Gönderen Konu: Medicana hastanesi 3400 greft 400ü sakaldan  (Okunma sayısı 6120 defa)

umitalakas01

• Yeni üye
  • *
  • Bilgisayar Programcısı
Ynt: Medicana hastanesi 3400 greft 400ü sakaldan
« Yanıtla #60 : 06 Nisan 2023, 12:10:20 »
Sakal donörü gerçekten çok çabuk iyileşiyor. Şimdilik sadece hafif kızarıklık var. İz minimum düzeyde olursa bir sonraki ekimde sakalda daha cüretkar olacağım.
Sakaldan aşıma korkuyordum ama maşallah iyi toparlamış buna bakınca ikinci ekime sakala yüklenebilirim diyorum kendi kendime

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #61 : 10 Nisan 2023, 03:33:07 »
Ekim yapılan bölgede beyazımsı bir tabaka var. Bu tabakayı yıkarken ovalasam olur mu ?

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #62 : 10 Nisan 2023, 22:11:13 »
Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar. Ekim sonrası 27. Gün son 2 gündür yıkamanın şiddetini hafif artırdım. Şok dökülme başladı.
Donörüde yıpratmadan 1 sefer traş ettim. Fotolar ektedir

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 10 Nisan 2023, 23:44:01 »
Slmlar, konunu inceledim hayırlı olsun. Kelliktense en azından biraz saçlı görünim düşüncesindesin haklısında. Umarım istediğin sonucu elde edersin. Donörü de traş etmeseydin bişi olmaz tabide ne acelen vardı. 2-3 ay sal gitsin kendi haline bırakmalısın.Umarım attığın fotodaki arkadaş gibi güzel sonuç alırsın saç özelliği olarak seninkiyle aynı gibi duruyor çünkü
  • Ekim Tarihi: 28.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Finansterid 1 mg, Nutraxin Keratin (2000 biotin)günde 1 adet

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #64 : 11 Nisan 2023, 01:10:05 »
a.slm teşekkür ederim. umarım biraz saçlanayım yeterli en baştan beri beklentim düşük. bide kullandıgım takviyelerin ve prp tedavisinin mevcut saçlarıma iyi geleceğini umuyorum. belki ilerleyen zamanlarda gerekli görürsem minox+fin desteğine de başlarım . donörü ben oldum olası yaklasın 10 senedir haftada bir traşlarım. alışkanlık olmuş kolay bırakılmıyor :) ama bu sefer makineyi kılların ters yönünde değilde verteksten aşağı doğru kılların uzama yönüne göre vurdum zarar vereceğini sanmıyorum soft bir traş yaptım :) 10 yılın verdiği tecrübede var tabi :) bende berberlikte var kardeşimi babamı felan sık sık traş ederim. hepimizn hakkında hayırlısı . sizin de konunuzu inceledm gayet güzel ilerliyor donördeki hafif izi ve saç çizginizi kafaya takmayın süreç tamamlandığında hiçbiri sorun olmayacak diye düşünüyorum . Sağlıcakla..

şimdibanakaybolansaçlarımıverseler

• Full Member
  • şahin çelik saç ekimi
« Yanıtla #65 : 11 Nisan 2023, 01:17:52 »
Ekimle.ilgili değil ama sizin icin bence ekim cok uygun değil. Dünyanın en iyi hocaları bir araya gelse yine iyi birşey çok zor ama anladığım kadarıyla sizinde beklenti çok düşük zaten ne çıksa olur. Yüzde 30 yüzde 40 sonuç bekliyorum seyrek olur . Ama beklentiniz düşükse maksat kel olmaktan kısmı olarak kurtulmak da o okesinlikle.olur :) gecmis olsun

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #66 : 11 Nisan 2023, 01:20:45 »
mesela bu ekimden önce verteks bölgesine çektiğim bir foto . görünen küçük tüy formunda saçlar var . bunların kalınlaşması tekrardan saç formuna ulaşması ekimimin sonucunu pozitif etkileyecektir

