Gönderen Konu: 9 AYLIK DUTASTERİD SONUÇLARI  (Okunma sayısı 9926 defa)

Andrea

• Hero Member
Ynt: 9 AYLIK DUTASTERİD SONUÇLARI
« Yanıtla #30 : 07 Ocak 2024, 01:20:26 »
2 ay ara vermiştim hala kullanıyorum önümüzdeki 6 ay içerisinde dozu azaltarak artık bırakacağım cildim bildiğiniz düz a4 kağıdı gibi oldu sonuçtan memnunum

vipergotham

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 15 Ocak 2024, 09:47:03 »
Dostum son durum nedir önden fotoğraf atar mısın

teketek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 15 Ocak 2024, 11:21:53 »
vay

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 16 Ocak 2024, 14:44:33 »
2 ay ara vermiştim hala kullanıyorum önümüzdeki 6 ay içerisinde dozu azaltarak artık bırakacağım cildim bildiğiniz düz a4 kağıdı gibi oldu sonuçtan memnunum

duz a4 kagidi gibi oldu derken nasil yani
Topikal Fin %0.1

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 16 Ocak 2024, 19:11:56 »
duz a4 kagidi gibi oldu derken nasil yani
temiz, pürüzsüz demek istemiştir :)

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 24 Şubat 2024, 11:52:20 »
Herkese merhaba dostlar zaman su misali geçip gidiyor şu an dutasteride başlayalı tam 21 ay olmuş geriye dönüp bakıyorum da 21 ayda kendimi ne kadar geliştirdiğimi farkettim bu saç sorunu ve çözüm sürecini hayatın geneline yaymamız gerektiğini düşünüyorum. Hayatta da karşılaştığımız sorunlar olabilir çözüm yollarını arayıp bunlara odaklanabilirsek er ya da geç bize uyan çözümü bulup hayatımızı ve yaşam kalitemizi bir üst seviyeye atlatabileceğimizi düşünüyorum. Konunun önceki sayfalarında saçlarımın eski hali olduğu için 21. ay resimlerini buraya eklemek istedim. Önceki sayfalara ve eski konularıma bakarak aradaki karşılaştırmayı yapabilirsiniz. İşlerimden dolayı uzun bir süre yoktum artık geri döndüm bu konularla ilgili bir discord sunucusu ve youtube kanalı açıp insanlara yardımcı olmaya çalışacağım herkes istediğinden ilgili sorularınız için instagram adresimi de bırakmaya karar verdim bu forumdan geldiğinizi söylerseniz cevap vermeye çalışacağım instagram adresim @frkndkmcii buyrun efenim 21. ay sonuçları sizlerlee

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

DarpMachine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 24 Şubat 2024, 22:39:07 »
Andrea dostum azminden ve kararlılığından dolayı seni tebrik ederim mükemmel sonuç almışsın ben finasteride kullanıyorum acaba dutasteride geçeyim mi geçmeyeyim mi kararsızım .

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 25 Şubat 2024, 13:13:17 »
Teşekkür ederim sağolun, şimdi finasteridden dutasteride geçme noktasında eğer daha çok fayda görmek istiyorsanız tabi ki de denenebilir ama vücudunuz dutasteride geçtikten sonra nasıl bir tepki verir yan etki görür müsünüz daha mı çok görürsünüz yoksa finasteridden yan etki görüp dutasteride geçişte yan etki görmediğini söyleyen insanlar bile var yabancı forumlarda dediğim gibi bu bir süreç yan etki görseniz bile sabırla devam edip yan etkilerin ortadan kaybolabileceğini de  bilmeniz lazım bunların hepsi sabır, kararlılık ve zaman gerektiren bir süreç dolayısıyla bu faktörleri göz önünde bulundurarak hesaba kattığınız zaman size uyduğunu düşünüyorsanız evet tabi ki de dutasteride geçerek daha fazla fayda almayı deneyebilirsiniz ben zamanında seçimimi direkt dutasteridden kullandım ve gayette güzel devam ediyorum.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 25 Şubat 2024, 23:06:09 »
Teşekkür ederim sağolun, şimdi finasteridden dutasteride geçme noktasında eğer daha çok fayda görmek istiyorsanız tabi ki de denenebilir ama vücudunuz dutasteride geçtikten sonra nasıl bir tepki verir yan etki görür müsünüz daha mı çok görürsünüz yoksa finasteridden yan etki görüp dutasteride geçişte yan etki görmediğini söyleyen insanlar bile var yabancı forumlarda dediğim gibi bu bir süreç yan etki görseniz bile sabırla devam edip yan etkilerin ortadan kaybolabileceğini de  bilmeniz lazım bunların hepsi sabır, kararlılık ve zaman gerektiren bir süreç dolayısıyla bu faktörleri göz önünde bulundurarak hesaba kattığınız zaman size uyduğunu düşünüyorsanız evet tabi ki de dutasteride geçerek daha fazla fayda almayı deneyebilirsiniz ben zamanında seçimimi direkt dutasteridden kullandım ve gayette güzel devam ediyorum.

