »
evet sağ taraf

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 11 Nisan 2023, 15:20:42 »
Bu arada Reşat bey nediceğimi bilemiyorum gerçekten çok üzgünüm.İnş hukuk yasalar kanun sizin yanınızda olur. Ve de durumunuzu toparlayacak bir çözüm bulunmasını temenni ediyorum
başıma ne geldi ise yazdım çıkarttım adamla konuşmaları delil gösterdim savcıya suç duyurusunda bulundum ama mahkemelik olmadı dilekçemi iyi yazılmadı onu anlamadım

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 13 Nisan 2023, 18:02:36 »
O yıldan bu yıla kadar değişik vitamin hapları losyonlar minoxidil prp avadort kullandım sadece proscar saç yanları saçı hafif biraz kendine getirdi  sonra onuda kullanmadım artık devamlı saç yağlamaya başladı kaşıntı dökülme üzüntü stres takıntılar çıktı artık saç yanlarım bile kalmadı ekilen saçlar zaten iki üç kaldı hepsi sakal yüzünden bunalıma girdim saç çizgisi yüzünden yazın şapka kışın berre ne hava aldı kafam ne güneş sonra d vitamin eksikliği B12 eksikliği çıkmaya başladı bana demedi bunu kullan şunu kullan Konhair yüzünden bu hale geldim artık protez saç bile kafamı saklamaz sanki saçım komple çürüdü kurudu ensem dolu kıldı oralar bile zayıfladı kaç defa Dr gittim bir hastalık mı çıktı tahliller hep temiz çıkıyordu sadece sebeb stres üzüntü insanların alay etmesi milletin saç ekimini görüp bunalıma girdim kendime baktım saç yanları da zayıfladı sakal da sakal kıran görüntüsü üste çıkan az saç kötü saç çizgisi tepe boş durum bu oldu

resatgezincii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Aralık 2023, 21:36:08 »
Ben bu konuyu silmek istiyorum artık

Facebook Twitter Instagram