Gönderen Konu: Medicana hastanesi 3400 greft 400ü sakaldan  (Okunma sayısı 6138 defa)

forzahakan58

• Full Member
Ynt: Medicana hastanesi 3400 greft 400ü sakaldan
« Yanıtla #46 : 03 Nisan 2023, 20:49:22 »
hocam yapılan yorumlar doğru ve net bu tabi üzücü olabilir hatta oturmuş cm2 hesabı yapılmış sana greft sayısı ile ilgili bence bunların çoğu senin iyiliğin için tabi moral bozuyor o konuda haklısınız ama doğrularda yazılmalı.
süreciniz olması gerektiği gibi donör alımları sizin donör'e göre güzel bu sevindirici
ekim alanı umarım güzel bir görüntü oluşur şimdilik sağlıklı ..

bu arada konusuna sizin gibi yorum bekleyen çok insan var bu forumda herkes bir birine yorum yazmalı destek olmalı siz kaç kişinin konusuna yazdınız ? siz yazmaya başlarsanız sizin konunuzda ilgi çeker
Teşekkürler. Bu ekim benim için başlangıç ekimi. Tek amacım bundan alabileceğim maksimum faydayı almak. Sonrasında 2 belki 3. Ekime kadar gidecek diye düşünüyorum. Saç ekiminin ilk haftaları insanın kafası çok karışık oluyor ondan dolayı bi çıkış yaptım. Haklısınız. Ben de elimden geldiğince yorumlar yapmaya çalışıyorum

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 03 Nisan 2023, 20:51:23 »
Teşekkürler. Bu ekim benim için başlangıç ekimi. Tek amacım bundan alabileceğim maksimum faydayı almak. Sonrasında 2 belki 3. Ekime kadar gidecek diye düşünüyorum. Saç ekiminin ilk haftaları insanın kafası çok karışık oluyor ondan dolayı bi çıkış yaptım. Haklısınız. Ben de elimden geldiğince yorumlar yapmaya çalışıyorum

hocam diğer konularda çekinmeden yorum yapın varlığınız forumda hissedilsin diğer arkadaşlar da sizin konunuzla ilgileniyor o zaman
yani hintell de her konuya nasıl yetişsin adam kendi işi gücüde var sonuç olarak
kötü art niyet yok zamanla anlarsınız

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #48 : 03 Nisan 2023, 20:53:34 »
donör güzel başkan inşallah alana göre makul seni mutlu edecek sonuç alırsın senin durumunda olan insanlar için önemli bir konu
İnşallah hocam. İyi niyet ve temenniniz için tşk ederim.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 03 Nisan 2023, 20:59:10 »
Acaba ilk donör resminiz çok ışık altında çektiğiniz için mi bu kadar seyrek duruyor
fotoğraflar da yanıltıcı oluyor çünkü? normalde bu konuyu ekim öncesi görsem ekime bulaşmayın derim tabi beklenti meselesi de önemli siz bu alana biraz saçlanınca mutlu edecekse sizi iyi yapmışınız
bir de merkez ikinci ekim şansınız olabilir dedi mi ? ekim alanı sağlıklı saç derisi nekroz şu bu yok şükür donör alımı da bu donör e göre bence de güzel yapılmış.
sayıda biraz rakama göre az görünüyor ama çok önemli değil güzel olsun da

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #50 : 03 Nisan 2023, 21:08:56 »
Acaba ilk donör resminiz çok ışık altında çektiğiniz için mi bu kadar seyrek duruyor
fotoğraflar da yanıltıcı oluyor çünkü? normalde bu konuyu ekim öncesi görsem ekime bulaşmayın derim tabi beklenti meselesi de önemli siz bu alana biraz saçlanınca mutlu edecekse sizi iyi yapmışınız
bir de merkez ikinci ekim şansınız olabilir dedi mi ? ekim alanı sağlıklı saç derisi nekroz şu bu yok şükür donör alımı da bu donör e göre bence de güzel yapılmış.
sayıda biraz rakama göre az görünüyor ama çok önemli değil güzel olsun da
Aynen ben kel görüntüden kurtulayım seyrekde olsa sorun değil kafasındayım. Merkeze sormadım ikinci ekimi. Ama ikinci ekimi sakalı iyi kullanan ve sakaldan yüksek greft çıkaran merkezlerden birini seçip. Enseden de çıkarsa 1000 greft kadar çıkarıp sıklaştırma şeklinde düşünüyorum. Verteks boş kalsın önemli değil. 3.yüde göğüsten felan yaptırabilirim   :D bilmiyorum zaman ne gösterecek bakalım

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 03 Nisan 2023, 21:11:48 »
Valla gögüs kıllarının kendine pek hayrı olmadığı için ben çok sağlıklı bulmuyorum sakalda arkadaya doğru olur öne şöyle bir 1000 greft daha dağılırsa bu sonucun üstüne güzel görüntü olur tabi inşallah şu ekim bir güzel sonuçlansın da

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #52 : 03 Nisan 2023, 21:12:47 »
Sakal donörü gerçekten çok çabuk iyileşiyor. Şimdilik sadece hafif kızarıklık var. İz minimum düzeyde olursa bir sonraki ekimde sakalda daha cüretkar olacağım.

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 03 Nisan 2023, 21:14:28 »
sakal korkusu bende var bana da sakal gerek sizin sakal kısa olmasına rağmen hiç sorun görünmüyor maşallah
saçlar güzel olursa idolum olursunuz sayenizde cesaretlenirim :)

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 03 Nisan 2023, 21:16:08 »
Sakal donörü gerçekten çok çabuk iyileşiyor. Şimdilik sadece hafif kızarıklık var. İz minimum düzeyde olursa bir sonraki ekimde sakalda daha cüretkar olacağım.

bir arkadaş vardı sakalını maffetmişlerdi çocuğun konu açmış yakomoz nicli sizinki maşallah sorunsuz toparlamış kısa zamanda bence bir ufak alım daha olur 800 greft gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 03 Nisan 2023, 21:24:10 »
sakal alımı çok güzel toparlamış iz yok maşallah bir kere daha kullanılabilir duruyor kaldı ki daha toparlar
Global Moderator

Seven

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 03 Nisan 2023, 21:35:22 »
sakaldan sanırım 400 greft alınmış daha fazlada alına bilirmiş çok rahat 1000 filan inşallah duruma göre sizi mutlu eder şu  mübarek günde duam olsun size ve tüm saç ektiren arkadaşlara.
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #57 : 03 Nisan 2023, 22:03:31 »
sakaldan sanırım 400 greft alınmış daha fazlada alına bilirmiş çok rahat 1000 filan inşallah duruma göre sizi mutlu eder şu  mübarek günde duam olsun size ve tüm saç ektiren arkadaşlara.
Amin kardeşim 🤲

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #58 : 05 Nisan 2023, 04:40:45 »
Arkadaşlar ekilen saçlar yarım cm kadar uzadı sonra uzaması durdu. Ben hala ilk yıkamalar gibi hassas yıkama yapıyorum . Yıkamayı acaba biraz sertleştirmem mi gerekiyor. Kendi saçlarım uzadı ekilenler durdu.

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 05 Nisan 2023, 05:05:24 »
Bir ay gecsin daha sert yikaman icin
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

Facebook Twitter Instagram