Gönderen Konu: Ahmet Tosun 4500 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 25967 defa)

Musa Turcan

• Sr. Member
Ynt: Ahmet Tosun 4500 greft saç ekimi
« Yanıtla #151 : 02 Temmuz 2023, 17:47:09 »
ilk paylaştığın konudaki saçına bak birde şuna bak dahada gelişecekler şuan bile çok iyi saçlarının önlerini kaldırabiliyorsan zaten olay bitmiştir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 02 Temmuz 2023, 17:52:29 »
ilk paylaştığın konudaki saçına bak birde şuna bak dahada gelişecekler şuan bile çok iyi saçlarının önlerini kaldırabiliyorsan zaten olay bitmiştir.
Teşekkür ederim daha çok anti androjenlerin etkisi. Ekim sadece bir takviye. Tepe zaten saç ekiminde 1 sene sonra gelişiyor. Benim ise 3 ay oldu. Tepe yine seyrek umarım oral minoxidil etki eder
İnşallah senin saçların da daha iyi olur

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #153 : 02 Temmuz 2023, 20:38:40 »
3 ay çok kısa bir süre ama saçlar olması gerekenden daha iyi
bu arada sırt tarafın dikkatimi çekti oral min ile goril gibi olursun kanka 😃

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 02 Temmuz 2023, 21:21:13 »
3 ay çok kısa bir süre ama saçlar olması gerekenden daha iyi
bu arada sırt tarafın dikkatimi çekti oral min ile goril gibi olursun kanka 😃
:D dutasteride kullanmamın sebebi bu zaten. bu yaşta dht hormonu aşırı fazla olmalı. bir daha dht testi yapacağım umarım daha da düşmüştür
oral minoxidil ile artabilir fakat düşük doz zaten 2.5mg, ve lazer seçeneği de var tüyler için. sıkıntı olacak bir şey değil

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #155 : 02 Temmuz 2023, 21:51:56 »
:D dutasteride kullanmamın sebebi bu zaten. bu yaşta dht hormonu aşırı fazla olmalı. bir daha dht testi yapacağım umarım daha da düşmüştür
oral minoxidil ile artabilir fakat düşük doz zaten 2.5mg, ve lazer seçeneği de var tüyler için. sıkıntı olacak bir şey değil

sen küre de başlayacağım diyordun o işi naptın

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 02 Temmuz 2023, 22:22:22 »
sen küre de başlayacağım diyordun o işi naptın
elimde ru olmadığı için saçlar için direkt riskli
onun yerine mk-677 ve cardarine kullanmak daha mantıklı geldi anabolik etkisi kıyaslanamayacak olsa da saçlar için özellikle mk677 faydalı https://moreplatesmoredates.com/mk-677-best-hgh-alternative/

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #157 : 04 Temmuz 2023, 11:47:14 »
 zamanı gelince sınıfı gecersin.onemli olan saçları bir ömür nasıl koruyacağın bunda kodlanmış genetik dokulme ölçü.onun agresifliği ölçü.ve doğru yasaman gerek stres yanlış beslenme duzensiz uyku duzensiz hayat dht arttıran sporlar etkenler .genetik dokulme bir ömür devam eden surec olduğundan bu tedavinin bir butun olduğunu dusunup bir omur dikkatle mucadele etmelisin genetikle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 04 Temmuz 2023, 13:34:54 »
zamanı gelince sınıfı gecersin.onemli olan saçları bir ömür nasıl koruyacağın bunda kodlanmış genetik dokulme ölçü.onun agresifliği ölçü.ve doğru yasaman gerek stres yanlış beslenme duzensiz uyku duzensiz hayat dht arttıran sporlar etkenler .genetik dokulme bir ömür devam eden surec olduğundan bu tedavinin bir butun olduğunu dusunup bir omur dikkatle mucadele etmelisin genetikle
Doğru diyorsun hocam bu ilaçalrı saçtan vazgeçene kadar veya ölene kadar kullanacağım
Beslenmede sıkıntı yok şuan yağ yakıyorum kaloriyi ve makroyu hep hesaplarım. Stres ister istemeez olur minimumda tutuyorum. Sporda da yapacak bir şey yok eğer ağırlık kaldırmazsam kendimi mutsuz hissederim bu daha kötü. eminim siz de öylesinizdir o yüzden daha iyi anlarsınız

