Gönderen Konu: Sac ekim - Gaziantep - greft sayisi??  (Okunma sayısı 3709 defa)

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekim - Gaziantep - greft sayisi??
« : 13 Kasım 2017, 14:10:44 »
Merhaba arkadaslar. Eylül 2017 tarihinde Gaziantep'te sac ekimi yaptirdim. Kafamda bazi soru isaretleri kaldi ve bunlari sizinle paylasip yorumlarinizi ogrenmek istedim. Ekim yaptirdigim klinikte tek seans fiyati 1200 euro dediler. Ben 2400 euro odedim ve iki seanslik bir ekim yapmalarini istedim ve klinik bana bunun sözünü verdi. Donor olarak hem enseden hem sakaldan greft aldilar. Iki seanslik bir islem oldugu icin bana 4500 civarinda greft aldiklarini soylediler. Ekimden sonra ust tarafin fotolarini cekince bana bu rakamlar maalesef pek inandirici gelmedi. Yorumlarinizi lutfen bildiriniz iyi veya kotu..

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekim - Gaziantep - greft sayisi??
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2017, 14:11:45 »
Ekimden bir hafta sonra

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2017, 14:13:12 »
Ve bu ikinci hafta

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2017, 14:16:02 »
Bu fotograf mevcut durumu sacin.. yani 66 gün

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2017, 14:20:30 »
saçın mevcut durumunda hiç kızarıklık yok, sanki ekim yapılmamış gibi. Greft sayısı da öyle 4000 ler gibi değilde 2000 falan gibi ekimden sonra.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2017, 14:31:41 »
ön hariç tepe de neredeyse sayılabilir durumda greftler, bana kalırsa da sanki 4000 greft yok bu ekimde.tatmin etmezse hakkını ararsın .donör ne durumda peki..

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2017, 14:44:10 »
greft sayısında şüphelenmekte haklısınız, bu performansa göre baya fazla ödeme yapmışsınız.

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2017, 14:45:22 »
Donör bölgesi su anda boyle.. korktugum basima heldi diyebilirim ozaman. Keske iki kurus para icin insanlari bu sekilde kandirmasalar. En kotusu para'da degil aslinda, o hastane yataginda cektigim eziyet, aci ve bir hafta boyunca uykusuz geceler.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2017, 14:57:23 »
Geçmiş olsun. Keske ekimden once araştırma yapsaydiniz. Odediginiz paraya iyi bir doktorda ekim yaptira bilirdiniz. Sorunuza gelirsek bence de orda 4500 greft yoktur. 3000 olduğuna bile emin olamiyorum. Yaptirtginiz yerle gorusup durumu konusmanizi oneririm
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2017, 15:22:31 »
kel ört tarzı yapmışlar ekilen çıkarsa toppik vs kapatırsın. ön kısım çıkar ama tepeye bence geçiştirme yapmışlar. donörüne bakarak sanki tepe için yeter sakal destekli vs. saçların çıkarsa bünyen ekime uygun demektir en azından bunu görürsün .tepede de ilerleyen dönem de riski az bir dr a gidip ektirirsin .ince tel saç yapısı norwood 6 açıklık ..keşke bu tarz ekimlerde kim daha iyi vs araştırsaydın..riskli ekim bunlar en iyisine gitmek lazım bu açıklıklarda planlama dr çok önemli .illaki kliniğin iyi ekimleri vardır ama senin gibi durumlar da başka faktörler devreye giriyor.

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2017, 15:24:48 »
Arkadaslar, az once tekrar ekim yaptirdigim klinikle gorustum. Kesin olarak 4500 greft  ve garanti altinda oldugumu soyluyorlar. Tepeye ekilen greftler sakaldan alindi, aceba sakaldan alindigi icin daha azmi gorunuyor? Kafam cok karisik..

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2017, 15:25:57 »
Arkadaslar, az once tekrar ekim yaptirdigim klinikle gorustum. Kesin olarak 4500 greft  ve garanti altinda oldugumu soyluyorlar. Tepeye ekilen greftler sakaldan alindi, aceba sakaldan alindigi icin daha azmi gorunuyor? Kafam cok karisik..
Aslinda resimden saymayi deneye bilirsiniz zaten ekilenler belli. Boylece bir fikir olustura bilirsiniz
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Kasım 2017, 15:27:53 »
hımm sakal kısmını ben kaçırmışım. donör de yanlara kulak üstlerine girildi mi peki ?

Yigido007

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Kasım 2017, 15:36:43 »
hımm sakal kısmını ben kaçırmışım. donör de yanlara kulak üstlerine girildi mi peki ?

Hayir. Kulak arasindan alindi, tam ensenin orta bölümünden yani. Sakaldan ise cene kemiginin uzerinden

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Kasım 2017, 15:42:43 »
bekleyip görecen artık yapılacak tek şey beklemek..sakal olduğu için öyle duruyor olabilir evet. bellide olmaz iyi bir görüntü de oluşabilir..6 7 aya şekillenir

Facebook Twitter Instagram