Gönderen Konu: 9 AYLIK DUTASTERİD SONUÇLARI  (Okunma sayısı 10314 defa)

İLİZAROV

• Hero Member
  • İnstagram - cugasvl
Ynt: 9 AYLIK DUTASTERİD SONUÇLARI
« Yanıtla #45 : 01 Haziran 2024, 18:18:45 »
Ben 6 aydır günde 2.5mg loniten kullanıyorum,en ufak bir yan etki olmadı,kollarım bacaklarım gerçekten orangutana döndü,saç dökülmesi sıfır ama yeni saç oluşumu o kadar da çok değil..(ilacı ingiltereden arkadaşım getirdi)
Oral minoxilin etkisi öyle değil uzun vadede güvenilir bi tarafı olmadığı için kullanılmak istenmiyor zaten FDA tarafından onaylanmadı,günlük 2.5 mg aldığın oral minoksidil kalp hastalıklarını tetikleyebilir uzun vade için konuşuyorum sonuçta ilaç vazodilatör damar genişletici,benden sana söylemesi kan pompalayan bi organla oynamak akıl karı değil,bende zamanında kullanıcaktım vazgeçtim çünkü kalp atmayı bıraktığı zaman malum ömür bitiyor  :(

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 07 Haziran 2024, 02:05:52 »
Ben 6 aydır günde 2.5mg loniten kullanıyorum,en ufak bir yan etki olmadı,kollarım bacaklarım gerçekten orangutana döndü,saç dökülmesi sıfır ama yeni saç oluşumu o kadar da çok değil..(ilacı ingiltereden arkadaşım getirdi)

Sakalı naptı
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

iş maili

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #47 : 20 Ağustos 2024, 17:05:32 »
Herkese Merhabalar uzun bir zamandan sonra sonuçları güncellemek istedim 9. ayın içinde olmuş bulunmaktayım hala herhangi bir yan etki yok ve önlerde gerçek anlamda bir saç çıkışı gözlemlemekteyim bu resimlerlede ortada alın çizgimin aşağıya doğru ilerlemeye başladığını gözlemlemekteyim. Testleri yaptırdım çok şükür hiçbir sıkıntı yok sonuçlardada her şey normal görünüyor
GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT) bunlara devam mı bu arada aga-k ve aga e faydasını gördünüz mü

Facebook Twitter Instagram