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #159 : 04 Temmuz 2023, 14:28:43 »
 herhalde yani ağırlık kaldırmayayım bitiğim kafamda o vakit.ama bacak calısma.diğer yerlerdede abartma.bir çok genetiği oaln arkads bodye basladı çok abarttı hemen kel kaldılar.kararında onemli.bende istem dısı şişiriom pazuları ölçüom artık.anlayan birine sordum en az 40 olmuş kollaar dedi az ustude olabilir.arka kas a yuklenmeden ypmaya calısıom arka zaten hemen çıkıo kolun 3 te  2 si arka kolu gosteren arka.arkayı yapmak marifet değil.ilaçlrı bir omur kullanman için mantıklı ve duzenli kullanmaısın ağır kullanuon hzlı giden atın kakası seyrek duser misali olmasın.bence uzun vadeyi hesaplayıp yap hersyei yas 20.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 04 Temmuz 2023, 15:29:47 »
herhalde yani ağırlık kaldırmayayım bitiğim kafamda o vakit.ama bacak calısma.diğer yerlerdede abartma.bir çok genetiği oaln arkads bodye basladı çok abarttı hemen kel kaldılar.kararında onemli.bende istem dısı şişiriom pazuları ölçüom artık.anlayan birine sordum en az 40 olmuş kollaar dedi az ustude olabilir.arka kas a yuklenmeden ypmaya calısıom arka zaten hemen çıkıo kolun 3 te  2 si arka kolu gosteren arka.arkayı yapmak marifet değil.ilaçlrı bir omur kullanman için mantıklı ve duzenli kullanmaısın ağır kullanuon hzlı giden atın kakası seyrek duser misali olmasın.bence uzun vadeyi hesaplayıp yap hersyei yas 20.
Anladım abi teşekkür ederim

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #161 : 04 Temmuz 2023, 21:06:48 »

doğal bir şekilde spor yaparken antrenmanlar genelde masaj yapar gibi geçtiği için saç dökülmesine herhangi bir etkisi olacağını sanmam
bi de antiandrojen kullanan birisi ağırlık antrenmanı yapmıyorsa sıkıntı var demektir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 04 Temmuz 2023, 21:10:21 »
 aşırıya kaçmamalı o dısardan alınan takviyeler bence alınmamalı hemde genel sağık açısından.bacak çalışmazsak daha iyi olur .dhtyi salgıltmamız gerek.bizim reseptorler duyarlı adam sampiyon kas yığını orman saç ama onda  genetik duyarlılık yok biz farklıyız hareketler arası  8 saniyeden az  tutrsak dht salgılanır derler baldır bacak calısmakta fena dht salgılıo.spor zaten kararında olmal futbolcuları bile haftada 1 vucut antremanına goturuolar ağırlık için salona fazlası hantallık yapar

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 05 Temmuz 2023, 19:25:05 »
işyerinde çektiğim fotoğraf bu şekilde. oral minoxidil 18. gün ekimden bu yana ise 115 gün geçti
ekim öncesi ise ikinci fotoğraf. oral minoxidil ve ekim tepeyi düzeltir umarım
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 19:38:55 Gönderen: duck »

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #164 : 05 Temmuz 2023, 19:39:41 »
 yavas yavas yoluna gircek ama şuda etken olucak  üşenme tamam herseyi yapıonda dolaşım için genede şu tepenin en ucları kolay yerler değil bari 1 2 dk masaj yap parmak uçlarınla oval sihirli dokunuslar yap .

Facebook Twitter Instagram