süreç içerisinde gördüğün yan etkiler nelerdir veya gördün mü
Topikal Fin %0.1

Nigger

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 06 Nisan 2024, 08:46:21 »
Merhaba Dutasteride’e ek olarak baska birsey kullaniyor musunuz Aga e tablet dediginiz nedir

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 29 Mayıs 2024, 16:58:07 »
Saçın bayağı iyi toparlamış. Bende dutasterid kullanmıştım ama gyno yan etkisi yapmıştı o yüzden şu anlık finden devam. 
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

KagaNN

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 31 Mayıs 2024, 02:30:27 »
merhaba,19 yaşındayım 3 yıldır dökülmem var ve artık bir şey yapmazsam cidden kel denecek noktaya geldim. öncelikle 16 yasımda asırı saç,vücut yağlanması ile beraber sac dokulmesıde başladı hala daha ıkısıde devam edıyor bu yüzden yağlanma ıcın onerdıgınız ılacı merak ediyorum kaç mg uygun olur her gün mu alınmalı veya satısı var mı hala. Bide fın veya dun başlamak ıstıyorum hangısı tavsiye edersiniz, mınox da eğer tablet formda bulabilirsem kullanıcam ama yok.Bütun bunları yaparken duzenlı olrk test yaptırmalı mıyım

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 31 Mayıs 2024, 03:08:33 »
merhaba,19 yaşındayım 3 yıldır dökülmem var ve artık bir şey yapmazsam cidden kel denecek noktaya geldim. öncelikle 16 yasımda asırı saç,vücut yağlanması ile beraber sac dokulmesıde başladı hala daha ıkısıde devam edıyor bu yüzden yağlanma ıcın onerdıgınız ılacı merak ediyorum kaç mg uygun olur her gün mu alınmalı veya satısı var mı hala. Bide fın veya dun başlamak ıstıyorum hangısı tavsiye edersiniz, mınox da eğer tablet formda bulabilirsem kullanıcam ama yok.Bütun bunları yaparken duzenlı olrk test yaptırmalı mıyım
O yaşlarda fin gibi ilaçlara başlamak korkutucu gelebilir bana da korkutucu gelmişti. 19. yaşımdan beri fin kullanıyorum. Dut kullanmanı önermiyorum. Fine başlayacaksan araştırmanı yap yan etki risklerini göz önünde bulundur ve buna göre kendince bir karar ver. Açıkçası ben şuan bu ilaçları kullanmasaydım keldim dökülmem giderek şiddetleniyordu çünkü.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 31 Mayıs 2024, 21:40:52 »
Nur eczanesi diye bir yer var oral formda minoksidil satıyorlar ama ne kadar güvenilirdir ne kadar yan etki yapar bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa tavsiye alabilirsin veya direkt eczaneyle konuşabilirsin ama ben oral minoksile karşı birisiyim ne olursa olsun tansiyon hastası olmadan tansiyon hapı alıyorsunuz o yüzden tavsiye etmem. Eğer minoksil kullanmak istiyorsanız direkt topikal versiyonunu kullanın ek olarakta eğer ergenliğin bittiyse finasteride başlayabilirsin fakat hala boy uzaman, sakal gelişimin, ses kalınlaşman devam ediyorsa tavsiye etmem.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

srdr061

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 01 Haziran 2024, 09:41:07 »
Ben 6 aydır günde 2.5mg loniten kullanıyorum,en ufak bir yan etki olmadı,kollarım bacaklarım gerçekten orangutana döndü,saç dökülmesi sıfır ama yeni saç oluşumu o kadar da çok değil..(ilacı ingiltereden arkadaşım getirdi)

Facebook Twitter Instagram