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 11 Nisan 2023, 01:23:35 »
mesela bu ekimden önce verteks bölgesine çektiğim bir foto . görünen küçük tüy formunda saçlar var . bunların kalınlaşması tekrardan saç formuna ulaşması ekimimin sonucunu pozitif etkileyecektir
Bunun için finans öneririm , senin biliceğin iş tabi iyice araştırma yapmalısın
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 11 Nisan 2023, 01:34:42 »
a.slm teşekkür ederim. umarım biraz saçlanayım yeterli en baştan beri beklentim düşük. bide kullandıgım takviyelerin ve prp tedavisinin mevcut saçlarıma iyi geleceğini umuyorum. belki ilerleyen zamanlarda gerekli görürsem minox+fin desteğine de başlarım . donörü ben oldum olası yaklasın 10 senedir haftada bir traşlarım. alışkanlık olmuş kolay bırakılmıyor :) ama bu sefer makineyi kılların ters yönünde değilde verteksten aşağı doğru kılların uzama yönüne göre vurdum zarar vereceğini sanmıyorum soft bir traş yaptım :) 10 yılın verdiği tecrübede var tabi :) bende berberlikte var kardeşimi babamı felan sık sık traş ederim. hepimizn hakkında hayırlısı . sizin de konunuzu inceledm gayet güzel ilerliyor donördeki hafif izi ve saç çizginizi kafaya takmayın süreç tamamlandığında hiçbiri sorun olmayacak diye düşünüyorum . Sağlıcakla..
Takviye ve prp ler saçına iyi gelir.Donör bölgeni traş etmen zarar vermez tabiki sadece kafa işlem gördüğü için biraz rahat bırakılması lazım o anlamda dedim yoksa 1 ay sonra olunan traş zarar vermez. Bana yaptığın yorum için de saol umutluyuz Allah kerim diyelim nediyim
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #69 : 11 Nisan 2023, 01:39:56 »
Ekimle.ilgili değil ama sizin icin bence ekim cok uygun değil. Dünyanın en iyi hocaları bir araya gelse yine iyi birşey çok zor ama anladığım kadarıyla sizinde beklenti çok düşük zaten ne çıksa olur. Yüzde 30 yüzde 40 sonuç bekliyorum seyrek olur . Ama beklentiniz düşükse maksat kel olmaktan kısmı olarak kurtulmak da o okesinlikle.olur :) gecmis olsun
Youtubeden aldıgım bir norwood 7  5 aylık sonucunu paylaşıyorum ekilen greft 3000 ve donörü baya ince telli. adamın görüntüsünde bariz bir değişim var . 1 sene sonra bende bi before after yaparım. teşekkürler

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 11 Nisan 2023, 02:16:59 »
Normalde bu tip insanlara hep önde saç var arkada yok kötü görünüm derler ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Bu şekil kellikten her türlü iyidir. Ki bariz örneklerinde birinide attın bu fotoda
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #71 : 11 Nisan 2023, 02:29:59 »
Normalde bu tip insanlara hep önde saç var arkada yok kötü görünüm derler ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Bu şekil kellikten her türlü iyidir. Ki bariz örneklerinde birinide attın bu fotoda
Aynen hocam bende öyle düşünüyorum insanı gösteren alının üst kısmındaki saçlar. Ben çevremde çok görüyorum. Kiminin saçı bu şekilde arka kısımlar ve verteks açık kimse kel demez. Kiminin ön bölgesi açık arka taraflar gür  ama kel görünüyor.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 11 Nisan 2023, 02:33:06 »
Aynen hocam bende öyle düşünüyorum insanı gösteren alının üst kısmındaki saçlar. Ben çevremde çok görüyorum. Kiminin saçı bu şekilde arka kısımlar ve verteks açık kimse kel demez. Kiminin ön bölgesi açık arka taraflar gür  ama kel görünüyor.
Aynn öle benim çevremde de böle çok var çünkü önde saç olduğu zaman yüz tipi şekli değişmiyor arkada olsun olmasın önemli değil. Ama önde hiç olmayınca arkada olsa da olmasada yüz şekli değişiyor bariz dediğiniz gibi
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #73 : 11 Nisan 2023, 02:33:37 »
Kılın şöyle bir Özelliği var her zaman altındakini güzel gösterir. Kaş da buna bir örnek.  Kaş güzel oldumu göz güzel görünür.  Bıyık dudağı ön plana çıkarır vs vs.

Aldous Huxley

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 11 Nisan 2023, 02:36:16 »
Kılın şöyle bir Özelliği var her zaman altındakini güzel gösterir. Kaş da buna bir örnek.  Kaş güzel oldumu göz güzel görünür.  Bıyık dudağı ön plana çıkarır vs vs.
Aynn öle |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 5002
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram