Gönderen Konu: Ahmet Tosun 4500 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 25965 defa)

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun 4500 greft saç ekimi
« Yanıtla #135 : 20 Haziran 2023, 15:57:21 »
tepe en zor bölge bu sitede tepeye ekim yaptırıpta tamamı kapanana ben hiç denk gelmedim. Garip bir yer bir sacım ekim doktoru tepede %5 önlere göre kayıp oranı oluyor demişti bana ama benim düsüncem %5ten cok daha fazla oluyor ekimlerde cıkmama oranı. ek takviyeler ekimden daha cok kapatıcı oluyor gördügüm kadarıyla. baya kendi sacınızda var önlerde olsa bu acıklık %100 kapanır diyebilirdim ama bu tepe olayını birtürlü cözemedim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 20 Haziran 2023, 16:51:52 »
tepe en zor bölge bu sitede tepeye ekim yaptırıpta tamamı kapanana ben hiç denk gelmedim. Garip bir yer bir sacım ekim doktoru tepede %5 önlere göre kayıp oranı oluyor demişti bana ama benim düsüncem %5ten cok daha fazla oluyor ekimlerde cıkmama oranı. ek takviyeler ekimden daha cok kapatıcı oluyor gördügüm kadarıyla. baya kendi sacınızda var önlerde olsa bu acıklık %100 kapanır diyebilirdim ama bu tepe olayını birtürlü cözemedim.
ekimde çıkmama gibi bir durum yok düzgün bir yerde ekildiyse. tepe bölgesine ekilebilen saç sayısı az sadece, önlere 100 ekilebiliyorsa tepeye 60-70 ekilebiliyor. uyduruk bir yerde ekilirse çıkmaz sadece
ilaçlarla bakacağım artık. oral minoxidil işe yararsa foruma öneririm yoksa da tecrübe olur zaten

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #137 : 21 Haziran 2023, 14:33:58 »
4500 greft ekilir mi hiç...

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 28 Haziran 2023, 22:53:29 »
merhaba bugün dht baskılayalı tam 7 ay oldu. 28 kasım 2022'de başladım 2 ay finasteride 5 ay dutasteride kullandım
yıkanmamış ve direkt ışığın altında saçlarımı ortadan ikiye ayırınca görüntü bu şekilde. önlerdeki küçük saçlar da uzuyor özellikle yanlardakiler
oral minoxidil kullanalı ise 11 gün oldu pek bir dökülme yok normal. yan etki beklemiyorum zaten 2.5mg'da

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 28 Haziran 2023, 23:05:30 »
 ekim bir şekil olur.yasın itibarıyla bu işin  sah damarı minaytirazyonu tersine cevirebilcenmi o onemli.stabillikte  yetersiz kalır bence çok gencsin.kişi kodlanmış genetik dokulmesi agresifleince ekime koşar.ekimi ilaçları goz onunde bulundurursak genel saçında seyrelme var gibi duruo tabi saçlar yağlı ve yoğun ışıkta son resimler.ekim harici saça bakıyorum ben.saçları son resimde yağsız normal ışıkta cekim dusunursek olumlu ilerleme var.ama yasın gereği bu olumlu ilerleme  daha fazla olmalı.deridede dht ile mucadele etmelisin.dutla yuzde 55 baskılıon saçlı deride dhtyi minoxlada beslion.dhtyi saçlı deriden spiro vs... ile uzaklaştırsan ekimde cıkınca orman kafa olursun gibime geliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 28 Haziran 2023, 23:12:41 »
ekim bir şekil olur.yasın itibarıyla bu işin  sah damarı minaytirazyonu tersine cevirebilcenmi o onemli.stabillikte  yetersiz kalır bence çok gencsin.kişi kodlanmış genetik dokulmesi agresifleince ekime koşar.ekimi ilaçları goz onunde bulundurursak genel saçında seyrelme var gibi duruo tabi saçlar yağlı ve yoğun ışıkta son resimler.ekim harici saça bakıyorum ben.saçları son resimde yağsız normal ışıkta cekim dusunursek olumlu ilerleme var.ama yasın gereği bu olumlu ilerleme  daha fazla olmalı.deridede dht ile mucadele etmelisin.dutla yuzde 55 baskılıon saçlı deride dhtyi minoxlada beslion.dhtyi saçlı deriden spiro vs... ile uzaklaştırsan ekimde cıkınca orman kafa olursun gibime geliyor
topikal spirolakton maalesef işe yaramıyor hocam ya. aldactone kendisi doku ru58841 gibi doku seçici değil işe yaraması için sistemik olup karaciğerde işlenmesi gerekiyor. yabancı forumda birçok kişi denedi uzun süre işe yaramamış. ben de görmedim daha önce işe yarayan biri. diane 35 androcur losyonlar belki diğer malum forumda gördüm fakat onlar da hem kötü koktuğu söyleniyor hem de ağır ilaçlar
ru58841 gibi dokuda etki gösteren antiandrojen olsa çok kolaydı işimiz fakat türkiyeye getirmesi çok zor
minoxidilmax'ten aylık 30 dolara alsak bile gümrük sıkıntı. aliexpresste ise bulunmuyor. toz getirtsek bile 1-2 günde bir minik dozlarla solüsyon yapmakla uğraşmamız gerekiyor

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #141 : 28 Haziran 2023, 23:14:29 »
 3 ayda bir dutlu mezo falan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 28 Haziran 2023, 23:18:26 »
3 ayda bir dutlu mezo falan
hocam tressless'te yaptıranlar var fakat sonuç yok gibi bir şey. oral dutasteride çok daha etkili kalıyor mezoterapisinin yanında . dut mezoterapisi bence gereksiz yani
en etkili tedavi dediğiniz gibi kafa derisinden de androjenleri temizlemek
şuanki en etkili tedavi oral dut, oral minox ve ru58841. bu tedavi bir çok kişi için kurtarıcı olurdu

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 28 Haziran 2023, 23:42:28 »
Spiro işe yaramıyor evet fakat dudas mezoterapisi senin dediğinin aksine forumda yaptıran iki arkadaş iyi sonuç aldı diye hatırlıyorum.
Ru ise amazonda falan satılıyor solüsyon şeklinde ama işe yarıyormu bilmiyorum çakma olma ihtimali yüksek gibi.zix losyon bu arada hiç denedinmi. Dermaroller ile güzel sonuç veriyor .
Aslında ben  senin yerinde olsam extra şeyler denemezdim dudas tek başına yeterli belki yan etki durumunu nötrlemek için bazı destekler alsan iyi olur. Birde dht testinde dht sıfırlanmışmı bir baktırmalısın özellikle yaşın dolayısı ile .

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 29 Haziran 2023, 00:06:00 »
Spiro işe yaramıyor evet fakat dudas mezoterapisi senin dediğinin aksine forumda yaptıran iki arkadaş iyi sonuç aldı diye hatırlıyorum.
Ru ise amazonda falan satılıyor solüsyon şeklinde ama işe yarıyormu bilmiyorum çakma olma ihtimali yüksek gibi.zix losyon bu arada hiç denedinmi. Dermaroller ile güzel sonuç veriyor .
Aslında ben  senin yerinde olsam extra şeyler denemezdim dudas tek başına yeterli belki yan etki durumunu nötrlemek için bazı destekler alsan iyi olur. Birde dht testinde dht sıfırlanmışmı bir baktırmalısın özellikle yaşın dolayısı ile .
dutasteride mezoterapisini bu forumda açıkçası görmedim fakat tressless'te birkaç kişi gördüm dediğim gibi fark neredeyse yoktu. oral dutasterid ile kıyaslayınca sönük kalıyor
ru'ya amazon dahil her yere baktım yok maalesef. sadece belirli markaların, minoxidilmax veya anageninc gibi yerlerde var onlar da 30-40 dolar aylık bu da şuan en aşağı kargo hariç 780tl yapıyor çok masraflı
zix losyon denemedim yeni görüyorum fakat ketoral tabletin p2p'nin veya çinkonun pek işe yarayacağını zannetmiyorum. öyle olsaydı çoktan bilinirdi ve sonuçlar paylaşılırdı
dutasteridin birçok kişide kafa derisinde %55 baskılamak da yetmiyor maalesef, özellikle erken başladıysa. daha fazla önlem almak gerekiyor.
dht düşüklüğünden yan etki olarak kısa bir süre libido düşmesi dışında bir şey yaşamadım şuan ise tamamen normal. dht testi benim yaptırdığım yerde çok pahalıydı fiyatını söylemek istemiyorum :) bir daha yaptırmam biraz zor olur
bir-iki aylık dutasteride kullanımı dht sonucum var aşağıya atayım. vücut kılları fazla ve erken yaşta saç dökülmesi mevcut bu da dht'nin bayağı yüksek olduğunu gösteriyor. dutasteride ise bunu alt sınırın da altına getirmiş.

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #145 : 29 Haziran 2023, 02:19:54 »
Dht iki aylık kullanıma göre biraz düşmüş görünüyor ama yetersiz gibi .Şimdilerde dahada düşmüş olabilir belki.
Dudasterid mezoterapisi ile ilgili forumda bulduğum konular ;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16953.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15126.0

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 29 Haziran 2023, 12:57:11 »
Dht iki aylık kullanıma göre biraz düşmüş görünüyor ama yetersiz gibi .Şimdilerde dahada düşmüş olabilir belki.
Dudasterid mezoterapisi ile ilgili forumda bulduğum konular ;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16953.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15126.0
dutasteridin kanda kararlı konsantrasyona ulaşması 3. ayda %90 zaten. şuan daha da düşmüştür fakat asıl önemli nokta kafa derisinde ne kadar baskılandığı.
ilk attığınız konuda gelişme var gibi gözüküyor, 5. sayfadaki saçlar ilk sayfadakine göre daha gür gibi. biraz daha araştırınca tressless'te de güzel sonuçlar gördüm
açıkçası denenebilir. fakat saçlı deride oral dutasteride ile baskıladığımızdan ne kadar daha fazla baskıladığımızı bilebilsek çok iyi olurdu. etkili olup olmayacağını bilme açısından

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 02 Temmuz 2023, 01:36:36 »
112. gün, 4. aya 8 gün kaldı. Saçlarımın ıslak hali bu şekilde. İlk fotoğraf flaşlı hali. Oral minoxidil ise tam 15 gün oldu fazladan dökülme pek yok duşta ıslakken saçımı çektiğimde iki tel falan geliyor. Normal halinde çektiğimde ise nadiren geliyor döngü yok gibi. 2-4 hafta daha böyle geçerse döngü yok diyebilirim

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #148 : 02 Temmuz 2023, 01:43:34 »
dut bile saçlı deride %55 dht baskılıyorsa finasteride türevi etken maddeler saç dökülmesini frenler demek biraz havada kalıyor öyleyse
yarı yarıya baskı yapan bir ilaç nasıl olur da stabilizasyon sağlar?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 02 Temmuz 2023, 01:52:05 »
dut bile saçlı deride %55 dht baskılıyorsa finasteride türevi etken maddeler saç dökülmesini frenler demek biraz havada kalıyor öyleyse
yarı yarıya baskı yapan bir ilaç nasıl olur da stabilizasyon sağlar?
Dutasteride tam etkisi finasterideden biraz daha uzun sürüyor. 1 seneyi geçebiliyor yani ama başlangıca göre daha iyi gibi saçlarım.
Bundan dolayı en iyi tedavi dutasteride+ ru58841’dir. İçeriden scalpı %51-55 baskılarken dışarıdan da androjenleri temizliyor. Yeniden büyüme kaçınılmaz yani. Oral minoxidil de eklendiğinde sıkıntı kalmıyor.

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram